За ДЕКЕМВРИ аз мечтая, когато с моето бебе ще играя

  • 28 758
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
С ПИК код е супер, аз следя всичко. Имайте в предвид, че като дадете болничен на счетоводителите си, те не ги носят веднага /1-во забавяне/ и могат самите те да ги забавят с месец почти. После, това че е занесен в НОИ пак нищо не значи, счетоводителите трябва да са подали една справка и да са платени осигуровките ви /2-ро забавяне/. Чак накрая идва ред и на 15-те работни дни на Нои за обработка.

Моята счетоводителка внася болничин в началото на всеки месец -на дата 7-ми, тогава плащат и осигуровките и внасят справката, съответно плащането си го получавам между 19 и 25 число, според зависи дали има празници. Превод с еправи само във вторник и четвъртък.

Дано да съм помогнала.

# 736
  • Мнения: 6
я гледайте колко народ има горе на балкона в темата, чакат новата

# 737
  • Мнения: 133
За болничните сега е лесно и бързичко става /по принцип ако няма забавяния/.  Моите болнични се внасят около 20-25 число на всеки месец. Осигуровките ни се внасят месец за месец /така са ни и заплатите/. Моят 45 дневен болничен беше от 10.10 до 24.11. Парите за месец октомври ми ги преведоха на 08.11, т.е. до 08.12 трябва да ми се преведат и за месец ноември. Извадете си ПИК и си ги следете в страницата на НОИ много си е удобно, аз имам ПИК още от предната бременност.

# 738
  • Мнения: 13
Добро утро, Mr. Green да за мен е утро и аз не мога да повярвам станах преди 1 час и като видях часа направо  Embarassed не можах да повярвам,вместо да не мога да спя аз като я откъртя чеее чак се уливам hahaha
А сега трябва да излизам до магазина и да си правя за ядене,а така ме мързи и ми е сънливо.... ooooh! Tired

# 739
  • Мнения: 334
 Добър ден мамчета  Hug
И аз сега преди един час станах, голям сън голямо нещо  Tired
Но пък снощи до 2 часа стоях на компа и гоних даже половин час една смърдешка и я изгорих в камината  Blush
Вчера имах 2 контракции през 4 часа. Поне вече усетих какво е контракция-едно пробождащо усещане през корема, нали така или греша  newsm78

за хемоглобина моя док ми каза , че е добре да се поддържа висок през бременността, моя си е около 120 винаги, но 140 не знам дали е много висок

# 740
  • Мнения: 1 172
я гледайте колко народ има горе на балкона в темата, чакат новата
Заминавам. Mr. Green

# 741
  • Мнения: 13
я гледайте колко народ има горе на балкона в темата, чакат новата
Заминавам. Mr. Green

Ама още тук ли си  hahaha  newsm53

# 742
  • Мнения: 0
Welcome! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623384.0 И гледайте да не я изпишете за 2 дни пак! #2gunfire Mr. Green

# 743
  • Мнения: 11
сега мисля да излизам и направо не ми се мисли колко старници ще имам да чета после от новата тема Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт