Фейсбук 2

  • 1 270 978
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 14 325
  • Мнения: 445
Ами аз не желая да бъда на фокус във ФБ, най- вече приятели на приятели да се спъват в профила ми. Което аз реша да публикувам- публикувам.
Подарихме куче. Е, не ме ли отбелязваше госпожата на всяка снимка на кучето, където разбира се не присъствах. Или трябва да съм happy, че кучкари ми писаха на лични. Пък кучето беше подарък за РД на дете, защото си го пожела. Не се занимавам с кучета, нито ме интересуват.

# 14 326
  • Мнения: X
Нещо не ми е наред фейса... 🙄 Като отворя да чета коментари ей така стои и премигва, но нищо не се зарежда.
Скрит текст:

Като се върна назад и пак отворя коментарите, се показват. Като пиша отговор и натисна за публикуване, се показва това и като натисна, се зарежда вече нормална публикация, а интернет имам предостатъчно... 30000МВ
Скрит текст:
Някой друг с такъм проблем? През телефон е това.

# 14 327
  • софия
  • Мнения: 773
При мен става когато сума на wi-fi , като сменя на мобилен и се появяват . Но си мисля че са си нормални бъгове.

# 14 328
  • Мнения: 2 210
Каква е причината, като се опитам да вляза в профила на приятел, да ми се появява това:
Скрит текст:
Подозирам каква е, де, но да се допитам и до вас. В списъка с приятели ми липсва, иначе, като го търся свободно, ми излиза без профилна снимка, но пак ми изписва, че ми е приятел.

# 14 329
  • Мнения: X
При мен става когато съм на wi-fi, като сменя на мобилен и се появяват. Но си мисля че са си нормални бъгове.
Ама това от вчера е така, пък аз през дена съм на мобилнни данни когато съм извън вкъщи, а вкъщи на wifi, но днес и с двете връзки го има проблема.

green_lizard, от запаметен линк към профила ли го отваряш?

# 14 330
  • Мнения: 2 210
Тиква🧡, не, търсих го свободно в търсачката на фб и ми излиза името без снимка, но все пак пише, че ми е приятел. В списъка ми с приятели изобщо липсва човекът. Погледнах моя снимка, на която въпросният е коментирал, коментарите си стоят, но въобще не ми дава шанс да вляза в профила му. Помислих, че или ме е блокирал, или има някакъв проблем с профила му, или фейсбук му е премахнал профила.. той, човекът, и друг път се е разминавал само с "предупреждения" и забрана да коментира и лайква. Просто ми стана интересно и реших да споделя дали някой е наясно защо се получава така.

# 14 331
  • Мнения: X
Определено не те е блокирал, иначе нямаше изобщо да го виждаш. Възможно е, ако е някой непослушен фб потребител, да е блокиран от платформата. Така ми се струва, че изглеждаше профила на мой приятел, редовно брокиран за публикуване на глупости и фалшиви новини.

# 14 332
  • Мнения: 4 303
vasq, не е по темата, но след като ти е известило, че сама е премахнала отбелязването си, защо ти е било наложащо отново да я представяш?
Относно да не е заставала въпросната на общата снимка...тъпо е.
Не ми е било известно, че тя е премахнала отбелязването. Мислех си, че съм я пропуснала. Реших да я отбележа и тогава видях, че тя го е премахнала.

Имахме среща-годишнина от завършването ни. Събираме се целия випуск, не само един клас. Имаме си почти професионален фотограф. Снимките се пускат във фб. Обажда се една дама и казва на фотографа, искам всички снимки на които ме има да ги изтриеш. Как да стане това, като ти си навсякъде?  За това и написах, не се снимай,като не искаш. Изтриха заради нея целия албум.

# 14 333
  • Мнения: 1 466
Е, защо пък да не иска? Може да иска да си има снимки за спомен от срещата. Не всеки се снима, за да се качва по социалните мрежи.

# 14 334
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Има и друго – ако фотографът ви снима около масата, тя какво да прави? Да става и да се мърда встрани при всяка снимка?

Но ако трябва да бъдем обективни, всеки може да бъде заснет без позволение на обществено място. Това гласи законът.

# 14 335
  • Мнения: 4 303
Има и друго – ако фотографът ви снима около масата, тя какво да прави? Да става и да се мърда встрани при всяка снимка?
Но ако трябва да бъдем обективни, всеки може да бъде заснет без позволение на обществено място. Това гласи законът.
Не съм казала, че трябва да се мърда встрани, но ако не искаш да се виждаш на снимките има си начин. Не може да се вреш в средата на общите снимки и да кажеш после не искам. Изтрий снимките с мен. Едно е с отбелязването, това е съвсем друго.

# 14 336
  • Мнения: 4 593
Как успяхте да върнете старата версия на фейса. Не мога да свикна с новата на компа и само от тел влизам

# 14 337
  • Мнения: 4 708
Как успяхте да върнете старата версия на фейса. Не мога да свикна с новата на компа и само от тел влизам
горе вдясно има една стрелка, някъде там имаше да се върне старата версия

# 14 338
  • Мнения: 4 312
Много ще съм багодарна,ако някой,успял да си върне старата версия на фейсбук.обясни подробно
Нямам идея как стана тази нова версия,но е ужасна и оъ тогава съм само на телефон
не виждам аз такава стрелка в дясно

# 14 339
  • Мнения: 709
Имате ли проблем с гласовите записи като цяло? 90% от случаите ми изписва error независимо дали аз пращам или получавам.

Общи условия

Активация на акаунт