А коя не е фен на грима?

  • 2 769
  • 78
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Е - има ли ходещи си натурел, без 2-3 кила "гипс и шпакловки"?

Аз съм първата признала си. Рядко се гримирам  Blush
Имам ли и други съмишленички?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 153
Гримирам се само по някакъв повод или вечер, ако излизаме! Иначе ходя без грим и се чувствам много по-добре, отколкото напудрена!

# 2
  • Мнения: 8 505
Аз също.Тази година сложих грим точно веднъж-бяхме кумове на наши приятели и не ми се размина ConfusedНо пък на нашата сватба-никакъв грим Sunglasses.

# 3
  • Мнения: 972
И аз рядко се гримирам. По някой специален повод, иначе ходя "натурална".  newsm03

# 4
  • Мнения: 428
От година-две максимума който ползвам е спирала и гланц за устни, много рядко по-силен грим за някакъв много специален случай.
А като си спомня как се мацотех като малка.... Grinning

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не знам дали съм точно в тази група, но гледам да се гримирам пестеливо. Най-често слагам само малко руж и вазелин на устните.

# 6
  • Мнения: 5 317
Аз определено не съм от тази група.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
И аз рядко се гримирам. Ежедневния ми грим се състои от червило и нищо друго.

# 8
  • Мнения: 1 612
И аз съм от групата на натуралните.
Много рядко се гримирам. Трябва да е много специален поводът, че да сложа грим.
Но червило ми се случва от време на време.

# 9
  • Мнения: 1 413
Почти винаги съм без грим, но винаги съм искала да имам по-свеж вид, а на моята матова кожа, тъмни устни и черна коса малко грим им идва добре. Освен това работата ми изисква представително облекло, на което постното лице и разпиляната коса не фърфят, та започнах да намирам и плюсове в "шракловането", само дето още не съм добър майстор Wink

# 10
  • Мнения: 7 837
Гримирам се рядко.
Единствено гланц за устни слагам всеки ден  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 596
И аз съм за тази група.Рядко се гримирам,преди години заради алергия спрях да си слагам каквото и да е на очите и оттогава е така,а като ученичка(преди100год.)като си спомня какви спирали,какви моливи...Балсам на устните слагам сега през зимата,но червило почти не.

# 12
  • Мнения: 4 212
много рядко. Оби4ам да ми е спокойно, като си търкам о4ите. Слагам рядко спирала за о4и и блясък за устни, съвсем естествено да стои. Оба4е до магазина, на кафе и подобни, ходя натурел.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Бройте ме и мен.Гримирвам се само по повод някакво по официално излизане.Слагам само балсам за устни по- често Peace

# 14
  • Мнения: 4 212
4акайте да спамя темата, понеже се сетих за една испанка, у4астни4ка в" Биг Брадър 7" тук. Такъв грим не бях виждала и в травеститско шоу. Хубавото е, 4е тя след като я изкараха, си взе бележка и запо4на да се гримира нормално. Но, до тогава....Пикасо, ряпа да яде. Mr. Green


# 15
  • Мнения: X
Ами и аз май съм така, макар че слагам черен молив и спирала ежедневно, но често това е и "официалният" ми грим. Мразя да слагам червило, понякога ползвам вазелин. Не мога да си се предствая ежедневно да слагам тежък грим, все едно съм с маска Crazy

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хахахахахха  Joy Тея, таз ми обра точките  Crazy.
Надминала е Сашето (Васева) и Стойчето в пъти, но щом се е осъзнала - БРАВО!


 hahaha hahaha hahaha

П.п: Още толкоз ли много ББ ще преживеем  ooooh! ooooh!

# 17
  • Мнения: 36 032
обичайно - спирала и балсамче за устни! за това са ми толкова ценни случаите, в които използвам другите боички Simple Smile

но пък обожавам добре гримирани жени  Flutter

# 18
  • Мнения: 4 212
Шани, коя е Стой4ето? Малко съм назад май с мат^риала. Давай снимка.

# 19
  • Мнения: 36 032
"Пипирудата"

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
И аз съм във вашта група.Кат млада много се гримирах Mr. Green,ама сега хич Naughty.

# 21
  • Мнения: 3 042
И аз съм от вашия отбор. Слагам само на устните нещо вазелиново, че ми изпръхват през зимата. И редки случаи (1-2 пъти месечно) - от оня крем с матиращ ефект на Ейвън, че даже е и със слънцезащитен фактор 15.
Като се замисля най-гримирана бях на сватбата си Flutter
Обаче като се загледам по улиците - масово народът се клепа некачествено, стои изкуствено и натруфено, рядко виждам майсторки в грима.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз не слагам грим.Само когато съм на някакво официално мероприятие.

# 23
  • София
  • Мнения: 771
И аз съм за тук.

През деня най-много да сложа едно червило. За по-специални случай се гримирам винаги. А като си спомня като ученичка как се маскирах, направо срам ме хваща.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, коя е Стой4ето? Малко съм назад май с мат^риала. Давай снимка.

Тея - надникни тук: http://www.bgbigbrother.com/modules/my_egallery/index.php?do=showgall&gid=17, но не е представена в целия й блясък Стойчето!

# 25
  • UK
  • Мнения: 1 334
и аз не се гримирам

# 26
  • Мнения: 4 212
Еееее, Шани, ами тя е цвете сравнение  с испанска ИНМА бе, те тва не го знаех, за пИпИРУДАТА, ама моми4ето си е направо девствена сраванение с тва 4удо тук.  Важното е да си със само4увствие. Тая ако я знаеш какви ги приказваше, заравяш се ОДМА в пясъка. Mr. Green  Да и имам само4увствието беееее, страшни са, признавам оба4е тоя си го взимам у дома, ако ще да се тръшка моя, казала съм му да трай   Naughty  Crossing Arms  Mr. Green Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green



# 27
  • Мнения: 5 391
Гримирам се семпло Flutter

# 28
  • Мнения: 280
И аз съм с вас момичета при мен проблема е със свалянето на грима.Мразя разгримирването.Гледам да слагам пестеливо от гримовете даже и при повод. Embarassed

# 29
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз също не се гримирам.Случва се изключително рядко
и задължително по някакъв по-специален повод.

# 30
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз  Grinning  Фен съм на естествената красота,слагам само спирала без нея не мога

# 31
  • Мнения: 17 409
Е - има ли ходещи си натурел, без 2-3 кила "гипс и шпакловки"?

Аз съм първата признала си. Рядко се гримирам  Blush
Имам ли и други съмишленички?  Rolling Eyes

ИМа, то и без друго не ми отиваа грим. Напследък и червило  не слагам, само балсам за устни.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тея - тоз мачо и аз не бих го оставила вън  Flutter

# 33
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
   
Гримирам се само по някакъв повод или вечер, ако излизаме! Иначе ходя без грим и се чувствам много по-добре, отколкото напудрена!

  Това все едно аз съм го писала Wink

# 34
  • Мнения: 1 153
Въх ма Теьо как можа да изтипосаш тоя  рус звер сега кошмари ще сънувам hahaha Mr. Green

# 35
  • ново
  • Мнения: 5 999
Ежедневно ползвам само червило и пудра/щот съм много бледолика/. Спирала - много рядко Naughty
Мразя да изглеждам като индиански вожд Joy

# 36
  • у дома
  • Мнения: 1 581
мразя гримове, и като видя с по един сантиметър слой такъв по лицето на някоя мадама бляяяяяяя  Naughty аз лично си слагам спирала и гланц за устни Simple Smile много рядко някакви сенки и то по специален повод.

Приказна Нова година!

# 37
  • Русе
  • Мнения: 856
Аз също не слагам грим с изключение само,ако излизам на заведение.Има жени,които когато са без грим не можеш да ги познаеш ,а при мен е обратно.

# 38
  • Мнения: 160
Аз също не слагам нищо освен балсам за устни, ама не защото не искам, а защото не мога. Опитвала съм се, ама резултата е плачевен. Мъжо много се радва, защото той е почитател на "натуралната красота". Червило сложих за последно преди години (3-4) и аз не помня по какав повод. Ама тайно си мечтая един ден да  се науча и да мога ако искам да се гримирам по разни поводи.

# 39
  • Мнения: 1 645
И аз съм в отбора на" натуралните".
Слагам чат пат червило,но предпочитам гланца.Спирала не съм си слагала,не помня от кога , и спирам до тук.
Ако някой ми даде да се гримирам,просто няма да знам как.
Като се замисля сега newsm78,най - гримирана бях на сватбата си - и то доста семпло.

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Има жени,които когато са без грим не можеш да ги познаеш...

ей това е много смешно  hahaha  и същевременно трагично  Tired

# 41
  • Мнения: 5 178
И аз си ходя "натурална", последно се гримирах за коледния банкет и после два дни ходих подпухнала...  имам лека непоосимост към гримовете   Flushed

# 42
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз също не слагам грим с изключение само,ако излизам на заведение.Има жени,които когато са без грим не можеш да ги познаеш ,а при мен е обратно.
А, това не значи, че са наплескани с тонове грим. Моя колежка навремето ходеше винаги с очна линия. Толкова бях свикнала да я гледам така, че веднъж като я видях без нея все едно че виждах друг човек. Много странно ми беше. Както за хората с очила, същата работа.

Наскоро не съм се гримирала, в смисъл откакто родих избягвам, защото много целувам бебето.  Grinning Не, че преди съм се гримирала кой знае колко, но червило и спирала поне слагах.

