ЮЛИ 2007 !!!

  • 25 724
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 766
 wavey
ayka, много да ви глези мъжа   Grinning
Нещо студено настана и ми е скучно  Rolling Eyes
 Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 254
Да ти кажа, той май малко вповечко ни глези, нещо почнах да се чувствам като истинска глезла. Почивните дни като бяхме при нашите гледах едно момиче от съседния вход, с няколко години по-малка от мен, товареше багаж в колата си. Явно живее във Варна, била е при родителите си и се прибира – сама с две деца, по-малки от Кая, отваря предни капаци, сипва някакви течности в колата...Мъжът й бил моряк, живее сама без баби при нея. Замислих се как се справя сама, а и много други жени като нея, на които просто им се налага. Аз толкова много съм се научила да разчитам на хората около мен, и главно на мъжа ми, че чак си се дразня.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Не си сама  Mr. Green
Да ти е жив и здрав рожденика и винаги да те глези   bouquet

# 48
  • Мнения: 384
Айка така е трудно е без помощ и в повечето случеи се налага да се грижиш за деца,за къща,за много други неща които ако един само човек е на разположение и може да помогне е друго или мъжът ако има желание и е на по раздвижено работно време също е по различно.Но ако трябва д акажа нещо според мен твоето е нормално а не на тази жена положението,щото времето си лети а няма кой да ти каже браво,понякога и това топли някой да ти признае труда поне.
Ние сега имаме възможност да идем до Виена за три дни обаче няма на кой да оставим децата за пореден път ли ще пропуснем незнам,вече немога да преброя пропуснатите възможности не само за пътувания и излизания но и за други лично мои възможности.За някой неща съжалявам,да децата са най-важни но и ние сме хора.Нима мойто е нормално,6г. в къщи без работа,социални контакти,среда,без да имаме някакво време за нас с Д. като големи хора.Нормално е твоето,на Мариса и на Бубето,може да е все пак разправия като разчиташ на други хора за нещо но я има възможноста.
Аз днес съмс двамата,Никола е добре но Надина е с болки в гърлото и стомаха,инъче в добра кондиция.Звъннах на Галя тя тъкмо си взима внучето от родилния дом,ама ми вдигна и ми каза да дам меркуриус.Толкоз подбирах момента да звънна и улучих точно неподходящия типично за мене.
Да е жив и здрав мъжът ти Галенче,честито!   bouquet
Честито и на Танчето!Много радост и любов!   bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 114
Честито на днешните рожденици! Живи и здрави!  bouquet

И ние сме така с децата, случва ни се да сме сами за по седмица през лятото. Родителите ни искат да помагат, но са далече. Навсякъде с децата или по един. Наскоро бяхме на гости на което присъстваха само възрастни. Казаха да вземем децата, знаейки че няма на кого да ги оставим. Ами подобна грешка скоро няма да повторя. Особено с малката маймуна - видя публика и трябваше да си изнесе целия репертоар от магарии.
Днес нямат парно в градината и в училище поради авария. Трябва да ги прибера по-рано преди съвсем да са се намръзнали.

# 50
  • sf
  • Мнения: 10 142
Яна, а сестра му на Д. не може ли да ги гледа?

Ние работим , сутрин водим Вико рано и той е кисел,че не се е наспал, ама не ме слуша вечер да си легне рано  Crossing Arms
Обмисляте ли коледните подаръци и къде ще бъдете на НГ?

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
На мен са ми голяма мъка коледните подаръци. Обикновено става спонтанно преди самите празници. Обаче ето сега идва св. Сава, мъжът ми е именник и съвсем спонтанно нищо не ми идва наум. А много ме кефи, като се радва като малко дете на подаръка си  Mr. Green Ивчо е лесен, е не съвсем, харесал си е от Джъмбо една маккуиновска кола с дистанционно, обаче цената... smile3505 изобщо не е кризисна. уф бъгна ми се к.авиату,ата  ooooh!

# 52
  • Мнения: 384
Ух днес си починах дори неочаквах така че ще е до обяд,но излязохме за малко да подстрижем Никола той рева и се мята,значи някой път минава добре подстригването някой път кошмарно и хем рядко се случва,ама снощи баща му реши да му подкъси бритона и днес фризьорката едвам заличи поръженията и то точно преди снимките за календара.После към 1ч се сбиха,скарахме се и заспахме та Никола още спи,Надина си играе аз съм тук.
Много ни се ходи но на кой да ги оставих два дни и три нощи,мислих за баща ми но и той никога не ги е гледал толкова ще му е притеснено на мен още повече,сестра му никога не ги е гледала и за час.Никой не ми е предлагал някога услугите си за подълго време,всички са с много проблемни,работят и на принципа да живеем така че да не пречим на другите.И недай се боже нещо да се наложи да се развали темпото,тва да искаме някъде да отидем се тълкува като прищявка.Абе толкова са важни близките и родителите,дано поне един ден аз съм опора за мойте каквато нямах.
Аз също много обичам да правя подаръци повече дори отколкото да получвам по обичам сама да си купувам каквото си реша.Тази година искам някой хубав пуловер но тънък пуловер да купя на Д. за коледа така съм решила засега класически коледен подарък е няма да е на еленчета,абе имам ли пари веднага ми идва вдъхновението .

# 53
  • София,
  • Мнения: 4 267
Яна аз и да нямам пари пак ми идва вдъхновението Joy и все нещо измислям, да пренаредя, да изхвърла и да купя друго, абе страшна съм и мам нямам пари аз все ги намествам, днес даже получих и малко упреци, но прав си е мъж ми горкия, той ги изкарва с толкоз труд и тичане, а аз ги похарчвам за секунда даже Rolling Eyes, еми какво да направя - не че ги харча за себе си де - предимно за децата е, ама може и без някои неща примерно. Аз подаръците на Вероника ги измислих, но Ицко ми е много труден, измислила съм го де но няма да му хареса. Току що обаче мъж ми сюрпризира - искало детето комплект за ски - яке и панталон, страхотен подарък - съгласих се веднага Peace, а той понеже е и именник на Коледа и за именния му ден подарък - но има нужда от нов халат за баня, така че това ще е. Peace
Айка жив и здрав да е мъжът ти, а ти се радвай че те глези, да те радва и никога да не спира да те глези Wink.
Аз днес пак цял ден разчиствам в къщи, нещо са ме хванали нервите - незная какво ми става, по цяла нощ немога да спя, въртя се, ставам, нервно ми е, а през деня все се чудя какво да подхвана в къщи, да местя да разтребвам - това от нервите ще да е! ooooh!

# 54
  • София
  • Мнения: 3 414
ДВ
Айка да ти е жив и здрав!!!
Бях на работа и четях ама нямах време да пиша,ходих до фитнеса и разбрах че след тренировка не съм гладна Joy
Утре съм пак,файда незнам дали ще има,само дето съм на педал и все нещо мисля и се тормозя,поне да отслабна ако не друго.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 204
Добър вечер! Лека полека излизам от дупката и гледам да се взема в ръце. Изпратих М. и 10 дена ходя като пиян морков. Няма начин .
Иначе ви чета редовно и тихомълком изпращам позитивни мисли към който има нужда.  Hug
Тази вечер мита за Дядо Коледа беше разбит у нас.И най- лошото е, че твърдо и упорито Преслав се опитва да го набие в главата на Нелия въпреки моето противопоставяне. Тя като се тръшна- рева половин час. Аз успокоявах. Явно на малките им е писано да пораснат по-бързо и ще останат разочаровани отрано.
Иначе ние сме добре вече ще гледам да се включвам по-често.
Честито на рожденика   bouquet
И болничките да оздравяват. Ужасно хилаво време.  Hug

# 56
  • Мнения: 1 098
Добър вечер! И аз да се включа след много дълъг труден ден. Дано скоро нямам такива Praynig
Искам да се споделя по темата за голотата. Ние у нас не се крием. На някои от вас съм разказвала за приятелката на Дели от Владая. Момиченцето е 9 месеца по- голямо от него. Еми нейните родители не дават лятото като се къпят в надуваемото басейнче Дели да е гол. Това е откакто бяха на 3 годинки Shocked В такива случаи мисля, че наистина се развива нездрав интерес към "нещото".
Янче, права си. Хубаво е да има кой да ти помага. Не мога да си представя как е иначе.
Айка, и аз съм доста разглезена. Изобщо отказвам да се справям с по- груби работи. Още не знам как ми се сгъва количката Embarassed

# 57
  • София
  • Мнения: 3 414
искам груби работи,това е моята среда,никой не ми дава сега Sad Винаги съм била мъжко момиче а сега.......

# 58
  • USA
  • Мнения: 559
Янче, много ги мислиш нещата.. Взимайте децата и отидете заедно във Виена. Хората света обикалят с по няколко. Тъкмо ще им се отвори мирогледа от малки. Трудно е без помощ, но като веднъж го приемеш има начини да се оправи човек.
Иве, не знам какво точно става при теб, дано да си добре.
Аз съм във Флорида - днес пътувах цял ден, четох супер книга, гледах сйпер филм, запознах се с интересни хора, наядох се здраво и се разхождах около едно езеро, а сега се телевизирам.Simple Smile

# 59
  • Мнения: 384
Няма то е с колеги от банката за два дни,с такъв полет където си носиш само ръчен багаж едва ли не,натоварена програма не е за деца.То си е група,миналата година имаше в Лондон,имаше взъможност и за Рим миналия месец та така.Снощи с епристраших и звънах на майка ми,предложих да й платя разходите по пътя и тук да й оставя пари ако дойде да поеме децата,днес ще ми се обади да ми каже.Те пък при друг неискат децата да останат и така.Велинче много добре звучи твойта командировка.
Оставих Никола свито ми е сърцето,три дни не е ходил до тоалетна дали днес ще свърши нещо там незнам и ми е притеснено много,сутринта уж искаше да ходи нищо не свърши.Той пък стана с желание за детска и влезе без да плаче което ме зарадва,но ми е свито ще звънна на обяд и се чудя дали направо да не го взема по обед вместо само да го мисля.Ако реши да ака и е разтроен нещо което незнам ще стана за резил там пред учителките,знам ли дали няма да се стиска нещо абе да мине тоя ден искам.

Последна редакция: ср, 16 ное 2011, 09:00 от I.a.n.a

Общи условия

Активация на акаунт