Sons Of Anarchy

  • 25 426
  • 704
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 162
Той си е гнусен от самото начало... Искам Джема и Тийг заедно Heart Eyes.

След последните събития няма да се изненадам. Но сякаш той не е достатъчно силен за нея. Е, ако убие Клей, може и да стане заварката.

# 61
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 110


Един от последните кадри в които виждаме моя любим... Sad

# 62
  • Мнения: 1 162
R.I.P. Козик




Deathcrush, да вземем да издирим другия сериал, в който участва той, от същите създатели и да си губим времето до сряда.
Аз съм вече в абстиненция  Sad Cry Confused

# 63
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 110
Сега му ровя в imdb-то и виждам че е участвал в доста сериали, даже е участвал в един епизод на Lie to me - много го обичах и този жалко че го спряха... явно само в хубави сериали участва пича!

# 64
  • Мнения: 1 162
Deathcrush, сериалът се казва The Shield и мисля да го пробвам.

Да сложа снимка и на другия си любимец, който също рано се спомина

# 65
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 110
Тегля го в момента. ще го гледам с удоволствие, а и участва в цели 66 епизода ,за разлика от СОА , където са само 11.

О да Халф-сак... бебето на клуба. И той много нелепо си отиде. ooooh! Confused Tired

# 66
  • Мнения: 78
Еха, следващата сряда ще има с кого да обсъждам епизода.  Hug
Джой - наваксвай, бре.  Wink

Аз искам да изразя възхитата си от Кейти Сейгъл (дали така се пише фамилията, както и да е). След "Женени с деца" никога не съм си мислела, че ще мога да я възприема в драматична роля. Браво.  Peace

# 67
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, много е добра. А аз ви гоня, на девети епизод съм, с любезното съдействие на Мишето Hug

И да възкликна и тук- ооо, Ирландия  smile3544 smile3544 smile3544

# 68
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 110
Аз пък се включвам с кратки отзиви от първите два епизода на The Shield - радва, определено има нещо общо със СОА, това с екипа, с преданността и единството което съществува в групата и т.н. и затова ще се гледа, макар че 7 сезона никак не са малко. А този главния гологлавия ми е много познат от някъде , не участваше ли във онзи тъп филм "Фантастичната четворка"?
 
И да си дойда и на моя човек Kenny Johnson Heart Eyes Heart Eyes newsm76  Flutter- в началото само тича насам натам и разнася тежки оръжия, но после се появяват и репликите - с него ще има забавни моменти предчувствам, още от разпита за порязана ръка ми стана ясно. по -натам дано да има повечко развитие и с него, не искам да е в сянката на "главатаря"  Grinning  Flutter



Иххххх колко се обичат hahaha... е не са ли сладки?!  baby_neutral Hug Heart Eyes Heart Eyes Hug

Последна редакция: нд, 20 ное 2011, 18:57 от Deathcrush

# 69
  • Мнения: 1 162
И да възкликна и тук- ооо, Ирландия  smile3544 smile3544 smile3544

Много готино в Ирландия, да?  Mr. Green Не знам точно докъде си, но има една сцена, в която Джакс се бие и като се подготвяше, че като се съблече, че като върза косата и аз припаднах  Heart Eyes Blush, та като се свестих я догледах. А какво следва после, не е истина  Crazy Crazy Crazy

Еха, следващата сряда ще има с кого да обсъждам епизода.  Hug

Ставаме все повече и повече  Hug Кейти се справя превъзходно с драматичната роля. Много я харесвам.

Deathcrush, аз още не съм го започнала този сериал, но имам вече 2 изтеглени серии. Тази вечер се каня на "На ръба" с Хънам и после може да подхвана The Shield.

Deathcrush, пуснах го и в първите 3 минути 3 познати лица от Синовете...

Последна редакция: нд, 20 ное 2011, 22:14 от mi6eto_

# 70
  • София
  • Мнения: 6 219
Установих, че го дават по бтв синема  Crazy

Супер сериали са започнали да дават по нашите тв!

# 71
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 110
Deathcrush, пуснах го и в първите 3 минути 3 познати лица от Синовете...
Кои, коиии ? ... аз не съм забелязала!
Рпапа току що минах един кадър който ме разсмяи веднага цъкнах на пауза за да го споделя - компанията се подготвя за няква акция да го наречем и си пуснали нашите музика метълчец , а  моя човек се кефи и си джвака дъвка hahaha Joy като последния тийнеиджър Laughing - пхахах е как да не го харесвам?! даже когато е с пушка и с бронежилетка изглежда толкова сладко и безобидно!  Flutter

Последна редакция: нд, 20 ное 2011, 23:33 от Deathcrush

# 72
  • Мнения: 1 162
Козик, лейтенанта на Картела и Кон (агента на АТФ)  Simple Smile

# 73
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 110
ам.като актьори ли има само като образи- асоциации?
оппа и аз току що видях едно познато  лице - Кърт sutter -началото на 5еп, хехе супер.

Последна редакция: пн, 21 ное 2011, 00:00 от Deathcrush

# 74
  • Мнения: 1 162
Да, актьорите са същите Simple Smile Но тук са в една серия, а в Синовете са пръснати по сезони.

Общи условия

Активация на акаунт