Тwilight/Здрач-тема 70 ♥ I promise to love you every moment of forever ♥

  • 29 644
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 741
Момичета, за анкетата отдавна ми се върти един въпрос, но ми е трудно да го формулирам!
Би могъл да се свърже с думите на Едуард: "Снощи беше най-прекрасната нощ от съществуването ми!" Та личното ми питане е, защо всъщност Едуард казва това-просто защото на него наистина му е достатъчно, че е направил любимата си щастлива или защото  е получил 100%-но "духовно" удовлетворение (в което лично се съмнявам с оглед на нивото на самоконтрол)! Или нещо средно от двете?!

# 16
  • Мнения: 245
Hug Момичета, трябва да си измислим анкетка до утре сутрин иначе опцията май се затваря, нещо за филма например?
Ами аз от мерак за нещо оригинално и забавно за анкета, съвсем се овъртях и нищо не ми роди главата, сори.
Цве, ако изпуснем 24 часовия срок, в който можеш да пуснеш анкетата и ако все пак се организираме за нея, естествено допълнително, мисля, че Ва Ва може да помогне и тя да я пусне. Поне така тя писа в предишната тема.

Момичета, за анкетата отдавна ми се върти един въпрос, но ми е трудно да го формулирам!
Би могъл да се свърже с думите на Едуард: "Снощи беше най-прекрасната нощ от съществуването ми!" Та личното ми питане е, защо всъщност Едуард казва това-просто защото на него наистина му е достатъчно, че е направил любимата си щастлива или защото  е получил 100%-но "духовно" удовлетворение (в което лично се съмнявам с оглед на нивото на самоконтрол)! Или нещо средно от двете?!
[/size]

Лейди, според мен е нещо средно.  През цялото време, докато Бела се опитваще да има интимни отношения с Едуард, той се възпираше, не само от страх да не я потроши и убие, а и заради своето възпитание, обусловено от една отминала епоха и морал, да не прави секс преди да се е оженил. Значи все пак и той е търсел някакво хм, удовлетворение. Едуард най-накрая намери сродната си душа, макар и в лицето на човечка.
Така, че хем Бела доволна, хем Едуард доволен.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 001
Утро. Добро. Джакс. Кафе. Вода.
Очила. Безопасна. Игла. На. Ръкава. Обичам. Те.



Задух. Тремор. Неуправляем. Сърдечен. Ритъм.
Мента. Глог. Валериан. Безполезни.



# 18
  • Мнения: 3
Ооо, нашият Прекрасен Робин Худ  Heart Eyes Grinning  Дай му на Роберто оръжие в прекрасните дъ хенд и му гледай сеира  Mr. Green 

Ванче, сещам се на времето Кристабел беше започнала да пише канон фик за човешкото минало на Джаспър Уитлок и превръщането му във вампир и добре се беше справила. Има го в блога някъде към 2009 год. Може да му хвърлиш едно око  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6
Добро утро, момичета  Hug

Станах в 7, а още не мога да се събудя  ooooh!


Диди, успокои ме  Hug Че иначе и без анкета щяхме да си останем....

Лейди, мислех си да поразсъждам над въпроса ти, но след този микрофон мога само да мигам разбиращо и да не показвам външно какви картини се появяват в главата ми  Flutter

Ванче, много е хубав Джакс като е рошав с очила  Heart Eyes

Обаче да не забравяме какво има днееес  Heart Eyes
Официалната премиера на 'Зазоряване' в ЛА .... започна се!! Всички прекрасници ще са там, значи очаквайте утре сутрин или тази вечер късно, много красоти и припадащи материали....
Аз само може да си пожелая да видя нещо ей такова....


Да споделя и тук за две нови сериалчета по които успях да омотам Ванчето и Люс - 'Grimm' & 'Once upon a time' - Нали сега идва Коледното време на приказките и наистина ви ги препоръчвам, за да се омагьосате в света на принцесите, Братя Грим, вълшебствата и тук таме някой кендин принц или ловец.... Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 1 001
Ей сега, Люси, ще ида да хвърля едно око, ако ми е останало, де Laughing, 'щото ми останаха очите в ръчичките на Роб!

Специално издание на ''хей, ръчички'' за обожателките на тези негови изящни, гъвкави крайници  Whistling






Цвети, тичам до аптеката за розови хапчета, че съвсем ще ми се разтропат дъските в главата, ако не спра да мисля за премиерата и придружаващите я красоти!  Crazy 

# 21
  • Мнения: 6


Ванче, дръж се!! Направи си чайче от една Робова усмивка, малко Джаксънови погледи, щипка музика от Маймуните и разбъркай с малкото пръстче  Whistling

# 22
  • Мнения: 681
Привет момичета  Hug
Да се запиша и за в темичката  Peace Гледала съм филмите до сега и съм изчела книгите няколко пъти и с нетърпение очаквам да излезе "Зазоряване"  Party

# 23
  • Мнения: 124
Тц Тц момичета Роб е стигнал до Хърватска,Загреб  Shocked  Twisted Evil
Дано в близко бъдеще държи в ръцете си и 24 часа Praynig


Sourcehttp://www.robsessedpattinson.com/
P.S.Червения килим на Премиерата в Лос Анжелис ще може да се гледа
It starts at at 8pm ET/5pm PT/1am GMT/2am CET
MTV LiveStream

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 19:47 от Gani74

# 24
  • Мнения: 37
Юхууу добър вечер   bouquet

Не ,че наближава премиерата,но се чувствам в кондиция за всякакви свръхестествени работи.. Simple Smile
Около мен нищо освен ядове в реалния живот ,но пък мога да се похваля,че бягах от реалността с Дневниците на вампира и Свръхестествено (съвсем в началото съм  ).
Дневниците много ми харесват.. Фенка съм на почти всички герои,много са добри с малки забележки.. Книгите обаче са ми като най-лошият фен фик.. Не мога да се насиля и това е.. За нищо не стават.. Стефани си пише най-добре !
 Като съм започнала с доклада, да си го довърша..

