Колко време и пари са нужни за регистриране на ЕТ?

  • 4 309
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24 467
Може и ГФО да си самозавериш накрая.  Money И апандисита сам да си оперираш.  Успех!

# 16
  • Мнения: 1 262
Преди време майка ми си регистрира фирма - не е плащала нито на адвокати, нито на счетоводители. Ако фирмата е малка счетоводството човек може да си го върти сам - не е толкова сложно, колкото в големите фирми и компании. За повече информация може директно в общината да се пита (или където се издава фирма)  newsm78. Казват какви документи се носят, плаща се такса, чака се и готово. Обаче закриването на фирмата май е по-сложно.  newsm78
Ей такъв отговор, ме кара да изпадам в тих бяс. tantrum Фирми в общините не се издават, въобще никъде не се издават. Регистрират се в ТР.Счетоводството в малките и големи фирми е едно и също, както и глобите и санкциите, които ще платиш ако се правиш на счетоводител. Сам ще си въртиш счетоводството  ooooh!
Може и да не е в общината, но майка ми сама си регистрира фирмата и сама си върти счетоводството - става въпрос за малка фирма. Ако е по-голяма явно не може да се оправи сам човек.

# 17
  • Мнения: 382
В един хубав момент от НАП ще й се зарадват.

Общи условия

Активация на акаунт