Моля за отзиви за хотел Белчин гардън

  • 19 488
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
Вчера се върнах от уикенд там. Хотелът е нов, чист, приятен. Стаите са с нормална големина, хубава баня, комфортни легла. Спа-то е добро, но в събота се пълни и трябва да си запишеш масаж от предишната вечер. Басейнът е топъл и чист. Има и прилична фитнес зала, макар и малка.
Има лоби бар, където се пуши и кареоке бар където си прекарахме много весело. Ресторантът не го препоръчвам на никой. Никак не е вкусно, но затова пък е доволно скъпо. Една салата, едно ризото, панирани калмари и половинка бяло вино излезе над 60 лева. В ресторанта не се пуши, но сервитьора миришеше на цигари. Закуската е от приличните - плодове, мюсли, яйца, колбаси, сиренца, сок, айрян, сладкиши, кафе, чай, какао, капучино и т.н - всичко от автомат.
Дойдоха да почистят стаята едва към 13ч., а не докато сме на закуска. Все пак от 4 звезди хотел се очаква да почистват всеки ден и то сутринта, а не когато хората си почиват след обяд. Това е  - освен този хотел няма какво друго да се прави в Белчин баня. Оценката ми от едно до десет е пет.
Дано да е полезна тази информация.
 Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 158
Много хубав хотел, много хубав топъл басейн. Имам предвид малкия басейн. Ходихме преди седмица, след три дни пак ще ходим. Отдавна търся такова място - с топъл (37-38 градуса) басейн, детска стая за игра, близичко до София, чисто и не евтино.

Препоръчвам ви хотела, ако сте с малки деца и искате да ги разходите на чист въздух и да ги покиснете в топличък минерален басейн. Ресторантът е доста голям, с разнообразно и доста превзето меню, скъпо, сервитьорите са леко странни, но добронамерени птици  Laughing

Има стая за игра с разни играчки, книжки за оцветяване, мини джунгличка с пързалка. Изглежда е интересно, защото децата не излизат доброволно от там.

При две нощувки през уикенда офертата е 59 лв на човек, т.е по 108 лв на нощувка за двойна стая.

# 17
  • Мнения: 19 490
Уикенд пакетите по 59 лв на човек означават всъщност 118 лв за двойна стая, което в Белчин бани ми звучи скъпо! За сравнение - редовно отсядам в Интерхотел Сандански, където двойна стая лукс е 120 лв, градчето е пълно с приятни кръчмички, супер интересни магазинчета за дрехи и т.н. - предпочитам тези пари там да ги дам. Иначе Белчин е на един хвърлей от София, вярно е, то това е и единственото му предимство според мен.

# 18
  • София
  • Мнения: 158
Права си, milittana, скъпичко е, но хотелът е добър, а басейнът е наистина топъл, дори горещ. И да, 2*59=118  Embarassed
Но гледната точка се разширява когато поискаш да вземеш ските и да отскочиш до Боровец. Поздрави!   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 36
Здравейте, бих искала да попитам лесно ли се стига до хотела от София и хубав ли е пътят, ако някой е ходил скоро. Благодаря!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 247
Здравейте, бих искала да попитам лесно ли се стига до хотела от София и хубав ли е пътят, ако някой е ходил скоро. Благодаря!

Не съм ходила скоро, но понеже селото ни е наблизо, по спомени от миналото лято - пътят е добър, наскоро го бяха ремонтирали. Лесно се стига от София - през Бистрица, Железница, Ярема и т.н.

# 21
  • София
  • Мнения: 36
Здравейте, бих искала да попитам лесно ли се стига до хотела от София и хубав ли е пътят, ако някой е ходил скоро. Благодаря!

Не съм ходила скоро, но понеже селото ни е наблизо, по спомени от миналото лято - пътят е добър, наскоро го бяха ремонтирали. Лесно се стига от София - през Бистрица, Железница, Ярема и т.н.

Благодаря за бързия отговор! А има ли много завои? Ще пътуваме с човек, който го е страх да пътува.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 247
Ами чак пък много. Има не е като да няма, но не са и от най-сериозните, поне за мен не са проблем и като шофьор и като пътуващ Simple Smile

# 23
  • Мнения: 5
За 4 звезден хотел е задължително да има някаква зала за развлечения на децата. Стояхме 3 дни, 3 семейства с по 1 дете между 4 и 11 г. И да ви кажа времето не беше гот и децата пощуряха от скука. През есента по подобен начин се стекоха нещата в Чифлика, няма да казвам кой хотел, времето пак бе кофти, но имаше една маса за билярд и някакви други подобни игри около нея и децата с татковците изкарваха по 2-3 часа всеки ден. Басейните са прекрасна екстра, но могат да ти запълнят не повече от 2 часа дневно.

# 24
  • по света
  • Мнения: 1 587
За 4 звезден хотел е задължително да има някаква зала за развлечения на децата. Стояхме 3 дни, 3 семейства с по 1 дете между 4 и 11 г. И да ви кажа времето не беше гот и децата пощуряха от скука. През есента по подобен начин се стекоха нещата в Чифлика, няма да казвам кой хотел, времето пак бе кофти, но имаше една маса за билярд и някакви други подобни игри около нея и децата с татковците изкарваха по 2-3 часа всеки ден. Басейните са прекрасна екстра, но могат да ти запълнят не повече от 2 часа дневно.
Незнам защо сте решили че няма?Последно бях зимата,има.

# 25
  • софия
  • Мнения: 757
Четох по- назад в темата, че се допускат външни лица на басейна. Някой ходил ли е лятото( имам намерение утре с детето), да ми каже водата топла ли е, има ли много хора...?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 247
iniici  за басейн там по-доброто решение поне за мен е Белчин Парк. Има два чудесни детски басейна с топла вода, голям басейн също със сравнително топла вода, както и джакузи с гореща вода. Цената до миналата година беше в рамките на 5 лв. за възрастен и се ползва чадър и шезлонг (ако се вредиш де Simple Smile  ) В самия Белчин Гадръд миналата година пускаха външни, но цената беше по-висока, за темп. на водата не знам. Там поне за мен е хубаво зимата, заради СПА центъра им.

# 27
  • Мнения: 6 299
Четох по- назад в темата, че се допускат външни лица на басейна. Някой ходил ли е лятото( имам намерение утре с детето), да ми каже водата топла ли е, има ли много хора...?
Ако не Ви е късно. Миналата година пускаха външни за 12 лев. на човек чадър и шезлонг , като ползваш и паркинга на хотела. Тази незнам  Водата е немного топла но за лятото е супер. На бара на плажа е скъпичко. Поради по-високата входна такса плажа не се пълни толкова и е спокойно и чисто. Вчера се върнах от с. Белчинл съседното с Бях на гости там. Плажовете си работят и са пълни. Да дам пресно инфо. Над село Белчин другата неделя се открива музейния комплекс с разкопки. Децата се качваха вчера да разгледат е казаха че е много интересно. Качването ще бъде с влакче но тип лифт. Те се качваха с кола но е много стръмен и лош пътя. Над комплекса има и хижа. Под комплекса пък има друг с музей и църква. Има какво да се разгледа

# 28
  • софия
  • Мнения: 757
тодоричка , благодаря за съвета.
Днес ходихме с детето в Белчин парк. наистина в 9,15 заехме едни от последните шезлонги. Пътят си е добре..спазвах си всички ограничение по завоите, но те са малко наистина. Като жена шофьор с 5 год. стаж- пътува се спокойно.
Входът е 5 лв. за възрастен, дете над 6 год- 5 лева. за обед имаше избор за хранене- цените според мен нормални- цаца- 2,30; таратор- 2 лв; шопска салата- 3,50.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 247
iniici   Сигурна бях, че ще ви хареса. Като цени също е по-добре.

Хотел Белчин Гардън за мен поне е да съчетаеш почивката със СПА глезотии, който си пада по тях. И то сякаш за зимата ми се вижда по-удачно като избор, особено ако се прибави и близостта на Боровец са скиорите.  За единия плаж само ми се вижда неоправдано скъпо. Но пък е по-луксозно. Иначе и на двете места водата е една и съща. На мен ми действа много добре.

Общи условия

Активация на акаунт