Ще се разведете ли с този мъж?

  • 30 379
  • 581
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 402
- не държи на мен
- не зачита мнението ми
- не ме приема като пълноправен член на семейството, а като част от интериора или поддържащ персонал
- унижава ме
- не спира да избива странни комплекси, за сметка на моето достойнство
- обича удобството да има жена в къщи, а не жената в къщата
- не ме подкрепя никога, а очаква винаги това от мен
Това и още, но ще разводня темата, би ме накарало да се разведа. То почти покрива определението за изневяра за мен. 
newsm10 Същите неща, биха накарали и мен да се разделя с мъжа си, абсолютно права си. Тези неща са по-важни от това дали е из**кал или не, някоя си там.

# 571
  • Варна
  • Мнения: 289
За единичен случай съм съгласна, че може да се затворят очите и да се прости, разбира се..
Но нима постоянните изневери не са повод да се смята, че унижава и не зачита жената до себе си...?Нима това не е избиване на комплекси и потъпкване на достойнството на жената и т н ..?
Просто разсъждавам, аз нищо не твърдя...

# 572
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Но нима постоянните изневери не са повод да се смята, че унижава и не зачита жената до себе си...?Нима това не е избиване на комплекси и потъпкване на достойнството на жената и т н ..?
Просто разсъждавам, аз нищо не твърдя...
Права си, разбира се.
Но както е известно, много жени приемат факта, че възлюбеният им хойка, но се прибира все още при тях, обаяснява им, че само тях обича и не им е бил директно шута, като изключителна проява на уважение, обич и зачитане на достойнство. Хора всякакви.

# 573
  • Мнения: 863
Просто българите сме си с робско мислене открай време.Нещата, които сме свикнали да търпим, в нормалните държави ги няма.Затова сме на такъв хал-защото не уважаваме себе си достатъчно.Само и само да си намерим оправдание, почваме да си самовнушаваме, че изневярата е нещо дребно....Или че нямаме друг избор...Или, ако съпругът не желае /уж не е много сексуален/ да прави секс с нас......ами то ние нямаме нужда от секс.Какво ли не съм чувала.Чак се оказва, че жените с такива семейни проблеми всъщност са огромни щастливки Laughing

# 574
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Просто българите сме си с робско мислене открай време.Нещата, които сме свикнали да търпим, в нормалните държави ги няма.

Напротив - има ги и там - въпрос на социална прослойка! И на акъл! И на образование! И на себеуважение - което пък се определя от първите две. Peace

Стига сте се оправдавали с робското мислене!   Naughty

# 575
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Чак се оказва, че жените с такива семейни проблеми всъщност са огромни щастливки Laughing
Да и аз съм го чувала тоя хит, че тия са си чисти късметлийки, щото имало и мъже, дето не хойкали, ама пиели и биели  ooooh!

# 576
  • Мнения: 420
   Горката ми робска душица. Все си мислеше, че е до различни ценности. Но е хубаво и да те "светнат" по въпроса, иначе цял живот ще си остане непросветена. 

# 577
  • Мнения: 863
Различните ценности са се оформили след 1-2 изневери, нали?Независимо от чия страна.Никой не се влюбва  с идеята, че изневярата е нещо нормално и приемливо.Тази мисъл се появява след решението за приемане на този факт, и като оправдание за него.

# 578
  • Мнения: X
  Горката ми робска душица. Все си мислеше, че е до различни ценности.....

Е,каква ценност е мъжът ти да хойка?
Кефи те?
Харесва ти да те прави на глупачка?
Радваш се ,че все пак не те бие?
Ами,мерси,нямам нужда от такива ценности....    Simple Smile

# 579
  • Мнения: 420
Готини сте. Сега научих, че мъжът ми /а може би и аз/ хойка.

Хора всякакви. А може и от прослойката, статуса, образованието, да е. Кой знае. Ще ми е интересно да следя.

# 580
  • Варна
  • Мнения: 289
Koй ти е казал че хойка..Представи си го де, това е темата.Все едно хойка,  и то постоянно, с 2 думи к..ар.Слага си го редовно, с различни жени.Това обаче те устройва ако финансово те осигурява и не те бие.Така го разбирам аз, така май и другите .Другите неща дето си писала са безумни за достойнството което зачитал и обичта на този мъж.Това, да се държи така при наличие на семейство е всичко друго но не и уважение и зачитане на това семейство и съпругата му..

# 581
  • Мнения: 2 510
Koй ти е казал че хойка..Представи си го де, това е темата.Все едно хойка,  и то постоянно, с 2 думи к..ар.
Явно някои ги приемат и такива и не винаги само поради парите.
Е, ако ти падне не е лошо да му натриеш носа заради изневерите.

Общи условия

Активация на акаунт