Yalancı Bahar / Лъжовна пролет ~Приятелството продължава...~ *14*

  • 57 958
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 095
То не е коментар за първа страница, ама погледнах рейтинга на сериала, който даваха в понеделник заедно с Лъжовна пролет (и промениха местата им). Този понеделник Майки и дъщери (май така се превежда филмът) има рейтинг, колкото последната серия на ЛП (и то даван от 20,00 часа). Все пак ЛП се знаеше, че приключва и никой не се е засилил да си прави труда да го гледа, след като знае, че това е краят и няма продължение...
А за този изобщо не се говори за спиране... Късметлии са зрителите на сериала, да са живи и здрави да си го гледат.

Явно не рейтинга спря нашия сериал, а по-вероятно проблеми на продуцентската къща (другия спрян сериал, но по друга телевизия - също е на Голд филм)... newsm78 newsm78 newsm78
То не, че вече има някакво значение де, ама... (ама ей тъй си разсъждавам...)

Егати късмета...


п.п. (Браво, минала съм на втората страница)

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 21:05 от kali_georgieva

# 16
  • София
  • Мнения: 7 886
Кали то е ясно ,че проблема не беше рейтинга, щото като са решили да го спират  наистина след епизод четири Shocked е поради други причини вероятно финансови.Епизод четири е последния масирано рекламиран и в туйтър и по газетката дето постват сериала за деня и така.Направих си труда да го проверя.
Абе пари , а и в основата са продуцента къща Голд  , която сигурно има причини да действа така   Mr. GreenФинансови пак предполагам Sick

# 17
  • Мнения: 14 496
                        






                                      


     И все пак гледахме макар и за кратко един прекрасен и динамичен ,с перфектни актьори  мини, ,а трябваше да бъде най-успешният  сериал на сезона. Confused Confused Confused

# 18
  • Мнения: 1 095
Себи, честно казано, аз не си падам по "най-" нещата (каквито и да са те), но ми се искаше (в моите очи), сериалът който аз предпочетох да беше продължил... и сигурно щеше...
Сега се сещам какви разговори имаше между Зейнеп и Селим и как и казваше, че ще си тръгне тогава, когато тя няма да може да живее повече без него..., че ще тръгнат заедно, когато Зейнеп само и единствено с нещо ще иска да бъде... Тези сцени, загатваха за един дълъг, но категоричен обрат в образа на Зейнеп и не само нейния, а и на Селим (а определено и на Мехмет)...
Представям си от студената Зейнеп (каквато я видяхме в тези серии), явно образът и трябваше да стигне до онази Зейнеп, готова на всичко заради Селим...
Пфу, как ме е яд...

# 19
  • Мнения: 14 496
  Кали , права си . Превъзходната степен си е за нас ,защото много харесваме сериала.
Още се чудя ,как не почустваха потенциала ,който има замисълът на филма и продължат.Но има и един въпрос  newsm78- накъде с това минало и на двамата......Можеше според мен още 3-4 серии да го оформят в нещо не така претупано според мен.

# 20
  • Разград
  • Мнения: 8 243
То не е коментар за първа страница, ама погледнах рейтинга на сериала, който даваха в понеделник заедно с Лъжовна пролет (и промениха местата им). Този понеделник Майки и дъщери (май така се превежда филмът) има рейтинг, колкото последната серия на ЛП (и то даван от 20,00 часа). Все пак ЛП се знаеше, че приключва и никой не се е засилил да си прави труда да го гледа, след като знае, че това е краят и няма продължение...
А за този изобщо не се говори за спиране... Късметлии са зрителите на сериала, да са живи и здрави да си го гледат.

http://www.stargazete.com/medya/hangi-dizi-fox-tv-ye-transfer-ol … -haber-395894.htm
Местят го, но не го спират.

# 21
  • Мнения: 1 095
 Кали , права си . Превъзходната степен си е за нас ,защото много харесваме сериала.
Още се чудя ,как не почустваха потенциала ,който има замисълът на филма и продължат.Но има и един въпрос  newsm78- накъде с това минало и на двамата......Можеше според мен още 3-4 серии да го оформят в нещо не така претупано според мен.

Ами Себи,    bouquet почти на никъде, но тя любовта е още по-силна, когато се знае, че е почти невъзможна...

Ваня, благодаря. Не искам да бъда неразбрана - нека си го гледат хората (лекичко им завидях), просто направих паралел.
Нямахме този късмет да преместят сериалът ни по друга телевизия... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 22
  • София
  • Мнения: 7 886
Минах ей така по форума .Филмите като нашия с 13 теми за девет серии  и примерно другия спрян и той има 2 теми.
Тези с котировките за турците като Иффет и извинявам се филма на Мерджан са с по една  ShockedНе казвам ,че са лоши филмите , напротив даже и не знам  Hug
Ето колко е интереса от България , защото  и в  двата играят познати актьори ако това е мотива ,че не са гледани в нета.
Различни сме и толкова с "драгия" турски зрител  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 7 886

Поразминахме се малко във времето днес когато сме били на линия , ама нет и възможност да сме тук Hug
Лека нощ Hug с любимия ми Сънчо  hahaha hahaha hahaha

# 24
  • Мнения: 14 496
  Шатци. Hug Hug Hugлека нощ
 Не бързай толкова ,утре ще си пия кафето в по-нормално време Laughing Laughing Laughing Wink Hug

# 25
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 26
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Клип за Джансел, но звука е блокиран заради авторски права, затова си пуснете някоя приятна музика и гледайте.

# 27
  • Разград
  • Мнения: 8 243
И един нормален от арабите.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 886
Добро утро Hug

# 29
  • Мнения: 8 417
Добро утро и спокоен ден. Hug Hug Hug
Shatzi, Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт