Помощ за работа - гр.Бургас

  • 2 520
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 927
В нашата фирма семейния статус не се коментира .
Защото е дискриминация да назначаваш хора, според семейния им статус.

# 16
  • Мнения: 136
Да , бях сериозно разпитана за семейния ми статус и причината да напусна Пловдив и бившия ми съпруг.
За дискриминацията съм на същото мнение.Отдавна се боря с нея , за това и махнах семейно положение и деца от CV-то си , но ефекта е въпроси защо , как и ама наистина ли ooooh! и др. , когато разберат какво се е случило и какво ме чака за напред . Какво ,  Thinking да лъжа ли , аз нямам какво да крия , нищо лошо не съм направила .Ама как да докажа  , че съм преодоляла развода  , /минаха 3 месеца / , че съм твърдо решена да не се поддавам на манипулации и други тем подобни.
Вече не ми пука , единствено ме интересува бъдещето ни.
Днес пак кандидатствах на всички обяви и продължавам напред Praynig

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 11:22 от macipici

# 17
  • Мнения: 2 927
macipici, дано скоро си намериш подходяща работа. А от лъжи смисъл няма, винаги по някакъв повод се разбира истината.  Peace

# 18
  • Мнения: 54 436
macipici, дано скоро си намериш подходяща работа. А от лъжи смисъл няма, винаги по някакъв повод се разбира истината.  Peace

+1  Hug

# 19
  • Мнения: 863
macipici, миналата седмица в яслата на малката видях две обяви за работа.Едната беше за помощник-готвач, другата-не помня.Ако те интересува, мога да видя още ли стои обявата.

# 20
  • Мнения: 136
Историята продължава.
Все още не съм намерила работа , а така се надявам , че ще стане по-скоро , защото това ще означава много за мен и детето , понеже ще можем да се отделим и да заживеем спокойно .В момента живея с родителите ми и брат ми , който все повече започва да нервничи , защото иска самостоятелност.Все пак е на 27 год. и заради нас няма спокойствие.
 Happy mama , благодаря за инфото , не съм работила като готвач и едва ли ще вземат точно мен.
Аз кандидатствам всеки ден на поне 4-5 обяви , но с мен кандидатстват и още 500 човека.Тука става въпрос за лотария.Имам съмнение , че даже и не са отворили всички съобщения , които получават.Подала съм и в агенция и от там нищо.

# 21
  • Мнения: 1 809
Брат ти като иска самостоятелност, като гледам е достатъчно голям не да нервничи ,ами да се отдели.В монета ти имаш нужда от помощ и няма какво да мрънка.А и как си представяш със заплата от 500лв да се отделиш?Стискам палци скоро да се намери нещо... HugНаистина е ужасно трудно за намиране на работа... ConfusedАз ако чуя за нещо веднага ще ти кажа.

Общи условия

Активация на акаунт