VOLUME SHOCKING

  • 1 361
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Напротив с четката се нанася страшно лесно,минаваш веднъж и нямаш нужда от повече,ама много яко трупа бе,между двата реда гребенчета е пълно със туш и като минеш дори само веднъж така ти се наплескват и слепват,че на нищо не мязам после.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 779
А някой може ли да каже нещо за Интензифик пак на Лореал? Явно няма да е новата, а само тази не съм пробвала досега. newsm78

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 193
Аз съм доволна от спиралата,но винаги нанасям внимателно и изчаквам от нанасяне до нанасяне малко.При мен винаги ,когато спиралата е нова,при нанасянето има много туш и слепва миглите,но после нещата се оправят.И  с тая е така,още повече,че гребенчето е доста "напоено".Предната ми е на мах фактор -лаша,но немога да се съглася ,че ги повдига де,но става и тя.От на аvon,определено не ми харесват!!

# 18
  • Мнения: 262
И аз се сдобих с нея. Това гребенче хич не ми хареса, затова го махнах и сега я нанасям с другата четка и вече е по-добре.

Последна редакция: вт, 27 дек 2005, 15:54 от DjuDjo

# 19
  • Мнения: 5 539
Супер си е спиралата. Вярно, че малко слепва мислите, но за сметка на това ги извива перфектно и наистина придава голям обем. Аз, дето хич нямам мигли, сега направо правя вятър, като взема да мигам Grinning

# 20
  • Мнения: 109
Да се похваля и на мен Дядо Коледа ми донесе спиралката!Първите ми опити бяха ужасни Embarassed EmbarassedНадявам се да свикна Wink

# 21
  • Мнения: 1 259
Супер си е спиралата. Вярно, че малко слепва мислите, но за сметка на това ги извива перфектно и наистина придава голям обем. Аз, дето хич нямам мигли, сега направо правя вятър, като взема да мигам Grinning
newsm10 Добра е наистина.Само внимавам като нанасям с гребенчето туша,че идва малко в повече Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз пък днес нанесох само с бялото и си ходих така цял ден...........
Бъзикам се бе,после нанесох от друга спирала отгоре и ми станаха дълги,но и ГЪСТИ и вече не съм с по 5 мигли.Явно така ще я карам засега.

# 23
  • Мнения: 1 290
еми няма как да ви станат като на мацката на рекламата,поради простата причина,че те и са изкуствени Peaceиначе бая слепва ама нищо,поне има материал на окото,кефи ме Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт