Мама Седмокласник стяга и за здраве и успехи силно се надява -2/Предколедна/

  • 40 373
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 133
Това на Регалия е същото от сайта, който публикувах по-горе Laughing

Да, само оценките от мат. и БЕЛ се вземат за балообразуващи!

Нашите са в дървена ваканция!
На олимпиадата по химия е с 68т. от 100т.Това било за 5 ца им казала госпожата.

# 721
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Остава ли и тази година в бала да се взимат само оценките от бел и математика от училище, или има промяна?
Не е коментирана промяна. Подробности трябва да има на сйата на МОН.

# 722
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
При нас намалиха часовете (по 30 минути) и ще започват час по-рано за втората смяна, а първолакът ми ще започва час по-късно сутрин.
Трябваше да затворят училищата, ама..
Мисля, че са оформени оценките за срока. Тази петица по математика още ме ядосва, уж беше бетон до преди 2 седмици.
Вторият срок ще е първа смяна, не харесвам втората смяна изобщо, не й достига времето.

# 723
  • Мнения: 831
Мами, кога излизат резултатите от пробния изпит по БЕЛ в СМГ?

# 724
  • София
  • Мнения: 1 059
Днес, в 8 часа трябва да са излезли в фойаето на училището. Така пише в сайта им. Аз пратих леля му да провери какво е направил.

# 725
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Вторият срок ще е първа смяна, не харесвам втората смяна изобщо, не й достига времето.

И аз не харесвам втората смяна. За нищо няма време, нито за учене , нито за спорт. Много неудобно за децата, също и за родителите,  които трябва да ги взимат.

# 726
  • Мнения: 205
Чета последните постове за проблемите със срочните оценки и все едно, че аз съм ги писала. Ние също сме с вероятна 5-ца по математика за срока, защото всичките шестици не покриха една тройка на тест от олимпиада, по БЕЛ сме ОК. Надявам се втория срок на 6 по МАТ и БЕЛ, че иначе не ми се мисли. Аз лично донякъде мога да обоснова високите критерии и трудно изкраните шестици по БЕЛ и МАТ, но хич не намирам причината поради която всички останали учители са се впрегнали и тормозят децата в 7 клас. Изглежда ми, че 5 и 6 клас ги галеха с перце, а сега трябва да покажат, че и техните предмети са много, ама много важни. Визирам музика, рисуване, химия и тн, и най-вече трудовото в нашия случай (даже не искам да науча новото име на този предмет). Тази седмица дъщеря ми ще има "тежък" тест по трудово. Е, момичета оплаках ви се, иначе пожелавам един слънчев и топъл януарски ден, нищо че навън е поне -20 градуса.  Kissing Heart

# 727
  • Мнения: 2 274
  Аз чакам с нетърпение преминаването в първа смяна от другата седмица. За сега по БЕЛ и Мат се очертават 5-ци. Но така е като съм го оставила да прави каквото реши, когато реши. Така съм решила. Забелязах, че колкото повече го натискам, толкова се повече се дърпа за ученето, така че ... Втория срок трябва да се напъне повече. Иначе има много знания, но и изискванията на учителките са голеееееми.
 Има 89 точки на олимпиадата по химия и ще ходи на втори кръг, а за неделя каза, че е на олимпиада по биология. Сам се записва и ходи. Чуди се и за олимпиадата по БЕЛ  Rolling Eyes.
  Кkondova, случайно да имаш дъщеря в математическия клас в 125-то  Mr. Green? Подозирам, че децата ни са в един клас.

# 728
  • София
  • Мнения: 1 059
На пробния по БЕЛ в СМГ е изкарал 5,57. Доволна съм. Дали са и тестовете на сестра ми, така че довечера ще гледаме къде са ни грешките.  Simple Smile

# 729
  • Мнения: 741
На пробния по БЕЛ в СМГ е изкарал 5,57. Доволна съм. Дали са и тестовете на сестра ми, така че довечера ще гледаме къде са ни грешките.  Simple Smile


Моята дъщеря има 5.21, но попитахме по телефона. Интересно ми е как са общо резултатите- има ли много високи оценки?

# 730
  • София
  • Мнения: 62 595
славина, на кой телефон питахте? Аз се обидах на този за курсовете и дори на зам. директора, но нищо не казват.

# 731
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
На пробния по БЕЛ в СМГ е изкарал 5,57. Доволна съм. Дали са и тестовете на сестра ми, така че довечера ще гледаме къде са ни грешките.  Simple Smile

Хубава оценка, браво. Ще можеш ли после да качиш някъде теста?  bouquet

# 732
  • Мнения: 741
славина, на кой телефон питахте? Аз се обидах на този за курсовете и дори на зам. директора, но нищо не казват.

Уговорихме се на самия изпит с една преподавателка, обяснихме, че не сме от София, и не можем да дойдем за резултатите.

# 733
  • София
  • Мнения: 62 595
ясно, мерси.

# 734
  • София
  • Мнения: 1 654
Жалко, че не изнесоха резултатите в сайта. И на мен ми беше интересно да видя
общия фон. Моята девойка е с много висока оценка - 97 т. (5.89), и дори май
са я ощетили при събирането на точките от теста, защото има само една грешка -
пропусната грешка на 21 задача, т.е. би трябвало да са 99 т., всичко останало й е на макс.
Това й беше първият външен изпит по БЕЛ и признавам, че засега съм много доволна от
подготовката в школата, с уговорката, че ако детето не учеше системно и съвестно,
никаква школа не би помогнала.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт