буркани от пюрета

  • 19 543
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 647
Хвърлям  ги! Ама не  са много де, предимно готвя на детето. При нас  няма контейнери за  разделно  събиране на   боклука

# 16
  • Мнения: 1 071
Използвам ги, да Simple Smile В някои слагам подправки, други за дребни джунджурии. Оставила съм си 10тина бурканчета и като ми потрябват - ползвам. Мисля и за съхранение на храна също, ама гледам на бебето вс ден да правя нещо.

Използвам и кутиите от АМ - пак за джунджурии, както и за хран. продукти - брашно, захар и т.н.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 149
Използвам и кутиите от АМ - пак за джунджурии, както и за хран. продукти - брашно, захар и т.н.

Предполагам, става въпрос за метални кутии?

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
със сигурност Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 149

Еми знам ли...  Blush Свят широк... и хора - всякакви  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 677
може си пазите капачки - 60 бр и бурканчето 30 бр за детската кухня.
Винаги съм се питала защо толкова много буркани искат кухните newsm78 Досега съм вземала храна от 2 кухни и освен 3бр буркани които си нося всеки ден,нищо друго не са ми искали Thinking
Защото бурканчетата се чупят, захабяват, капачките се повреждат, ръждясват и трябва да има други, с които да ги подменят. А и трябвя да има цикличност, ти носиш в пункта, но в кухнята трябва да имат достатъчно за следващия ден.

# 21
  • Мнения: 2 562
може си пазите капачки - 60 бр и бурканчето 30 бр за детската кухня.
Винаги съм се питала защо толкова много буркани искат кухните newsm78 Досега съм вземала храна от 2 кухни и освен 3бр буркани които си нося всеки ден,нищо друго не са ми искали Thinking
Защото бурканчетата се чупят, захабяват, капачките се повреждат, ръждясват и трябва да има други, с които да ги подменят. А и трябвя да има цикличност, ти носиш в пункта, но в кухнята трябва да имат достатъчно за следващия ден.
Е,явно в нашите кухни не мислят така защото всеки си носи ежедневно 3те бурканчета за храна(не се оставят в кухнята никога) Peace Пък и на всички майки които съм виждала по опашките капачките на бурканите са пластмасови Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
явно сте към кухня майка, където ви разсипват по бурканите, а не към раздавателен пункт.

# 23
  • Мнения: 2 047
 Бурканчетата от пюрета не са за еднократно ползване - и аз мислех така, но комшийката ми от 2 години  успешно прави лютеници и сладко в тях и казва, че се затварят добре. Откакто ги пробва не ми се налага и един буркан да хвърля.

 Между другото кутиите от АМ тенекиените не стават дълго да се държи в тях брашно или друго, защото ръждясват.

# 24
  • Мнения: 15 379
Измивах ги и ги засилвах в контейнерите за разделно събиране - стъклото в зеленият контейнер, а капачките в жълтият.

# 25
  • Мнения: 2 562
явно сте към кухня майка, където ви разсипват по бурканите, а не към раздавателен пункт.
Тц!Първо бяхме към кухня майка,а сега сме към разливен пункт(или както там се казва)и е пак така с 3те бурканчета...Може просто в различните градове да не действат еднакво Thinking Говоря за Варна Wink

# 26
  • Мнения: 2 216
Запазила съм няколко в килера, но повечето изхвърлям Embarassed

# 27
  • Мнения: 9 483
Изхвърлих ги.

# 28
  • Мнения: 361
продавам ги на пазара на продавачите на мед- по 5 стотинки бурканчето ги купуват. така не ми се трупат вкъщи, а и влизат в повторна употреба...

# 29
  • Мнения: 150
Бурканчетата от пюрета не са за еднократно ползване - и аз мислех така, но комшийката ми от 2 години  успешно прави лютеници и сладко в тях и казва, че се затварят добре. Откакто ги пробва не ми се налага и един буркан да хвърля.

 Между другото кутиите от АМ тенекиените не стават дълго да се държи в тях брашно или друго, защото ръждясват.

Ако можеш да споделиш как точно става номера ще ти бъда много благодарна!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт