Ендодонт в София

  • 20 080
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 190
Само с надежди не става  Simple Smile, трябва човек да провери какви потребители са писали положителните, а и отрицателните отзиви. Модераторите понякога нарочно оставят (а не трият) скритата реклама, за да си вкарат автогол може би Simple Smile

Пожелавам на всички да си спасяват зъбите при добри стоматолози!

# 16
  • Мнения: 2
 За мен, реално доказалият се ендодонт е д-р Светла Янкова oт клиника "Дентал лабор -5". Успя да ми отстрани проблем с непочистен под основата си корен, който в продължение на 24 г. ме измъчваше непрекъснато - подуване, болки, операции, антибиотици... Проблем, с който не можаха да се справят дългогодишни специалисти, между които - светила в областта си, студентски преподаватели, стоматолози, разполагащи с отлично оборудване - общо 9 специалисти! Предпоследният, доцент, с претенциите, че е "раздал дипломите на половината стоматолози в България", в крайна сметка стигна до заключение, че ми е необходима операция за отстраняване на част от челюстната ми кост и присаждане на неин заместител.

Е, за мой огромен късмет, ми бе препоръчана д-р Янкова, 10-ят от плеядата. Все още не мога да намеря думите, с които да изразя благодарността и възхищението си от нейната работа! Страхотен екип са с хирурга д-р Тихомир Илиев.

# 17
  • Мнения: 6
Здравейте! Можете ли, да ми кажете някой зъболекар в Монтана,който ще работи утре.По спешност е.Някой детски за детето ми.  Sad

# 18
  • Мнения: 134
Здравейте. Моля някой, който е лекувал гранулом при др Йовчев да сподели. Боли ли? Как винава процедурата?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 302
Здравейте. Моля някой, който е лекувал гранулом при др Йовчев да сподели. Боли ли? Как винава процедурата?

Отговарям ви със закъснение с идеята, че може да е полезно за някой друг. Не мен д-р Йовчев ми лекува гранулом миналата година. Зъбът беше умъртвен преди много години, с коронка и затова не е имало болка (той слага упойка ако се очаква да има болка). На снимки се видя, че се е появил гранулом. Направи кореново релечение на зъба под микроскоп в рамките на 2 посещения. Освен това откри, че зъбът не е умъртвен правилно и не всички канали бяха изчистени. После ме посъветва да наравя снимка след 6 месеца, за да се проследи какво се случва. Вече 1 година по-късно всичко е наред. Цената зависи от зъба - тези с по-малко корени са 350 лв, а последните 2 зъба съответно са по 650 лв, например. Сега знам от опит, че ако се наложи умъртвяване на зъб само едодонт може да го направи както трябва. Не си губете времето и здравето при обикновен зъболекар - после излиза много по-скъпо. При мен се наложи да "пренаправи" каналите на 4 вече умъртвени зъба понеже започнаха да ми правят проблеми.

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да изкажа мнение за д-р Йовчева, дъщерята на гореспоменатия д-р Йовчев. Препоръчаха ми я като добър ендодонт. Не съм била при баща й. Запиах си час за след месец и половина, естествено не работи късно след обяд и събота и неделя и трябваше да си взема отпуск. Таксата е 650лв, независимо от зъба. Отидох, чаках в коридора 15 минути ( в коридора климатик не се пуска ). После чакаш на стола 15 мин. докторката да пуши. Идва и ти обеснява като на малоумен половин час, че не гарантира че ще намери каналите, ама независимо от това си плащаш парите. Ходих на два пъти. Първоначално от снимката твърдеше, че зъба е с 3 корена, после каза, че се оказал с 4. Не можа да намери два, третия до половина. На излизане те питат искаш ли фактура,ако не ти дават разписка, а не касова бележка. Върха на всичко беше, че посредата на процедурата, докато едя с отворена уста и се давя в слюнката си, тя отиде да пуши!   В заключение, в момента (5 месеца след това) зъба ме боли при дъвчене, на снимката няма гранулом. За мен е несериозно отношение за парите които даваш.

Общи условия

Активация на акаунт