Възрастовите разлики

  • 4 587
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Девойката да не страда от синузит?
Просто така си питам

# 16
  • Мнения: 15 619
И питаш.  Mr. Green

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Някъде бях чел, че успелият мъж добавя по една нула на всеки 10 години и та там имаше някаква формула за жената до тях - обратно пропорционално на възрастта им или нещо такова ....

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ако бях жепеец с 600 лева заплата , на тази възраст , нямаше лид а съм чичка??
Ти и сега си чичка, просто ти го спестяват малките хитруши. Wink

# 19
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Да ,щеше да си чичка,брат,така погледнато.

# 20
  • Мнения: 1 129
Да се плъзна и аз по пързалката. Както обикновено споменавам в такива теми -за благото на българския народ, надявам се, че това е шега  Laughing но ако не е :

Саше, не искам да те обиждам, но се сещам за едни скечове в комиците, където дават определение за твой адаш. Имаш жена, деца и се захласваш по момиче в 10 клас, което освен ако не е повтаряло минимум 1 година няма как да бъде пълнолетно. И какво точно искаш да прочетеш тук?! Хвалебствия как си се уредил с младо гадже или завист, че спиш с дете?!? Защото тя не е жена "пич", а дете. А житейската ти мъдрост никак не я разбирам.... една 0, както и да е, ама двете нули 00 са знак за други неща

# 21
  • Мнения: 46 520
Такива къси разказчета се разменят по секс форумите.
Въобще не вярвам историята ти да е истинска, ако беше, нямаше да я напишеш в този стил Simple Smile и нямаше да я пуснеш в Клюкарника, и нямаше въобще да изпиташ нужда да я пускаш някъде.

По темата - за разлики не знам, но общото е кризата на средната възраст.



П.П. Пълнолетна в 10-ти клас  newsm78

# 22
  • Мнения: 0
Наистина не мога да си обясня защо българите сме толкова завистливи.... Но да не се откланяме от темата...

# 23
  • Мнения: 24 467
Такива къси разказчета се разменят по секс форумите.
Въобще не вярвам историята ти да е истинска, ако беше, нямаше да я напишеш в този стил Simple Smile и нямаше да я пуснеш в Клюкарника, и нямаше въобще да изпиташ нужда да я пускаш някъде.

По темата - за разлики не знам, но общото е кризата на средната възраст.



П.П. Пълнолетна в 10-ти клас  newsm78

Ми не си питала от колко време е там!  Crossing Arms

Саше, как да ти завидим бе, брат, нямаш снимки!

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Такива къси разказчета се разменят по секс форумите.

Интересни наблюдения имаш  ...

# 25
  • Мнения: 1 129
Такива къси разказчета се разменят по секс форумите.

Интересни наблюдения имаш  ...

 hahaha hahaha hahaha не се сдържах

# 26
  • Мнения: 2 070
Ако е повтаряла две години Laughing
По житейски мъдра е, точно колкото и автора на темата
Тъй че има логика
Не знам сама, тя ли е преждеявременно одъртяла, или той е почнал да се вдетинява

# 27
  • Мнения: 12 666
Селтакис, здравей. Остаряваш, батка.

# 28
  • Мнения: 1
 smile3502просто цялата страница е супер newsm10

# 29
  • Мнения: 4 965
Всъщност, ако едната нула тиваше по предназначение, вместо за джойнт и по кафенетата (което си е все едно да я хвърляш в двете нули), жена ти нямаше да е кисела. Пък и чичката си е чичка, независимо от броя на нулите. Просто детето си е намерило кой балък да му купува трева за една свирка... Flutter

Ей, да не е навалял сняг и да са отворили пистите.

А пък Туарега като символ на класа ме уби. Да беше измислил някоя по-актуална марка.

Общи условия

Активация на акаунт