Конкурс: Моцарт за деца! Спечели CD!!!

  • 5 082
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 168
Поздравления за успехите, които имате и заниманията с музика! Пожелавам ви от сърце подобрението да е всекидневно и Гошко да може все по-добре да се справя!
Относно конкурса - нека организаторите обърнат специално внимание и извън жребия един от дисковете да е за Гошко!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 735
Поздравления за успехите, които имате и заниманията с музика! Пожелавам ви от сърце подобрението да е всекидневно и Гошко да може все по-добре да се справя!
Относно конкурса - нека организаторите обърнат специално внимание и извън жребия един от дисковете да е за Гошко!!!
newsm10 newsm10 newsm10
Подкрепям с две ръце! А сигурна съм, че и всички останали! Много ме развълнува историята на Мария! Дано Гошко се справя все по-добре и по-добре!  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 878
Поздравления за успехите, които имате и заниманията с музика! Пожелавам ви от сърце подобрението да е всекидневно и Гошко да може все по-добре да се справя!
Относно конкурса - нека организаторите обърнат специално внимание и извън жребия един от дисковете да е за Гошко!!!
newsm10 newsm10 newsm10
Подкрепям с две ръце! А сигурна съм, че и всички останали! Много ме развълнува историята на Мария! Дано Гошко се справя все по-добре и по-добре!  Praynig

Определено Гошко е несъмнен победител за мен  newsm10  Пожелавам му да бъде все така победител и занапред в живота, така както досега  Hug
За миг се докоснах до историята на Гошко, но съм сигурна, че тя остави завинаги отпечатък и в моята душа  newsm51

# 18
  • Мнения: 28
Благодаря за подкрепата, момичета, много сте мили! Днес в "24 часа" на цялата 16-та страница има статия за Гошко, със снимки:)  Two Hearts txtloves Two Hearts
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1140825

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 19:06 от g-mom

# 19
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 544
Скъпи приятели,

Конкурсът „Моцарт за деца”, организиран от Вирджиния Рекърдс/Sony Classical & BG-Mamma приключи!

 
За нас беше истинско удоволствие да видим какъв интерес предизвика тази игра. Едно огромно БЛАГОДАРЯ на всички, които се включиха в конкурса чрез писма, разкази, снимки и домашни видеоклипчета. Всички вие разказахте за влиянието на класическата музика и музиката на Моцарт върху вашите деца по толкова страхотен начин, че решихме да наградим ВСИЧКИ участници в конкурса „Моцарт за деца” с по един компактдиск!

 
Всички участвали в конкурса могат да получат своята награда, като изпратят име, телефон и пощенски адрес на e-mail: office@virginiarecords.com

 

Общи условия

Активация на акаунт