Любов ,сватба и брак е най-голямата тъпня в историята на тъпните,които съм гледала.. Добре,че е Келън,иначе филмът е загубен тотално и безвъзвратно !

 Отвлечен го изтърпях 15 мин и чакам подходящо настроение да го доизгледам.Тайлър заслужава внимание..

През всички тези месеци от всичко,което правих и неправих,казах и неказах,само си доказах,че съм доживотна фенка на Здрач сагата, на почти всички необикновени същества и на Робърт Патинсън!

Надявам се да не съм досадила прекалено и ви желая лека вечер !   love001

# 25
  • Мнения: 6
Добре дошла, Софи  Hug

Gani74, снимката е от пресконференцията  Peace Но наистина, дай Боже български добър репортер иде някога (то остана само догодина) на Здрачен прес тур!

Мама на Миро, дано скоро ядовете да изчезнат и да минеш в по-хубав период, дотогава бягането в Здрачната реалност е хубво нещо  Hug
 
Малко новини от блога (много вървят с горещ шоколад и малко канела отгоре Heart Eyes )

Роб и бебетата (много сладко интервю в което Кристен разказва как се е шашкала, ако бебчетата на сет-а плачат, а Роб ги гушкал докато се успокоят отново Heart Eyes)

Нови стилове от ‘Зазоряване’

Пост #11 000  cheers Drunk beer

Концерт за хората в палатковия лагер за 'Зазоряване'

Стефани Майер посещава лагеруващите  Mr. Green

Каролина Херера говори за вдъхновението за свтбената рокля за Бела

Някой смята ли да гледа премиерата тази вечер? На мен ужасно много ми се иска, но няма да успея да стоя до 3 сутринта, когато едва ще започва, защото трябва да ставам в 7  ooooh! Обещавам да се поправя за следващата премиера  Heart Eyes

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 741
sofince,ако си за първи път тук-Добре дошла!   bouquet

Чакам премиерата в Лос Анжелис и Роб и Кристин заедно; не ми хареса разделянето им за промотирането досега!

В този кадър Едуард изглежда изненадващо добре! Дано опасенията ми за визията му се окажат напразни!  Praynig
 

Вчера това видео ме намери само!Красиво,странно носталгично и много нежно!

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 21:08 от ladi Koup

# 27
  • София
  • Мнения: 1 001
Юхууу добър вечер   bouquet
Не ,че наближава премиерата,но се чувствам в кондиция за всякакви свръхестествени работи.. Simple Smile
Около мен нищо освен ядове в реалния живот ,но пък мога да се похваля,че бягах от реалността с Дневниците на вампира и Свръхестествено (съвсем в началото съм  ).
Дневниците не ме грабнаха, но Свръхестествено ме плени тотално - залюбихме се с тоя сериал горещо - дано те полази и теб свръхествествена любовна тръпка! Laughing


Сега се омайваме с предложените от Цвети ''Имало едно време'' и ''Грим'' - принцове, принцеси, приказна паралелна реалност. Wink



Ванче, дръж се!! Направи си чайче от една Робова усмивка, малко Джаксънови погледи, щипка музика от Маймуните и разбъркай с малкото пръстче  Whistling
Цветииии, то това си е смъртоносен коктейл направо!  Crazy Heart Eyes Heart Eyes  Знаеш ти какво да предлагаш на бара - любов и други дроги! Mr. Green
Ами, наздраве!!! Докато безсънно яздите стрийма аз ще съм на седмото небе да се моля за кенди-сънища. Laughing

Един британски поздрав от посестримите на острова - ей такива, ако бяха постерите за сагата щеше да е велико!

# 28
  • Мнения: 245
Един британски поздрав от посестримите на острова - ей такива, ако бяха постерите за сагата щеше да е велико!



Ванче, ти май се шегуваш!!!!
Не мога да разбера, що, пък не хареса постера на БД1, та пробутваш този инглишмен по оръфана тениска, я кажи, колко ти е мизата за рекламирането му. Joy
Виж само колко са се постарали Съмит....колко неземно красиви са ги издокарили и тримцата, кой от кой по-прекрасен, начело с Бела. Съмит, верни на себе си за всеки нов епизод от сагата. Евала им.
 Joy Joy
Девойки, разбрахте иронията ми, нали? С приближаването на премиерата все повече изпадам в странно, неприповдигнато настроение. Страх ме е. Не искам да се разочаровам. Дано страховете ми се окажат напразни. Но, разочарована или не, ще си кажа, ще призная.
Дотогава ще топля сърцето си с прекрасен Роб от промотата, с някое и друго кенди също. Joy Предстоящата премиера тази нощ едва ли ще я дочакам, часът е убийствен.
Малииии, как ви помрънках хахаха, но да сте спокойни, нищо ми няма. Joy

П.П.1 Днес се рових в архивните ми сними и намерих тези снимки на Роб.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 23:11 от danir

# 29
  • Мнения: 124
Да ви се похваля с моята колекция  Joy ако знаех,че на стари години ще ме тресе такава треска  Embarassed Вие да се похвалите с нещо ?

Цитат
Gani74, снимката е от пресконференцията
Дам знаех си че има нещо гнило  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт