Припознаване на бебето

  • 1 925
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 647
Gigito, раждах миналата година декември, с мъжа ми нямаме брак  и за да го впишат като баща  ни искаха  документ, че бащата припознава детето. Всеки нотариус  може да го  издаде и  струваше  някъде 4-10 лева. Детето трябва да е родено, защото се слага  датата на  раждане в  документа. Гласи нещо от сорта  "припознавам роденото на  хх.хх.хххх  дете - Иванчо от  майка  Сия за мой син"   - ЕГН на бащата и   на майката - то си има  готова бланка, всеки нотариус я има. 
После като  записваш детето  те карат да напишеш на  гърба на  документа, че детето  е от този  баща и написанато в документа е  вярно. 

# 16
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Gigito, 600 лв се дават, ама на майката (не от майката) - еднократно, за раждане на второ дете Grinning; предполагам за това е ставало дума
Да- ама не бил Иван, ами Петър и не спечелил лека кола, ами го блъснал камион!  Joy Какво общо има еднократната помощ при раждане на второ дете с припознаването на първо? Simple Smile
Jane Doe, и на мен на нещо такова ми понамирисва, ама много аматьорско изпълнение от нейна страна!  hahaha  Питах вече- казаха че нямат служител на място, таткото заверява декл-ята при нотариус, носи я в болницата, а оттам представят документите в ГРАО.
Шоки, слушам и изпълнявам! Simple Smile Днес най-накрая успях да изчета ( не се разписвам преди да съм прочела под какво) Wink и се включих и там.
Благодаря на всички за информацията!

Общи условия

Активация на акаунт