Болката и предателството

  • 7 052
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 408
Клин, клин избива !
И при мъжете, както и при колите, излизат по нови модели, и е добре да се пробват.  Wink
Абе я се издокарай и се разходи до някой магазин  за авточасти, или някой строителен магазин, може да си харесаш нещо, пък ако мислиш, че няма да се справиш с монтажа, може да се намери някой да ти помогне.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 262
Помисли от хубавата страна - поне е бил честен. Според мен обаче не е добре да "оставате приятели". Това е просто казано, за да не звучи всичко твърде грубо. А и какви приятели може да сте? Най-много да те запази като вариант за секс, което няма да е добре в твоята ситуация понеже болката ти няма да отмине никога. Този човек не заслужава да мислиш за него или да бъдеш с него. На всеки може да се случи да се влюби в друг човек, дори и на обвързаните. Все пак хубавото е, че е бил честен с теб. Така е по-добре. Най-добре си намери някакво друго занимание или друг мъж.

# 17
  • Мнения: 911
Помисли от хубавата страна - поне е бил честен. Според мен обаче не е добре да "оставате приятели". Това е просто казано, за да не звучи всичко твърде грубо. А и какви приятели може да сте? Най-много да те запази като вариант за секс, което няма да е добре в твоята ситуация понеже болката ти няма да отмине никога. Този човек не заслужава да мислиш за него или да бъдеш с него. На всеки може да се случи да се влюби в друг човек, дори и на обвързаните. Все пак хубавото е, че е бил честен с теб. Така е по-добре. Най-добре си намери някакво друго занимание или друг мъж.

 Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 1 610
имам една позната  Winkс няколко бивши приятели, деца собствени и доведени ...
Ще ме побърка... ходят си на гости, гледат си децата-вземат си ги от детска и училище..., празнуват рожденни дни на бебето от бившето и гадже и приятелката му #Crazy, помагат си....този ще плати на децата това , друг ще направи друго, трети ...
Като ми разказва за нещо аз все не улучвам името  от кого идва помощта newsm78
....или е с голямо сърце или голяма политика пада...
Въпрос на гледна точка.

Аз не съм за такива отношения- Всеки по пътя си....
горе главата и напред, това ще ти покаже правия път- първо уважавай себе си-после който заслужава. Бъди себе си... дай си почивка- не бързай да влизаш в друга връзка ...и  никаква меланхолия , обърни внимание на себе си.., поглези се ...какви тънки предложения за фризьор и маникюр...
Ако търсиш любов, тя сама ще дойде - забавлявай се до тогава. Успех!!!  Peace
След поне 3-4 месеца ще си друг човек -обещавам ти!
но обещай да не го търсиш и наблюдаваш под каквато и да е форма. Забрави за него!
Колкото по бързо , толкова по добре.
  bouquet за новото начало  cheers

# 20
  • Мнения: 1 262
първо уважавай себе си-после който заслужава. Бъди себе си... дай си почивка- не бързай да влизаш в друга връзка ...и  никаква меланхолия , обърни внимание на себе си.., поглези се ...какви тънки предложения за фризьор и маникюр...
Ако търсиш любов, тя сама ще дойде - забавлявай се до тогава. Успех!!!  Peace
След поне 3-4 месеца ще си друг човек -обещавам ти!
но обещай да не го търсиш и наблюдаваш под каквато и да е форма. Забрави за него!
Колкото по бързо , толкова по добре.
  bouquet за новото начало  cheers

Много мъдро казано.  newsm20
И наистина е така. И аз съм изживявала подобни моменти. Имах сериозен приятел, с който ходихме 5 години и не пожела да създадем семейство, заради което го изоставих. После имах приятел, който постоянно ме лъжеше като ме лъжеше и че не ме лъже.  Laughing Но и аз като по-хитра му устроих един капан, на който се върза и така и него изоставих. И чак след като се отказах вече от връзки, от мъже и от подобни работи, се появи човек, който да ме обича истински. И то до степен на самоотрицание. Да ме уважава като човек и да е готов на всичко, за да ми е хубаво. Сега като се върна назад и си спомня за дългите години страдание дето съм хвърлила напразно по разни незаслужаващи особи, чак ме хваща срам от мен си и сама се чудя на акъла си. Мисля си, че всичко отминало си е струвало, защото вероятно само така съм можела да оценя хубавите качества на човека, който е до мен. Или иначе казано - то ще си дойде, може би когато не го търсиш и после ще се окаже, че всички страдания, през които си минала, са били много малки и незначителни, за да ги изживяваш толкова тежко.  Wink Сега ти е трудно да го повярваш, но нещата ще се наредят.  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 762
Не ми харесва твоят бивш  Naughty Поведението му не е мъжко. Какво значи- да си останем приятели. В прав текст ти казва, че обича друга, вижда че те измъчва, ама си му липсвала и все иска да те вижда. Иска да си чеше егото. Да ме прощаваш, ама той е егоист. Хем оная работа до края, хем душата в рая / дано не се повтарям с някой преди мен  Laughing/ Не ми е смешно. Ай ша го у използвача. Ти ми почеши душата, а аз ша дойда друг път пак. Разкарай го от живота и от мислите си. Хубаво са ти казали- настрадай се, нареви се и "хващай влака".
Не съм била в твоето положение, но бях мъчителката- кандидат приятелка на един много свестен човек. Еми не мога да си простя как го измъчвах с "приятелството си". Няма такава гад, като мен тогава. А бях дълбоко убедена, че съм адски благородна. Дрън- дрън ярина. Дано ме е забравил човека  Praynig
На теб късмет и нова прекрасна любов  Hug

