Лидл ::9::

  • 63 649
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 2 112
Аз пък си взех от шпротите и един протектор за матрак. Дано само да не му се развали виниловия слой след прането и да пропуска.

# 61
  • Мнения: 3 621
..........
А да попитам, този зехтин хубав ли е? Екстра върджин ли е или Помаче?
Мисля, че е помас. И аз се чудя дали да не го пробвам.....  Peace

Не пише какъв е памаче или екстра върджин, но е хубав. Има наситен мириз и дъх на маслини. Аз лично не мога направя разлика между него и този в стъклените бутилки на които си пише, че е екстра върджин.

# 62
  • Мнения: 527
София, кекса изглежда наистина чудесно.
След малко отивам да си взема форма за мъфини, ще се правят кексове, видяло се е (форумски предаваната краста е голяма работа).

alra, Формила изпира добре. Както са ти обяснили, ароматът му е повече от дискретен. Между другото от четвъртък ще е в промоция.

Благодаря, да и за видях, че е на промоция.  bouquet

# 63
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 803
Запис ,очаквам до месец да го откият.

# 64
  • Мнения: 960
Запис ,очаквам до месец да го откият.
още един

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 108
днес бях в лидл - доволна съм от себе си - никакви марципани и никакви сладкиши / взех от сиренето фета, дето сега е на промоция - ами много си е вкусно/ взех и една кутия бонбони с бренди уж за черпене, ама се почерпихме вкъщи и утре сигурно ще свършат - вкусни и доста алкохолни  Embarassed

# 66
  • Плевен
  • Мнения: 108
иначе взех и шпроти, много ясно - скромно, само 2 кутии/ за зехтина- видях, че ще е промоция - вкъщи имаме и от двата - и двата стават за ползване - в стъклена бутилка е малко по-гъст сякаш, но и другия си е супер, който се чуди, да взима смело

# 67
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Само аз ли не съм доволна от Формила?
Така седи и прахолясва,ще взема пак да го пробвам.

# 68
  • Мнения: 116
В люлинския ЛИДЛ днес нямаше силиконови формички мече. Рових, рових в коша и най-накрая попитах. Били свършили (Дали въобще е имало?!  newsm78). Нямало до получават повече.
Днес се отчетох със скоромен пазар. Децата са след чревен вирус и в период на захранване, та само аз намазах с любимите кроасани с нуга  Embarassed

# 69
  • Мнения: 1 883
Кроасаните с нуга са супер.Децата страшно ги харесаха.На мен пък ми хареса сиренето.Взех и кърпичките да ги пробвам.Утре малката ще си бърше скрина, че го е налепила целия с едни емблеми на мерцедес,ръчно нарисувани. Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 122
margo**аз си купих миксер и съм много доволна. Добре разбива, само малко шуми, ама то безшумен уред няма, така че съм доволна. Откога чакам точно такъв с купа да си взема, че доста често ползвам миксер и този ми пасна идеално.  Peace

Формила на мен също ми харесва, имам за цветно, сега ще си купя и за бяло.
Марципан взех и от Кауфланд, но нещо по-сладък ми се видя. Лидълския определено повече ми харесва.
От новата промоция си харесах  разкопчаващата правоъгълна тава, коледни стикери, варена шунка, бисквитките с какао, шоколада с лешници и формила.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 103
Хареса ми сокоизтисквачката от четвъртък. Мислех да си купувам на филипс за 260 лв, а тази е само за 69. Надявам се да е качествена.., имайки предвид добрите отзиви от другите електроуреди на Лидл. А и ако ще се купува нещо по-евтино, вместо да е куча марка по-добре да е Марката на Лидл. А и като се сетя какви истерии предизвикваха промоциите преди на хлебопекарни и каафемашини. Даже се чудя дали да не отида по-рано или до края на промоцията ще има?

# 72
  • Мнения: 32
А тази сокоизтисквачка как ви се струва http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_12933.htm

# 73
  • Viena
  • Мнения: 3 609
запис  bouquet

# 74
  • Варна
  • Мнения: 103
Като мощност е 450 W ,а тази на Филипс е 700, но въпреки всичко мисля да и се доверя и в четвъртък да съм пред магазина.  

Общи условия

Активация на акаунт