AVON само за представители - КАМПАНИЯ 16 -Тема 88

  • 22 050
  • 467
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет и от мен   bouquet
И аз събрах за парфюм и портмоне, за чанта изобщо не смятам да се напъвам  Crossing Arms
Иначе засега имам събрани стотина лева  Tired

# 16
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Гръм да ги трясне в централата!
Естествено дадоха възможно най-очаквания отговор -
*обърнете се към координатор,
*сешоарът ще бъде заменен,
*не знаем какво ще се случи, ако върнете сега сешоарът за замяна, а не пуснете поръчка до края на ноември - т.е не можем да ви кажем дали след това ще има налични количества, за да бъде заменен?!?!?!?!?!
*Оправяйте се кой, както може - ИДИОТИ!
.. Е, няма чак толкова бясен емотикон, който да изразява напълно настроението ми.

и ПП - да не си мислите, че са дали информация на някой от координаторите! Говорих с моята - втрещена е просто, но тъй като поръчката не е през моя профил, реално тя нищо не може да направи. Писа им вчера и тя мейл, за да обясни за възникнаия проблем със замяната, но само до тук може да помогне. Офиса им в Пловдив е на толкова без извинение шибано място, че заради единия сешоар, рискувам да си търся после колата на наказателния паркинг на 500 метра по-надолу. Сега съм в пълен шах какво да правя и дали да рискувам да върна този, а накрая да кажат - ми няма количества, ще ви приспаднем стойността му от баланса. Това решение на проблема най-малко ми трябва.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 727
Момичета имам един въпрос става въпрос за парфюмите искам да си поръчам на Кристан Лакроа лилавата серия дамски и мъжки но са само в комплекти важи ли процента и за тях да не се охълцъм накрая с цената.Питах моята координаторка тя ми каза че става щом ги има само в комплект но искам да чуя и друго мнение моля ви кажете ми да не да се чудя какво да правя после като излезе фактурата

cvete, в панорамата пише, че отстъпката важи и за комплектите Лакроа

Освен това за тази кампания има мотивационна програма за 35% отстъпка при покупка на 2 броя от премиалните парфюми. Но в панорамата не са посочени изрично и комплектите Лакроа, макар че също са премиални

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 267

За моята 17-та, още нищо не е ясно... То и времето е мъгливо  Flutter
Усмихнат ден!



17-та да се чете 16-та!!!
 Joy

# 19
  • Мнения: 114
Кате, благодаря за новата тема. newsm51 Аз също питах за мъжкия к-т Кристиан Лакроа, отговориха ми / зам.зоналната или не знам точно как и е титлата /, че влиза в програмата, но нещо ме гложди. newsm78 За сега се спрях на други 2 парфюма, за по-сигурно. Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
А вие видяхте ли офертата за клиенти за сребърното Фърги на сайта?  #Crazy
Само от 11.11 до 17.11 парфюмът е на цена 29лв.  Shocked
А някой нас случайно да ни уведоми?!?
В каталога си е на 40лв., а аз трябва да го продавам на 29 ли????

# 21
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Това пък къде е? Гледах, при мен няма такова съобщение?!

ПП - видях го - http://www.avon.bg/PRSuite/pr_home_page.page

# 22
  • Мнения: 114
Това вече ми идва в повече. #Crazy Има код, да не би с този код, да идва на тази цена? Ще се обадя да питам. #Cussing out ПП Е..ти, след като се обяснявах няколко пъти ми бе отговорено, че може да се поръча с този код, за да дойде на тази цена 29 лв. и това е крайната цена, т.е. няма отстъпка от нея. А колко беше неадекватна, аз я питам сигурна ли е, че ще дойде на тази цена, а тя ми се обяснява - ами то във вашия сайт няма такава информация, това било само за крайния потребител. Пък аз пак я питам, да ми каже как аз, като представител да го поръчам този парфюм, на тази цена и защо нищо не знаем ние, представителите. Въобще неадекватна работа. Леле, качи ми се кръвта в главата, пък нямаше да се ядосвам. Аман.

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 16:20 от as-g

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
Качено е на сайта преди да се влезе в профил на представителя, където се сменят разни картинки на парфюми.
Което според мен значи, че офертата е за клиенти.

# 24
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Какво значи за клиенти при положение, че те правят поръчки чрез представителите?!?! И този код 88104 е активен, системата го приема, отчита стойност 29 лева, но пак си спестяват нещо. Това нетна цена ли е, има ли отстъпка, включва ли се в комисионната програма за 35% отстъпка при поръчка на 2 от парфюмите, която е в Панорамата .....
Пак въпроси и неясни отговори!

# 25
  • Мнения: 114
Туиг,  с този код идва на тази цена, без да ползва повече отстъпки. А влиза за образуване на процент- не можа да ми отговори. Sick Ако иска някой нека се обади. И представяте ли си, първо се опитва да ме убеди, че няма такова нещо, че било на цената в каталога после, че в  сайта на представителите го няма т.е. мен какво ме касае и накрая чак се чуди какво да отговори . #Cussing out Как ги намират тези хора - не знам. Sick

# 26
  • София
  • Мнения: 746
Значи,ако поръчам два парфюма Rouge,примерно,за 90 лв.,ще ми ги смятат като 63лв,така ли да разбирам?
И друго,за да взема подаръка от 6 стр.,влизат ли сребристите несесери и лаковете?Аз мисля,че да,но за по-сигурно да питам

# 27
  • Мнения: 114
Несесерите влизат. Peace С отстъпката парфюмите ще дойдат на 58.50. Аз оставих парфюмите за 2-ра поръчка, с тях ще стигна по-голям процент. Пък и те са си на твърд процент, така че мога да си пусна и само тях.

# 28
  • Мнения: 1 640
 Това с Фъргито го видях и схванах,че явно се опитват през главите ни да си пласират парфюма-явно не върви много-много ! Аз си го взех за 40 лв. предната кампания,за да участвам в томболата уж. Да видим каква каша ще стане с тези двойни цени-ту 29,ту пък със слушалки за 40.
   Иначе днес раздадох поръчка от К15 и съответно брошури-имаше интерес уж заради коледните оферти и комплекти,пък да видим след 2-3 дни дали ще има свестни поръчки. Обещах на клиентките си голяма отстъпка,ако ми заявят от премиалните аромати,но не храня надежди,мисля си ,че пак комплектите до 10 лв. ще са най-търсени. А една клиентка каза,че нищо не си е харесала-от 210 стр.-нищо-странно ми е.
ПП: Слушалките са симпатични и добре направени,удобни са за ушите и детето в момента с тях гледа /слуша филм на лаптопа и не ми пречи.Не рИва ,че съм се прекарала, но,честно казано, се надявах слушалките да стават за мобилен телефон-от такива имахме нужда.

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 18:56 от ФЕЯТА

# 29
  • Мнения: 26
Здравейте Simple Smile Кате благодаря за темата !!

Аз имам около 190 лв, дано да ги направя 232лв за да имам и аз парфюмче за левче :р
Успешна кампания на всички! Ако с какво ще помагам !

Общи условия

Активация на акаунт