Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 45
Аз не бих препоръчала на някого да се довери изцяло на Канисков. От личен опит мога да кажа, че не е съвсем на център и не бива да му се доверявате прекалено.
Особено ме подразни книгата му с която твърди, че може да помага на онкоболни. Не е вярно! Мой роднина му се довери и смея да твърдя, че това беше една голяма грешка.
Канисков е на периоди - има дни, в които те уверява, че всичко е под контрол и билките, които предлага са достатъчни за справяне с проблема. И когато вече наистина е видимо, че човека се влошава едва ли не с часове свива рамене и казва „Не мога да ти помогна”. А може да ви мотае с месеци и да успява да ви убеди, че влошаването на състоянието ви всъщност е подобрение...
Вероятно има хора, на които е помогнал. Вероятно е възможно да помага при по-леки проблеми. Но имайте едно наум и не му се доверявайте прекалено Wink

# 46
Майка ми беше негова пациентка. Лекува дегенерация на макулата. За това заболяване, никой лекар не й даваше гаранция,  шанс или надежда. Затова тя започна да търси алтернативни варианти.
В началото беше много доволна, редовно взимаше билкови препарати от него, разказваше какво прекрасно семейство има билкарят - прекрасни деца и съпруга .... /беше споменала обаче, че понякога е доста остър и несговорчив......./
След известно време обаче, сподели, че повече няма да стъпи при него. Приключи с лечението. Беше като " отровена", не искаше да говори за него.

# 47
  • София
Майка ми беше негова пациентка. Лекува дегенерация на макулата. За това заболяване, никой лекар не й даваше гаранция,  шанс или надежда. Затова тя започна да търси алтернативни варианти.
В началото беше много доволна, редовно взимаше билкови препарати от него, разказваше какво прекрасно семейство има билкарят - прекрасни деца и съпруга .... /беше споменала обаче, че понякога е доста остър и несговорчив......./
След известно време обаче, сподели, че повече няма да стъпи при него. Приключи с лечението. Беше като " отровена", не искаше да говори за него.

Защо?сподели моля те.а оправили се майка ти?

# 48
Bunnie ,
Майка ми беше много доволна, да. Помагал й е и за други болежки.
Например, беше паднала лошо, не можеше да върви и  да седи и той за 5 минути й оправи тазовите кости и тези на долните крайници.
За макулната дегенерация - да, имаше подобрение,  диагностицирано с апаратура, обаче заради странния му характер  престана да ходи, за съжаление, при него.
За мен нейното подобрение се дължи обаче и на многостранните алтернативни мерки, които тя взе. Посещаваше курсовете на Норбеков, яде годжи бери и т.н.
Нейна приятелка получи инсулт и знам, че Канисков е помогнал много.

# 49
Васко е един от най-достойните хора, които познавам и едва ли някога ще мога да му се отблагодаря за всичко, което е направил за мен и семейството ми през последните 9 г.
Ако от любопитство, или без да вярвате в силата на народната медицина, искате да го посетите, най-вероятно няма да ви приеме, вярно е, че не приема всички. Това е негово право, на мен ми е отказвал много пъти да прегледа мои близки, за което не мога да му се сърдя. Истината е, че който иска светкавични резултати, по-добре да не разчита на билки. Тяхното действие е бавно и се иска последователност, но пък крайният резултат е траен. При мен първите подобрения се появиха след 6 месеца, като преди това 5-6 години традиционната медецина не можа да се справи със заболяването ми.
Бъди благословен Васко, благодаря ти, че те има!

# 50
За марийчето ще кажа само че е за 4-ти километър. Там може да й помогнат и да си пуска колкото си иска рейки, или там както им викат.

