ЮЛИ 2007 !!!

  • 25 842
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 414
Дд на работа в студа съм.Вико трябва с нещо да го заинтригува логопедката,Ники беше така не иска да работи ама с количките го прилъга,такаче подход му е майката,дай и жокер да не се мъчат взаимно

# 76
  • Мнения: 766
 Hug
Студ голям
Знаете ли как се казва на мъжа на феите - Феяк  hahaha Joy
И друг бисер:
 "Мамо, ама знаеш ли, всеки път като седнем да хапваме Ради / момченце от нейната група , което седи до нея/ само ме пита
- Ти обичаш ли ме, ти обичаш ли ме"-  е писна ми вече"
и всичко това придружено с невероятно театралничене  Joy hahaha
Сутринта го измъдри в колата докато отивахме към ДГ
Снощи и на Ина и "секвестирах" филмчета  Crossing Arms Драмата беше сърцераздирателна  ooooh!
Защо винаги като седнем да вечеряме започва да се лигави  Tired Много ме ядоса  Confused

# 77
  • Мнения: 984
Здравейте, отдавна не съм писала, но ви чета редовно. По този повод снощи сънувах, че отивам при сестра ми във Виена и се разбирам с Яна да взема Надина с мен  Mr. Green Д. май щеше да я посрещне там.
После реших как ще я заведа в зологическата и Яна се чудеше как да я облече и нещо се обяснявахме, че е чисто и подредено като в мола  hahaha
Много съм зле ама ще се оправя някой ден  Mr. Green
Преди малко записах Косьо в градината. Още правили ремонт на нещо си и ще започне след 1ви декември.. да видим
Хубав ден на всички  Hug

# 78
  • sf
  • Мнения: 10 253
Какъв студ  Flutter а питате ли мен  Mr. Green

Яна, премиерата е довечера, не се ли класира?

# 79
  • Мнения: 384
Абе май ще се класирам,добре че ей сега ми се обадиха момичетата да ми кажат че тази вечер е примиерата а аз си мислих че е утре вечер,куку.Обаче за да имам пари за довечера сега няма да платя едни сметки и няма да излизам,че изляза ли и край.Майсторите днес ги няма така че днес ще кротувам,немога с тея пари да се оправя ама аз никога не съм се оправяла така че...Притеснявам че ще е доста от късно филма дано се нареди всичко и Д. нещо да не ми се разсъди че вече незнам за какво и защо може да ми се сърди.
Майче усетила си мойте драми за това пътуване.Майка и звънях в Гърция престраших се да я питам,каза че ще се обади да ми каже ама не ми се обади и аз пак й звънах,с две думи неможе,много ако има при нея а то сега трябваше да решим и после звънах на баща ми макар че ще ми е адски притеснено и децата искат само с майка,ама татко се съгласи.Каза че ще дойде че ще се оправи.За Надина не ми е притеснено,за Никола повече той е свикнал все с нас,все да се гушка,не се храни,но два дни се надявам да оцелеят.Ще видим какво ще стане и как ще бъде ама мисля да рискувам,да викам татко и каквото такова,ходи ми се не ми се пропуска пак.

# 80
  • sf
  • Мнения: 10 253
Щом е съгласен баща ти,отивайте, тъкмо повод никола да свикне с него.

# 81
  • Мнения: 984
Абе Яна.. ти ще кажеш, че в лагер ги оставяш... "ще отцелеят"
Я по спокойно  Hug Отивай и се наслади на почивката, не само да ги мислиш.

# 82
  • София,
  • Мнения: 4 267
Щом е съгласен баща ти,отивайте, тъкмо повод никола да свикне с него.
Така е Янче отивайте и не го мисли толкова, ще се справят. И ние май ще ходим до Виена, ама още не сме решили кога, зълва ми работи там от няколко месеца и ни е поканила, ама и аз така се чудя как ще оставим децата, не че няма на кого, ама  Rolling Eyes.
Аз искам да се похваля - днес ми се роди малък племенник на първа братовчедка, много го чакахме - мъничък е, но ще се справи - Николай - тежи 2,800кг. Много съм щастлива и цял ден немога да си намеря място! Hug

# 83
  • Мнения: 43
Забелязала съм, че майките се притесняваме повече, отколкото трябва и в крайна сметка всичко си протича гладко. Янче, отивайте и дано всичко е наред  Peace  Hug
Как да откажа Пепи да бута приемника на Булсат-а и да вади картата  Twisted Evil  Tired
Дани, да ви е жив и здрав  Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 3 414
Като не му правиш забележка,просто наблюдавай къде слага картата да не я изгуби,у нас беше така по 2 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Прибрах ме се водих ги на испански аз на фризьор,сега правим вечеря аз си пийвам вино и разпускам днес работих общак баш на пангара барабар с мъжете тъжък труд,не много но исках имах нужда,с каска с работни дрехи цялата във воалит Laughing и на работниците им беше приятно да видят че не съм глезла не че не го знаят.
Яна гоу,хич не се замисляй,аз също искам в този град

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 523
Яна, хич не се притеснявай! Остави ги на баща си и отивайте! И вие сте хора и имате нужда да си починете.

Дани, да е живо и здраво момченцето  Hug

Мимоза, няма спасение Simple Smile

# 86
  • sf
  • Мнения: 10 253
Аз бих покрила някакси апарата и картата, за да не са му пред очите.

Разбрах къде е драмата с плуването- миналия път е нагълтал вода и доста се е уплашил, днес не е искал да плува, казва,че не иска повече. Много ме е яд, дано му мине след време.  Rolling Eyes

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 523
Искам да ви питам - в Столичен куклен театър можеха ли да се резервират места предварително?
НЕ МОГАТ ... Поне касиерката, на която попаднах не се съгласи ....

Последна редакция: пт, 18 ное 2011, 11:36 от arksi_

# 88
  • София
  • Мнения: 254
Booty, много тъжно за Дядо Коледа... Аз не знам как бих реагирала, може би ще кажа, че това е само приказка...

Майче, като ти чета сънищата, се замислям да не си пак бременна, аз големи шантавини сънувах като бях...

Имах отвратителна седмица и се очертава още една такава...

# 89
  • Мнения: 984
хехе ayka  Mr. Green не ми се вярва... ще се похваля ако има нещо такова
За дядо Коледа - аз съм казала, че е приказка, а подаръците са от хората, които ни обичат.
Не знам дали разбира какво му говоря де, но подаръците са всеки ден от различни хора.. няма как да е от дядо Коледа. Онзи с брадата е във всеки магазин, в Смехурко, в такси сме виждали... предполагам, че и сам щеше да се усети

Общи условия

Активация на акаунт