# 22
  • Мнения: 2
Благодаря ви за позитивизъма  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 4
Ах, как боли само, след около 5 месеца започна да  отшумява при мен.
Твоят бивш вече приятел поне е бил откровен, а моят ме остави да стигна сама до дъното.Отричаше до последно, че има друга връзка, но първо започна да ме отбягва, не смееше да ме погледне в очите, а аз глупачката си мислих, че нещо съм му направила.
Сега с цялата си наглост иска да сме приятели, търси близост. В моя случай е още по-тежко защото трябва да ги виждам с приятелката му (която между другото е семейна) почти всеки ден, а тя се държи доста пренебрижително с мен.Направо бях ( съм понякога) смазана. Чудех се с какво тази жена ме превъзхожда. Cry
И за себе си разбрах, че ми е по-леко, когато ги игнорирам, когато ги избягвам, никакъв контакт. Правя се ,че не ми пука, но всъщност май много ми личи, че не е така.Но със сигурност болката намалява, бавно, но е така...
Така че кураж...и на нашата уличка ще изгрее слънчице Hug

# 24
  • Мнения: 2
 Hug Постарай се да не го засичаш.След време ще ти е все тая.Пожелавам ти скоро да срещнеш голямата си любов,която да е вечна!  Heart Eyes

# 25
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Тази разкъсваща болка, която изпитваш ми е до болка позната. И на мен ми се случи да бъда предадена преди години, и то така, че свят ми се зави. Тогавашният ми приятел, с когото бяхме 2 години заедно, реши, че е влюбен в най-добрата ми приятелка(несподелено разбира се Mr. Green)
Ще ти кажа аз как го преодолях:
1) никакви  контакти повече с този човек
2) 2 дни рев и сополи вкъщи
3) 2 седмици реанимация с приятелката ми, която се нанесе у нас за подкрепа
4) започнах да излизам и да се забавлявам повече, гледах да не оставам без компания

Малко след това се възстанових и вместо болка, изпитвах само отвращение, после и безразличие спрямо бившия. Изтрих го от живота си. След време срещнах сегашния си приятел, с когото съм адски щастлива. Така че всяко зло за добро.
 Пътят е да обичаш и уважаваш себе си достатъчно, за да не се унижаваш търсейки го, и да не се оставиш на самосъжалението да те изяде.

 Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 2 510
Твоят приятел не е честен спрямо теб. Поне е трябвало да си отиде с достойнство, а не да те унижава като те съжалява.
Може да ти се стори странно, но на удара с удар. Кажи му, че вече имаш друг приятел и си разбрала, че връзката ви е била грешка.

# 27
  • Мнения: 2 927
     Снеже, такова едно поведение издава само слабост, желание да натриеш носа на другия. Ако не е истина, позата винаги личи. Губиш и уважение, и самоуважение.
     Бившият приятел на момичето се държи недостойно, оставя си резервен вход. Лечението от него може да се постигне по два начина - или Крем Брюле се мобилизира, устоява на изкушението да му звънне/вдигне, и прекъсва контакта. Или при среща с друг. Пожелавам й второто от сърце.
     А, да - и задължително да се наплаче, както са казали по-горе. Но насаме.

# 28
  • Мнения: 2 510
     Снеже, такова едно поведение издава само слабост, желание да натриеш носа на другия.
Не да натрие носа на другия, а да спаси себе си. Ако си повярва ще стане много бързо.

# 29
  • Мнения: 2
Благодаря Ви, мили хора.
Започнах, да се съвземам.. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт