Предстои ми инсеминация 10

  • 40 324
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 81
Здравейте, аз се разписвам с трети неуспех. В сряда съм на преглед, да решим накъде. Успех на чакащите.

# 736
  • Мнения: 370
Бананка,  Hug Hug Hug Дано това да е последният отрицателен тест, който ще видиш!

Момичета, опитах се да пусна нова тема, заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=642756.new#new

# 737
  • Мнения: 211
Здравейте,
искам да ви попитам за инсеминацията - ще ми е за първи път ако отида този месец.....

Момичета на кой ден от цикъла трябва да се отиде за да започне да се следи овулацията ( на мен ми е на 12-я ден, този месец се пада събота)....и колко дни поред трябва да се ходи за да се следи овулацията....може ли само с тази инжекция да се предизвика овулацията, къде се бие и боли ли, или трябва да се пият и хапчета.....

Моля ви ако някой е ходил в АГ Варна при Александов, да ми пише горе долу кога се ходи какво се прави и колко се чака....необходима ли е отпуска или може всичко да стане в рамките на 1 час...

Всяка информация за самата подготовка преди процедурата заедно с времето, което отнема ще ми е от голяма полза

# 738
# 739
  • Мнения: 113
здравейте момичета. Нова съм във форума. Тъй като с мъжа ми се борим с неизяснен стерилитет вече 2 години, решихме да прибегнем до вътрематочна инсеминация. Тъй като сме от Бургас, а смятаме да я правим във Варна, се интересувам, колко трае целият процес, стимулацията, наблюдаването и самата инсеминация и т.н.. През  цялото време ли ще трябва да сме там.
Благодаря Ви!

# 740
  • Мнения: 424
пиши на линка,посочен от Леиси Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт