Grimm

  • 24 937
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Много готино сериалче  Party  Увлекателно,леко страховито,а Кръвопиеца ми е уникално забавен  hahaha

# 16
  • Мнения: 95
И аз го гледам, наред с "Once upon a time". Очертават се интересни. Simple Smile

# 17
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Оп и аз тук. И този сериал гледам. Много ми харесва  Mr. Green

А така без теб на къдееееееееееее Hug Hug Hug Hug,жалко,че тая седмица няма но малко почивка,много ми дойде този есенен сезон пълен със сериали Crazy

И докато съм се сетила,ще гласувате ли тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624833.825 за британците,британците Praynig Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 472
Тегля го сега ...после мнения Simple Smile

# 19
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Хайде и на тази приказка Гледала съм първи епизод до убийството на баба. Нещо много зловеща ми беше. Първо помислих, че е от лошите. Laughing
Каква баба са убили в първи епизод или аз съм проспала нещо?

Бабата на Грим, която дойде да му каже кой е той в действителност.


Ааа, това е леля му. И не я убиват. Само я нападат. Умира в края на втори епизод.  Peace


Виновна. Ама толкова стара, че я запомних като баба. Само първа серия съм гледала. Сега ги събирам да ги гледам накуп. Но лелята ми беше много злокобна.

Ами лелята изобщо не е злокобна, болна е от рак, то много хора след химио и лъчетерапия точно така си изглеждат.  Sad
И аз тук с вас, но ще гледам накуп, че до сега само две серии изгледах  Peace

# 20
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Гледахте ли ударната порция,от 2 епизода, единия в петък,другия в събота  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 111
На 5 еп. съм, тази вечер ще смеля и останалия шестии!  много ме радва!   bouquet Flutter
Определено ще стане още един сериал за следене в голяма купчина... добре че правят почивки , за да мога да смогвам!  Mr. Green Joy

А между другото тази връзка между изчадието /русата/ и шефа на отдела ми е многоо интересна, той как я играе двойна играа... ще видим кво ще се случи! И не можах да разбера какъв точно е човекът с косата... който остана без ухо в една от сериите... разбрах само , че неговата роля също е голяма, защото май е един от най-големите злини и е враг на Гримовете.

Последна редакция: пн, 12 дек 2011, 16:47 от Deathcrush

# 22
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз съм пропуснала да се запиша, поне не се видях никъде. Ама гледам, че не сте особени ентусиасти

# 23
  • София
  • Мнения: 350
Тази събота гледах 6-те епизода на Грим, не е лошо сериалчето, но засега е много слаб сезона. В смисъл очаквах повече и разбира се повече подробности искам и онази книга на Грим искам да я виждам повече и с повече подробности. Нахална съм нали?Ама в последно време очаквам по добри продукции на сериалите, но не им се получва дано не е заради кризата  Laughing

# 24
# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Записвам се при вас, изгледах шесте серии за един ден-страхотен сериал Heart Eyes.
Ето и новият епизод в Замунда:

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=291169&hit=1
Приятно гледане, аз ще чакам субтитрите  bouquet

# 26
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
здравейте, и аз тук  Joy
много ми  Joyхаресва сериалчето, ама как да не ми хареса - ловец, чудовища supernatural при това  Whistling само ако можеше самия Грим да е малко по-готин  Mr. Green иначе определено съм фен на Вълка

# 27
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
самия Грим да е малко по-готин  Mr. Green иначе определено съм фен на Вълка

Бе що бе много е сладък,с тез негови светли очиииииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

тая вечер ще го изгледам епизода  Wink Peace

# 28
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
http://www.4shared.com/file/EvoEMTvk/Grimm_-_01x07_-_Let_Your_Hair_.html?

Ето и буквички Peace, не знам как са, ще гледам довечера.

# 29
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
http://www.4shared.com/file/EvoEMTvk/Grimm_-_01x07_-_Let_Your_Hair_.html?

Ето и буквички Peace, не знам как са, ще гледам довечера.

добре са, аз вече гледах, ама няма да коментирам преди да гледате

Общи условия

Активация на акаунт