Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 8

  • 44 598
  • 708
  •   1
Отговори
# 645
  • Пловдив
  • Мнения: 55
JoannaMR,преди няколко дни изтеглих Tajomaru,въпреки лошите отзиви,настаних се да гледам и.....филма беше с руски дублаж  Confused ,та изгледах петнайсетина минутки и дотам.Ще се прабвам пак тези дни да го догледам след като вече му лепнах и руски субс  Laughing.
И аз тези дни попаднах под чара на Oguri Shun,след като почнах Juui Dolittle.Е много му ходят черни дрехи на този човек.След Crows Zero като го видях и тук,тотално се предадох  Laughing.

# 646
  • Мнения: 31
Не мога да приема, че нашето момче ще се съгласи да се снима в някоя глупост.
Все ми се струва, че трябвада има нещо във филма.
dovede, щом и ти си се отказала, направо не знам... Какво толкова те накара да спреш да гледаш?

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 55
За филма от 15 гледани минути нищо не мога да кажа.Подразних се,че ми говорят на руски.Дори се чудя дали да не го сваля отново та да си слушам японската реч.

# 648
  • София
  • Мнения: 15 498
   Не помня кой по ред ми е този сериал, Me Too, Flower , но ми направи впечатление, че в доста от филмите и сериалите изкарват полицаите си тъпи.Защо ли? Нямат никакво логическо мислене, нито наблюдателност, как изобщо са станали полицаи, се чудя.

# 649
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз съм гледала "Таджумару", но не съм очарована. Наистина филма е посредствен. Обаче съм запомнила, че Шун беше прекрасен там(то къде ли не е прекрасен) и въпреки не до там добрия сценарии игра страхотно. Другото което съм запомнила е страхотните руски субтитри. Не знам дали ги е правил професионалист, но помня че страшно ми харесаха и дори щях да го превеждам заради тях, но в последствие се отказах в полза на по интересни проекти. Та съвета ми е, да пробваш. Може и на теб нещо да ти хареса, а и си струва да се види момчето играещо в друга епоха различна от съвремието.

# 650
  • BG
  • Мнения: 4 459
Здрасти, аз свърших Love generation, страхотен е , това е трети сериал с Кимура който гледам и който няма да изтрия Peace И понеже съм на вълна Кимура Такуя пускам един поздрав да раздвижим малко темата, със сигурност ще ви хареса.

# 651
  • Мнения: 6 930
Мили дами, на вас и вашите семейства желая много здраве, щастие, любов и късмет! Весело изкарване на празниците и много забавление с любимите филми и сериали.



 newsm51  love001

# 652
  • София
  • Мнения: 15 498
  2в1, благодаря! Весели празници и от мен!Много здраве и късмет !

# 653
  • Мнения: 174
Весело посрещане на коледата. На всички ваши близки много здраве и щастие, а на вас специално освен по-горе казаните неща, да споделяме още повече мигове в това наше кътче на мечтите.
Весели празници на всички, хо-хо-хо!


... и много подаръци да получите тази вечер!  Simple Smile

# 654
  • Bilbao España
  • Мнения: 2
Весели празници на всички! Hug


# 655
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО! Весело изкарване на празника.

Благодаря за поздравленията за сина ми. Като качи мъжа ми снимки от Тайланд на компа ще покажа и ще разкажа доколкото мога как е изкарал там.

# 656
  • BG
  • Мнения: 4 459
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО и от мен.

# 657
  • MJF
  • Мнения: 8 673
Честито Рождество Христово!

Получи се малко кулинарно обусловена почивка от азиатските продукции, но като минат ''тежките'' дни пак ще вляза във форма с тукашната  Hug Hug приятна компания.

 santa2  всички слушахме и гледахме  Laughing,така че сме заслужили подаръци.

# 658
  • Мнения: 9 264
Честито Рождество Христово!
Бъдете здрави, щастливи и много обичани!

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Честито Рождество Христово и от мен,момичета!

Искрени пожелания за здраве,щастие,любов и благополучие!

Общи условия

Активация на акаунт