СМГ "Паисий Хилендарски" - похвали и оплаквания

  • 109 304
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 752
По непотвърдени данни точно Шаркова ще е! Peace
Obsolete, все някой трябва да се жертва да е директор, няма как. Това училище трябва да се управлява само от математик и то от СМГ. Laughing
Иначе филма с парашутиста вече сме го гледали (по-точно, са го гледали, защото "ние" по това време не бяхме още там). Не мисля, че пак ще посмеят. Mr. Green Щото освен силно учителско лоби има и още по-силно БГ-мама. Laughing И не само парашутиста ще бъде newsm75 ами и тия от РИО ще ги #2gunfire

# 331
  • Мнения: 939
Офф, не знам дали няма да е грешка, ако Шаркова се жертва за това.

Жената е изключителна като учител, математик, организатор, но наблюденията ми оттук и оттам показват, че директорът на училището за жалост трябва да може и да се навежда, промушва и т.н. Доколкото съм виждала Шаркова в действие, тя е изключително принципна и директна.

Ще видим. Аз бях чувала за Стоянов, но от много страничен и ненадежден източник.

# 332
  • София
  • Мнения: 11 707
И аз мисля,че СМГ трябва да се управлява от вътрешен човек,може би дори от математик,който е запознат с проблемите на училището.Но освен всичко друго трябва да бъде и добър администратор,Оbsolete го е описала вече.
Твърди се,че повечето преподаватели са добри,значи все някой трябва "да се жертва".

# 333
  • Мнения: 478
Стоянов е кандидат  със сигурност. Възможно е да се появи още някой , но е малко вероятно. Като цяло има подкрепата на колегите си.

# 334
  • Мнения: 70
 Здравейте! Майка съм на седмокласничка, която категорично отказа да пише СМГ сред желанията си. Много страдам от това, защото съм възпитаник на училището и смело заявявам, че в момента това е най-качествената гимназия в София. Тя се подготвяше там за изпитите и на изпита по БЕЛ изкара 5.60-без уроци, само курс при Антония Полименова. А за математиката-без коментар, заслужаваше си висенето миналата година на 1. 07, за да я запиша! Шаркова ми е преподавала, страшно много се е развила оттогава и мисля, че е много подходяща за директор. Моля се само гениалните ни управляващи да не разбият и съсипят това прекрасно място! А разбрах, че има някакви спорове относно обучението на петокласници,искали да ги махат, дано се освестят и не сътворят това безумие! Предварително поздравявам всички деца, които ще имат огромния шанс да учат в СМГ!!!  bouquet

# 335
  • Мнения: 289
Аз се записвам в темата, защото моето дете получи огромния шанс да учи в СМГ  Laughing  Приети сме по първо желание, утре ще се записваме. Много съм щастлива, защото и аз съм завършила същото любимо училище.

P.S. ishoshi, постът ти ме трогна дълбоко Peace

# 336
  • Мнения: 70
Браво на детето, Lalique, а и на Вас, ако сте се намесила предварително относно желанията Simple Smile.

# 337
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
ishoshi , децата имат свои мечти и желания, не би трябвало да е иначе . Ние просто трябва да ги подкрепим!
 Недей да съжаляваш, че не иска СМГ, нека учи това , което и е на сърце  Laughing. Ти навремето , предполагам си избирала , сега е нейният ред  Laughing.
 lalique , поздравления  Hug. Знам колко бе щастливо моето дете , когато го приеха миналата година . СМГ беше единствено му желание  Laughing.
 Сега завършва 8 клас и е убеден , че това е неговото училище  Laughing.
 

# 338
  • Мнения: 289
Дами, имате ли впечатления от Надя Кръстева?

# 339
  • Мнения: 2
Не вярвам Шаркова някога да се съгласи да стане директор. Първо защото си докарва солиден доход от курсове по математика и второ защото сама обича да казва е алергична към глупости. И Иван и Пешо вече са пораснали (децата й) и предполагам, че сега е момента да отдели време за себе си.

# 340
  • София
  • Мнения: 1 654
РИО София публикуваха
СПИСЪК С ДОПУСНАТИТЕ КАНДИДАТИ ДО КОНКУРС ЗА ДЛЪЖНОСТТА „ДИРЕКТОР” НА ОБЩИНСКИ УЧИЛИЩА.
На пръв поглед забелязвам имената на Ирина Шаркова и Антони Стоянов.
Дано накрая не спечели външен функционер  fingerscrossed

# 341
  • Мнения: 70
Личното ми впечатление е , че Шаркова е много амбициозна и то съвсем не само в областта на математиката. Сигурна съм, че никой не я притиска и съвсем съзнателно си се явява на конкурса за директор. Хубавото е, че ще се стреми още повече да издигне училището. Може да е алергична към глупости, но навремето се буташе по организационни дела(доста глупави,ясна съм, надявам се Wink). Но, както писах по-горе, много се разви и считам, че ще е супер полезна.

# 342
  • Мнения: 66
Дами, имате ли впечатления от Надя Кръстева?

 Дааа Simple Smile Три години ни преподава по математика.
Млада симпатична, амбициозна и обаятелна. Много си я обичат децата.

# 343
  • София
  • Мнения: 752
РИО София публикуваха
СПИСЪК С ДОПУСНАТИТЕ КАНДИДАТИ ДО КОНКУРС ЗА ДЛЪЖНОСТТА „ДИРЕКТОР” НА ОБЩИНСКИ УЧИЛИЩА.
На пръв поглед забелязвам имената на Ирина Шаркова и Антони Стоянов.
Дано накрая не спечели външен функционер  fingerscrossed

На пръв поглед и Ивайло Ушагелов забелязах (учител по химия, за който не знае, и носител на приза "учител с най-високи децибели" Laughing). За външните функционери няма как да знаем, можем само да се надяваме да не сложат такъв. fingerscrossed

# 344
  • Мнения: 289
inglorious,
много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт