Е ТОВА НА НИЩО НЕ ПРИЛИЧА!КАК НЕ ГИ Е СРАМ!

  • 4 086
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Откакто видях изчезналата скулпторка от гроба на петгодишното момиченце, чийто вечен "материален" дом е до този на вуйчо ми в Малашевци ...  smile3505
Гаврата се случи преди моооого години.  Confused

# 16
  • Мнения: 61
Jarrita благодаря ти, да но виждайки тези неща просто ти трепва, казваш си, мамка му, в каква държава ми се случи да се родя и живея и за минутка ти става гадно.Защото осквернената памет, ако мога така да се изразя е за някой непознат човек и близките му.То всъщност е за близките му... Но като дойде и при теб е...... незнам как ще отида и ще го видя лично.....

# 17
  • Мнения: 61
Ами незнам дали има НЯКОЙ или НЕЩО, ама нали казват, че всичко рано или късно се връщало.....

# 18
  • Мнения: 440
Свекърва ми ми каза, че имало група цигани, които ходели и чупели надгробнте плочи, за за отидеш да си поръчаш нова. Няма да коментирам Sad

# 19
  • Мнения: 18
Това е ужасно!Как спят тези хора..... и айде стига с гладни били.Ами да работят.Как аз, как вие работите, а някой си не можел за 200-300лв. да работи.... не може, защото не  иска и го мързи и така му е по-лесно.
Гробищата са ни такива, защото са отражение на държавата ни.Няма закони, които да се спазват, няма правила, на никой не му пука за нищо и това е. При животните, като че ли го има повече, отколкото при нас.........
Съжалявам за случката, но това е без значение.На кого му пука - на никой.Гледахме с мъжът ми снощи Шменти-капели. Е, това е реалността..........

# 20
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Цитат
Гробищата са ни такива, защото са отражение на държавата ни.Няма закони, които да се спазват, няма правила, на никой не му пука за нищо и това е

 PeaceАми нищо не ме учудва за съжаление.Гладът е по -силен от тока.Но такова посегателство и вандализъм не могат да бъдат оправдани

# 21
  • София
  • Мнения: 10 331
След като в Централните Софийски гробища ни предупредиха да извадим златните зъби на баба ми, ако има такива, защото после можело да я изровят  ooooh! А тя беше кремирана! Как циганите биха разбрали дали даден труп има злато по себе си- -зъби, синджирчета, кръстчета, пръстени?  Sick

Ели, много съжалявам. Подобна гавра е абсолютно непростима.

# 22
  • Мнения: 18
бъръльо-бъръльо ами явно всички знаят. То си е една мафия това........Ужасна работа..... но доста печеливша..... явно!

# 23
  • Мнения: 61
Леле..... то значи при нас все едно нищо не е станало..... не мога да си представя, какъв ужас би било да се изрови гроб на твой роднина, за да откраднат зъбите му.......Ужас!Ужас!

# 24
  • София
  • Мнения: 10 331
Ама тя въобще нямаше да стигне до гроба - кремирахме я...Явно тези, които работят в крематориума вадят...Друго обяснение не намерих тогава. Не че имаше златни зъби, де, та не съм го мисилла, но ми остана ужасното чувство, че се намирам в концлагер с газови камери и ..., сещате се.

# 25
  • Мнения: 234
То в Българската държава всичко става с табели и предупреждения ooooh!
За още по-лесно.

# 26
  • Мнения: 61
Да, с табели.Ако случайно умреш внезапно, да си подготвен, да нямаш нищо ценно по теб, за да не го откраднат в моргата!Повдига ми се!

# 27
  • Мнения: 61
Ама и аз, какво се чудя и мая.... хора безкруполни и неценящи нищо свято вече почти няма за живите, та камо ли за умрелите.......... newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 10 331
Много е гадно, като почнеш да мислиш така. Едно такова всепоглъщашщо примирение те обзема.  Cry Много боли за починал близък. Бабата на мъжа ми оплаква гроба на мъжа си, че най-вероятно е разграбен (не е ходила няколко години вече), а само перди няколко години пробиха дупка в стената на къщата й и изнесоха покъщнинатат й! Изроди има навсякъде!

# 29
  • Мнения: 61
Всъщност аз не съм се интересувала, но ЦСГ не са ли на общината, държавни или там незнам си какви.Кой би трябвало да е отговорен за вандализма и да си понесе последствията.Ами утре като нищо ще погребат някой в твой гроб /имам предвид купен.../, защото не си ходил там 1-2г. например, и са решили, че те няма и не се интересуваш.Незнам майка ми и баща ми дали ще предприемат нещо и дали ако го направят, това няма да е в техен минус за по-голяма беля.....

Общи условия

Активация на акаунт