Отчаяна съм!

  • 9 802
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 122
Този мъж който много обичаш, се чуди как да се отърве от теб.
Дори да решиш да направиш аборт, задължително трябва да го напуснеш докато е време.Иначе ми се струва че историята се повтаря.

# 31
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Кибела, така говорим защото ни е пределно ясно колко е трудно да си сам понякога. Безумно трудно е дори когато имаш подкрепата на роднини, а тя дори това няма! Та, тя е оставила детето си при баща му, който я е пребивал и е отишла при човек, който и поставя ултиматум или да маха бебето, или да се маха тя със се неговото бебе! Помисли малко защо се е получило така, прочети отново поста и! Тя е толкова объркана и толкова иска да създаде семейство и някой да и помага и обича, че прави грешка след грешка! Време е да се вземе в ръце и да изгради живота си наистина, като започне от себеобичането и справянето сама и чак след това да търси нови връзки, деца и тн. Да би било прекрасно ако успее да задържи бебето си сега и едновременно с това да изгради живота си наново, но за съжаление е малко вероятно. Никой не и казва да направи аборт с лека ръка, но тя няма много време да се вземе в ръце за да се справи. Все пак, дано!  Peace

# 32
  • Egipet
  • Мнения: 16
имаш си здраво дете за което не можеш да се грижиш за какво ти е още едно.

# 33
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Бъди силна и гледай напред!
Перфектен съвет!И като й писнат децата,че искат да ядат,а тя няма какво да им сложи,нека си го повтаря като мантра.Ще помогне.   Confused
Що не мислите повече като пишете?!  ooooh!

Мда, много е лесно да даваш безумни съвети, когато си при мама и тате и те ти помагат за отглеждането на детето ти. Обаче жената няма подкрепа от никъде, безработна е - даже и покрив над главата си няма, доколкото разбрах. При това положение и за мен е пълна безотговорност да го роди това дете.

# 34
  • Мнения: 54 455
Съветът на ice_ може да се игнорира .
Самата тя има нужда от помощ и то професионална .

# 35
  • Мнения: 12
    Момичета, както казах има резон в това, което пишете, но това не ми пречи да се бунтувам, че в 21 век не можем да си позволим да раждаме и гледаме децата си, особено когато са желани.
    Искам да уточня и, че съм доста далеч от американизмите. По- скоро визирах своя опит, защото още щом разбрах, че съм бременна, усетих това дете като част от моето същество, което иска да се роди, а не просто като някакъв си фетус. То ми даде сили и аз направих невъзможното да го задържа. Бъдещето ми беше доста под въпрос, съмненията много, но аз усещах, че постъпвам правилно и го родих. За протокола ще отбележа, че останах без баща на 8 г., без майка на 16 г., "мъжът на живота ми" ме заряза след като отказах да махна бебето, та много добре знам какво означава "трудно", ама кажете какво в този живот е "лесно" и какъв е смисълът от живота ни ако не се борим за убежденията си? Имам предвид, че ако Ангелче "усеща", че трябва да има това бебе, ще намери начин.

# 36
  • Мнения: 54 455
Кибела ,

Уважавам начина ти на мислене , но в случая става дума за второ дете , при положение , че майката дори за първото не се грижи , а го е оставила при бащата .
Освен това има още редица проблемни обстоятелства .

С едно , все някак си ще се справи сам човек , но с повече , не мила , само с идеализъм не става . Не и в нейната ситуация . Няма смисъл да я заблуждаваме .

Освен това твоето дете е още малко , ти реално не си се сблъскала с доста житейски трудности .
Когато детето ти тръгне на градина / училище , ще видиш колко сложни логистични , финансови и всякакви други акробатики ще са ти нужни , за да се справиш .
Да не говорим , че разходите се увеличават пропорционално на възрастта .

# 37
  • Мнения: 3 659
happy mama подкрепям за последните два поста!

(Хърмаяни, научих си урока  Simple Smile)

# 38
  • Мнения: 54 455
 Pepina77 ,   bouquet

Ами права съм за  ice_ Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 1 732
Аз не си представям ( за себе си ) да отида да живея с друг мъж , но без детето си .
За другите , не знам как го правят ? ooooh!
Пълен абсурд! Бих полудяла! ooooh!
Това мога да го направя, само ако съм безнадеждно болна (да пази Бог!) Praynig

# 40
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Съветът на ice_ може да се игнорира .
Самата тя има нужда от помощ и то професионална .
hahaha Само моята деликатност ме спря да го напиша туй.

# 41
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Кибела ,

Уважавам начина ти на мислене , но в случая става дума за второ дете , при положение , че майката дори за първото не се грижи , а го е оставила при бащата .
Освен това има още редица проблемни обстоятелства .

С едно , все някак си ще се справи сам човек , но с повече , не мила , само с идеализъм не става . Не и в нейната ситуация . Няма смисъл да я заблуждаваме .

Освен това твоето дете е още малко , ти реално не си се сблъскала с доста житейски трудности .
Когато детето ти тръгне на градина / училище , ще видиш колко сложни логистични , финансови и всякакви други акробатики ще са ти нужни , за да се справиш .
Да не говорим , че разходите се увеличават пропорционално на възрастта .
Peace Няма смисъл да се повтаряме.

# 42
  • Мнения: 54 455
Съветът на ice_ може да се игнорира .
Самата тя има нужда от помощ и то професионална .
hahaha Само моята деликатност ме спря да го напиша туй.

Ами да знаят хората , някои са нови и не са в течение на нейните драми . Wink

# 43
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Съветът на ice_ може да се игнорира .
Самата тя има нужда от помощ и то професионална .
hahaha Само моята деликатност ме спря да го напиша туй.

Ами да знаят хората , някои са нови и не са в течение на нейните драми . Wink
Не искам да дърпам дявола за опашката..ама ако и simon9  се появиииии....ще се заформи нещо незабравимо.
Всъщност...отдавна не съм я чела..къде ли се загуби?!? newsm12

# 44
  • Мнения: 54 455
Абе мярна се за кратко , преди известно време . Thinking

Общи условия

Активация на акаунт