# 51
Да, направила е жената  "copy-paste " на някой антастичен роман  hahaha     Laughing   ....Ама като гледам подредбата, май са извадки от няколко романа    Laughing        http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=682809.630
    цялото продължение на сагата"Бой с рептили" .....  ааа    Joy   Joy   Joy

Последна редакция: вт, 14 май 2013, 00:01 от didinikolova78

# 52
Смешки от форума - 8 :: BG-Mamma
www.bg-mamma.com › Клюкарник‎Translate this page
Jan 15, 2013 - 15 posts - 13 authors
Тя е следната: “Давам заповед на моя космически дух да разкодира моята 12-спирална ДНК-матрица”. Тази заповед се редува три пъти ...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=682809.630  

Профил Лично Съобщение (Offline)
Tumbel Nehranimajski
рееща се в небесата
Ентусиаст
*

шеметно разсеяна

Местожителство:
сред сините вълни

Re: Смешки от форума - 8
« #637 Вт., 15 Ян. 2013, 17:33 »

цялото продължение на сагата"Бой с рептили"

Цитат
Мили хора, искам да знаете, че няма болести, рак, СПИН
Внимание! Енергиен вампиризъм и канабализъм се шири навред в България!
Мили хора с Божествена искра в себе си, моля ви да бъдете внимателни и будни!
Пазете своята енергийна свобода!
Продължение!

Мили хора, искам да знаете, че няма болести, рак, СПИН и т.н., има енергиен дисбаланс и енергиен недостиг на орган или система, които сриват имунната система на човека и той става лесна плячка на микроби, вируси, паразити и рептили. Тези същества са поробили човечеството от хиляди години и  се хранят с нашата енергия. За тях ние сме вкусна храна. ...........  
 Joy   hahaha    Laughing

Еми то вече психото стана като сптека, не ги задържат там, дават им рецепта и хапченца малко и кой от къде е..... ooooh!То за това си търсят слушатели подобни " диагнози" във форумите. То шизофренията е кофти болест, ако не си пиеш хапчетата не рептили, ми крокодили ще те гонят и то наяве.    Joy    Joy  Laughing

« #630 Вт., 15 Ян. 2013, 12:17 »

Отново се зачетох в произведението и имам въпрос към почитателите на вампири - те как се водят - рептили или нещо друго?  #Crazy
   Информирай модератор  
Профил Лично Съобщение (Offline)

« #631 Вт., 15 Ян. 2013, 12:50 »

Насекоми.  Mr. Green Не се шегувам, чела съм такава теория.

От гореизложеното житие става, с малко пипване, сценарий за чудесен трилър.

Последна редакция: вт, 14 май 2013, 00:25 от didinikolova78

# 53
днес се обадих на г-н Канисков и обясних за проблемите свързани с баща ми.има тумор на дебелото черво и разсейки на черен дроб.бяха почнали химиотерапия,казаха 4е няма проблем ще го оперират да ги махнат,но парво да ги калцират.скоро полу4и криза и се наложи операция,след която казаха 4е е касно да се махат туморите и само са го закрепили.обясних тези неща на Канисков и тои ми каза, 4е трябва да вземем направление от лекуващия доктор иначе може и да навреди?за прав пат чувам ,за направление за лечение с билки??????някои знае ли нещо и ходил ли е с направление???

# 54
  • София
Simple Smile
Просто заведи баща си при него. Обади се и попитай дали еди кога си може да го заведеш.

# 55
Искам и аз да споделя мнение за хората, които ги интересува.
Днес ходихме при него. Бях малко на тръни, и очаквах да ни нарита след всичко което изчетох тук.
Човекът е прекрасен. Много го харесахме и си тръгнахме удовлетворени. Вярвам, че ще има резултат от всичко, което ни каза и даде.
Успех на всички и повече позитивно мислене и отнешение към нещата около нас.

# 56
Този човек е бивш служител от държавна сигурност, което предполага че отдавна използва свои и чужди възможности и способности за манипулация и сумиране. Той е псевдолечител, сексуален маниак и психофашист! Не препоръчвам общуването с този човке даже и по телефона!
Жалко за хора като Вас. Винаги има някой злобар. Този човек се занимава основно с ракови заболявания. Аз лично познавам няколко човека, които е излекувал, включително вуйчо ми. Той наистина е дар божий. Препоръчвам го на всеки който има нужда.

# 57
Здравейте, някой има ли по-скорощни впечатления за този г-н. Много бих искала да заведа детето си при него - тя страда от астма, дали би й помогнал? Ако някой го познава, моля за повече информация, тъй като в темата има колкото положителни толкова и отрицателни мнения и се обърках! Предварително благодаря

# 58
  • София
Aз лищно съм доволна.
А злобни и недоволни хора има навсякъде:)

# 59
Ние също сме много доволни.

Общи условия

Активация на акаунт