Гласуване за Златно оперение 2011 /новак на годината/

  • 5 316
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 927
Гласувах с 1 глас за Отилия, имам два свободни гласа! Wink
Прочети малко Обич Синеока.
Безплатна агитация правя, нищо че си продаван някои от гласовете  Peace

# 16
  • Мнения: 75
От мен един глас за размразилите се самозамразили, модно било така. Като блудния син, но remix. Лошо нЕма!

Отилия е с бан. Бих гласувала за нея, защото се откроява „в супата”, а тя имам нужда от подправки; само на едното фиде, ако се разчита..! Себе си не броя; не съм форумския  крем де ла крем, но и не страдам от това, а другите не ми се гледат сега, търсачката е бавна, а аз нетърпелива.

# 17
  • Мнения: 4 785
Много съм изостанала с форумния живот и освен Отилия (но не за хубаво Tired) другите не ги знам...но реших да гласувам за Обич синеока, защото много ми хареса как звучи...  Crazy, а и ми е по темата  Peace

# 18
  • Мнения: 7 837
И двамата ми номинирани са тук, но ще дам само един глас, така че, ако обичат, да почват да доказват новачеството си. Новаторството сме го виждали.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Гласувах за Обич Синеока.
Успех!

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Един глас и той е за Обич синеока.
Хърмаяни, ти имаш да се бориш за толерантност. Ако обичаш, отстъпи агитацията на мен, защото не можеш да си позволиш моите методи.

Я да видим сега кой къде клика  newsm66
 Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 927
Готово, ДеВ. Имаш я. Смирявам се, щом ще се боря.
Впрочем, откъде имаш тази информация? Ей сега някой ще се разтича да поиска отвода на Джулиана.

# 22
  • Мнения: X
Уточняващ въпрос: Касита и Палада новаци ли са в този форум?
Ако да, да ми простят въпроса и съмнението.

Последна редакция: ср, 16 ное 2011, 17:15 от Анонимен

# 23
  • Мнения: 17 546
В този форум нищо не е такова, каквото изглежда! Laughing

# 24
  • Мнения: X
В този форум нищо не е такова, каквото изглежда! Laughing
Демек - новаци са?  newsm78

# 25
  • Мнения: 17 546
Изглеждат като новаци според датата на регистрация... и отговарят на "строгите изисквания" по този показател за тази категория. Crazy

# 26
  • Мнения: X
Е, щом отговарят на правилата значи всичко е наред! Ще ги пишем преродени и оперени - партида 2011. Все пак никъде не е казано, че не можем да си сменяме оперението, още повече ако искаме новото да е златно!  Hug

# 27
  • Мнения: 75
Омръзна ми вече от този въпрос дали съм нова, стара или задоволена. Мислете си, каквото ви е по-удобно!!! То лъсна отдавна, че според клишето новаците нямат ни очи да четат, ни ръце да пишат. Щом не са минали през някоя отчетна тема, в която да губят по няколко часа дневно, значи не са никакви „новаци”. А в страховития Клюкарник пишат само наричащите себе си „кучки, мучки и дрън”, мдам.

# 28
  • Мнения: 17 546
Е, щом отговарят на правилата значи всичко е наред!
Ми да, нали и аз това казвам. Освен това се защитават ненужно тук-таме баш като новаци, значи всичко е от точно, по-точно!

# 29
  • Мнения: 945
Тази категория малко ме затруднява Rolling Eyes Касита и Палада не са новаци за мен, независимо как се определят. Отилия също се вихри по-отдавна, другите момичета не съм ги чела много. Ще си дам ден за размисъл Wink

Общи условия

Активация на акаунт