Риба, рак, кокошка или щука, всичко тук от смях се пука-8

  • 27 887
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 118
Има едни туршии...майкоооооооооооооооооооооооооо  mrstraetz  mrstraetz  mrstraetz само с тоз мързел не знам как ще събера куражец  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy (не бе, нИ съм баш такова мързеливо ...уж  Rolling Eyes)

# 31
  • Мнения: 4 864
Айде да не кажете егоистчето нищо не пусна.. Вижте к'ва мечка искам аз Simple Smile

# 32
  • Мнения: 5 001
мЪ ЗуЗКО......Туршиите са точно мързеливи бре.....Пробвай един буркан да видиш.... #Silly

# 33
  • Мнения: 7 118
Айде да не кажете егоистчето нищо не пусна.. Вижте к'ва мечка искам аз Simple Smile



Тя много лИбовна таз мечка, ма моме  hahaha hahaha hahaha Надупена до небесата  Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 11 840
Пууу вий са и разготвихте значи  Whistling, браво.
Зузу затиснал ма е не ами... то едни чертежи, едни ел.схеми от сутринтЪ....то ша кажеш че съм на работа Rolling Eyes   comp03
 rotfImbo rotfImbo
Пъ туй с мързела може и да го пробвам, той в момента го няма (само да не мЪ Фани  Whistling)

Амчи направо ша вЪ оставя за сега, то немоА ви насмогна  smile3515

# 35
  • Мнения: 4 864
И сега да ме пита човек що натиснах да гледам сайта на МАСТЕР-а. като ми престърга стомаха...как ще избутам деня Simple Smile

Мойто магаре си търси опашката..ако някой я е виждал да му я бодне...отзад  Laughing

# 36
  • Мнения: 7 118
Бобо, ми убуу, душа, гледай си работата пък ний няма да бягамИ...засега (щот нъ мързи) Mr. Green

Мастърче, ще пробвам! Аз вече 2 години правя туршийки и ми се получават 'убави. Искам пълнени камби  Mr. Green те са ми любимите...малиииии ,текнаха ми лигите, сИриозно  Joy

МИжду другото си мечтая за домашен любимец да имам коч (ей ся ми дойде на ума). ВИнага споделям що! Първо е безумно красив! Второ, изключително добре ароматизира цеееелия Хапартамен', барабар и комшийския, че що не и радиус поне 200 метра! Трето-пасе трева - йовтин е! Четвърто - може да го гушкаш и е мек и удобен...ТряА патентовам таз идея...4 в 1 Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 5 001
Първо е безумно красив! Второ, изключително добре ароматизира цеееелия Хапартамен', барабар и комшийския, че що не и радиус поне 200 метра! Трето-пасе трева - йовтин е! Четвърто - може да го гушкаш и е мек и удобен...ТряА патентовам таз идея...4 в 1 Joy Joy Joy
Има и пето......Замирисваш(пардон де! - Ароматизираш!!!) се безплатно кат негУ......Коча де..... rotfImbo rotfImao #Silly

И сега да ме пита човек що натиснах да гледам сайта на МАСТЕР-а. като ми престърга стомаха...как ще избутам деня Simple Smile
Hug....Айде отивай си....Пускам те! Laughing

# 38
  • Мнения: 4 864
А мерси ама никой не ме чува да ме пусне Simple Smile Ще изтрая. Довечера има празнична вечеря вкъщи ще е се намаам с пилешки крила ... Ох, пак ми пристърга Simple Smile

# 39
  • Мнения: 7 118
Виж тва за автоароматизирането си не бях го помислила ...Ако се разчопкам мога още хиляди причини да открия, сигурна съм..например стрижеш чепкаш, предеш и плетеш пуловери и шалове, после пласираш на пазарЯ и оп, ставаш коч магнат  Joy Joy Joy Joy Joy Ко ши муй!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

ИнотУ ми очо спи, другото се праЙ чИ гледа за пред шефа  Joy Joy

Каролке, жива ли си ма?  Thinking Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Shocked Ся те прочетох...ши ядеш братя и сестри ли ма? Нъл тука смИ кокошки  Joy Joy Joy

И сега сериозно да запитам: Мастърче, душа, за тоз буркан с винт от 1620 г колко камби аджиба трябва да закупя? Ко ш кайш да направя камбитИ в по-малките буркани с винт..тип компотени, ама не баш..сети се нали?  Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 5 001
... Ох, пак ми пристърга Simple Smile





И сега сериозно да запитам: Мастърче, душа, за тоз буркан с винт от 1620 г колко камби аджиба трябва да закупя? Ко ш кайш да направя камбитИ в по-малките буркани с винт..тип компотени, ама не баш..сети се нали?  Joy Joy Joy
Става...... Hug Действай смело но там дозириФката е както на Царската Туршия....Гледай там за съотношение сол,захар оцет и т.н.....

# 41
  • Мнения: 4 864
ЗУ, аз с нежност ще се отнеса към горките птички..ама нали знаеш..глад мори целия Китайски народ Simple Smile

Мастер, сериозно..имай милост Simple Smile

# 42
  • Мнения: 7 118
Мастърко, к'ви са тез снимки  ooooh! Ши приритам и ш съ гътна Crazy не е човешко т'ва, нито кокошишко   Crazy  Joy Joy Joy

Става...... Hug Действай смело но там дозириФката е както на Царската Туршия....Гледай там за съотношение сол,захар оцет и т.н.....
Убууу, ощи този уикенд ще се метна  Mr. Green

Каролкееее, още малко душа и ще спрат да капят лигите от тез Мастърски снимки..Ще се прибера и ще сготвя една вечеря (само дето не знам още к'ва  hahaha), че да си начеша крастата  Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 001
ДУБРйЕ...... smile3505 за манджи засега....
 Laughing

# 44
  • Мнения: 7 118
Та за кво ще си говорим? Плетки?  hahaha Мъже? Кочове? Аз мога на всякакви теми да говоря...даже и за храна, те и без друго папките ми са мокри вече  Joy

Общи условия

Активация на акаунт