# 43
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Аз също не слагам нищо освен балсам за устни, ама не защото не искам, а защото не мога. Опитвала съм се, ама резултата е плачевен. ............... Ама тайно си мечтая един ден да  се науча и да мога ако искам да се гримирам по разни поводи.

И аз съм от тези - червило + максимум спирала на партита.
А иначе вечно бързаща, ако случайно се търкаля балсам в чантата ми може и да мацна на работа, иначе си хода "голичка"

Обаче наистина се кефя на добре гримирана дама.

# 44
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз също не съм фен на грима. Дори вазелин слагам рядко.

# 45
  • Мнения: 2 220
Била съм гримирана 2 пъти в живота си - на един рожден ден и на сватбата ми. В ежедневието не си слагам абсолютно нищо, имам едно червило и го ползвам веднъж на 2-3 месеца.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 864
 Rolling Eyes и аз съм за тук

п.п. а на всичкото отгоре ми отива грим, ама пусто нито го мога, нито имам време Crazy

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не мога да си слагам грим, как ще гушкам бебчо после, трябва непрекъснато да се пазя......Аз по принцип слагам рядко, но сега - изобщо....И обиците съм си махнала, че баба му веднъж така го одра с една обица( или обеца).......

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обикновено слагам само червило. Спиралата ме изнервя ужасно- първо с поставянето и второ- че не мога да си разтъркам очите  Sick

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 7 000
ДОбре, защо делите нещата на без грим или наклепани с шпаклата? Има и среден вариант.
В ежедневието ходя със спирала и молив на очите и цветен гланц на устните. Иначе съм безцветна.
Фдт, пудра , руж, очна линия само за специални случаи. Много време отнема слагането и чистенето после.

# 50
  • Мнения: 3 164
ДОбре, защо делите нещата на без грим или наклепани с шпаклата? Има и среден вариант.
В ежедневието ходя със спирала и молив на очите и цветен гланц на устните. Иначе съм безцветна.
Фдт, пудра , руж, очна линия само за специални случаи. Много време отнема слагането и чистенето после.

 newsm10 Напълно подкрепям! Аз без грим не се харесвам и ежедневно се гримирам, а то включва-червило, спирала и молив за очи, това "шпакловка " ли е?

# 51
  • Мнения: 6 472
Не съм голям фен на гримирането. Обикновено се клепотя, само когато съм на работа. Под клепотене се разбира някакъв цветен гланц, спирала и чат- пат коректор Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 9 531
Ами то това е тънкостта на перфектното гримиране Wink. Така да си гримирана, че да изглеждаш съвсем естествено, но същевременно лицето ти да греее.
Не съм виждала шпакловани хора Crossing Arms, освен примера, който посочи Тея.
Ама това си е гротеска направо. Sick

# 53
  • София
  • Мнения: 1 544
4акайте да спамя темата, понеже се сетих за една испанка, у4астни4ка в" Биг Брадър 7" тук. Такъв грим не бях виждала и в травеститско шоу. Хубавото е, 4е тя след като я изкараха, си взе бележка и запо4на да се гримира нормално. Но, до тогава....Пикасо, ряпа да яде. Mr. Green



Ей ТЕЯ, заинтригува ме.. дай снимка на това чудо на козметичната индустрия. Иначе по темата - слагам коректор , спирала и балсам или бледо червило.

# 54
  • Мнения: 2 327
И аз съм за тук Simple Smile
Мога да се гримирам, ама не ща... Много рядко го правя по някакъв много специален повод. Само дето при последното местене си изхвърлих всички гримове...
Слагам само балсам за устни и то защото иначе ми се напукват и се стига до рани.

# 55
  • Мнения: 5 317
4акайте да спамя темата, понеже се сетих за една испанка, у4астни4ка в" Биг Брадър 7" тук. Такъв грим не бях виждала и в травеститско шоу. Хубавото е, 4е тя след като я изкараха, си взе бележка и запо4на да се гримира нормално. Но, до тогава....Пикасо, ряпа да яде. Mr. Green



Ей,тази е направо страшна.

 newsm48

# 56
  • Мнения: 3 576
Обожавам да се гримирам!!!
При положение, че съвременната козметика ми позволява да изглеждам по-красива и различна всеки ден, с удоволствие се възползвам.
Без грим се намирам за постна и скучна.

ПС: Определено не се клепам, съвсем дискретно си подчертавам чара Wink

# 57
  • Варна
  • Мнения: 6 880
И аз съм от тази партия.

# 58
  • Мнения: 2 242
И аз и аз - не ми харесва нито аз да се гримирам нито да гледам нагримирани Stop. Едно нещо много ме впечатлява – като видя някоя за пръв път без грим, а до преди това само с грим - е изглежда ....безцветено  Shocked!!!
Ако ми се наложи - използвам супер семпъл (фон дьо тен, червило и малко спирала) и то  по скоро със здравословни цели – един качествен фон дьо тен може да направи чудеса за кожата при купонясване над 10часа сред цигарен дим Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 232
бройте и мен  Simple Smile,

# 60
  • Мнения: 3 491
И аз, не слагам нищо! И като гледам, май повечето жени около мене са така, поне в това отношение си намерих мястото  Grinning

# 61
  • Мнения: 118
Аз също не съм от тези които се гримират, само за много специални случаи. На сватбата ни бях само със спирала и червило, сега ежедневния ми грим се състои от балсам за устни.

# 62
  • Мнения: 3 164

Наде, ти си си хубава природно  bouquet

# 63
  • Мнения: 465
Броите и мен. Едниствения ми грим е безцветен балсам за устни. Ако все пак трябва ад сложа нещо си слагам цветен балсам. Веднага се забелязва  Hug

# 64
  • Мнения: 418
Ами да се впиша и аз . Единствено слагам червило . Много съм бледа и без него мислят , че нещо не ми е добре. WinkКво да се прави такова ми е кръвообращението.

# 65
  • Мнения: 6 390
4акайте да спамя темата, понеже се сетих за една испанка, у4астни4ка в" Биг Брадър 7" тук. Такъв грим не бях виждала и в травеститско шоу. Хубавото е, 4е тя след като я изкараха, си взе бележка и запо4на да се гримира нормално. Но, до тогава....Пикасо, ряпа да яде. Mr. Green



hahaha hahaha hahaha hahaha ле ле ле ле е е е Тейче, от къде я изнамери таз хубавица  Flutter Crazy Mr. Green
този грим сигурно цял ден го слага  Whistling Crazy
хе хе хе  Joy Joy

иначе и аз от тези без грим  Flutter балсам или червило / за по така случайте/  Wink мейкап  Crazy и съм  реди то гол  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 66
  • София
  • Мнения: 6 743
Слагам грим когато се налага по моя преценка.От скоро се интересувам от изкуството как да се гримираме.Ами кефи ме като видя някоя хубаво нагримирана мадама  Peace.
И боичката си е боичка.Нося всеки ден спирала,червило и често молив за очи! Flutter

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 383
И аз съм в отбора  Flutter Нищо не слагам освен през зимата балсам на устните, че много ми се напукват. По едно време си бях взела безцветна спирала, ама и нея не слагам... И не се боядивам... Много съм икономична  Joy

# 68
  • Мнения: 1 735
Единственото което слагам е лека кафява очна линия ( с молив).Червило,много рядко.А ружове,фон дьо тен,сенки и др. - никога!
За по-официялни случаи сменям кафявата очна линия с черна(течна). Wink

# 69
  • Мнения: 5 299
4акайте да спамя темата, понеже се сетих за една испанка, у4астни4ка в" Биг Брадър 7" тук. Такъв грим не бях виждала и в травеститско шоу. Хубавото е, 4е тя след като я изкараха, си взе бележка и запо4на да се гримира нормално. Но, до тогава....Пикасо, ряпа да яде. Mr. Green



hahaha hahaha hahaha hahaha ле ле ле ле е е е Тейче, от къде я изнамери таз хубавица  Flutter Crazy Mr. Green
този грим сигурно цял ден го слага  Whistling Crazy
хе хе хе  Joy Joy

иначе и аз от тези без грим  Flutter балсам или червило / за по така случайте/  Wink мейкап  Crazy и съм  реди то гол  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Олееее отврат Sick Тва си е жива подигравка Joy Joy

# 70
  • Мнения: 4 212
да ви кажа 4естно, такова гримиране не бях виждала, те и самите испанци не бяха де  Mr. Green имаше цял филм направен само за на4ина и на гримиране. Доста хора се настроиха негативно поради тази при4ина.

                     без грим                                                                                                        с грим



отдале4 добре  Sunglasses

# 71
  • Мнения: 3 098
Гнусна е и в двата слу4ая Mr. Green

# 72
  • Мнения: 3 146
Гланц или червило, ама далея не всеки ден. Друго не притежавам. Лак също чат - пат.

# 73
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
грим-на коледа! Mr. Green
и аз съм в отбора Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 1 544
да ви кажа 4естно, такова гримиране не бях виждала, те и самите испанци не бяха де  Mr. Green имаше цял филм направен само за на4ина и на гримиране. Доста хора се настроиха негативно поради тази при4ина.

                     без грим                                                                                                        с грим



отдале4 добре  Sunglasses




 Само аз ли нищо не виждам??? Cry

# 75
  • Мнения: 36 032
тая дама е по-свестна без грим!!!

Последна редакция: пт, 30 дек 2005, 11:44 от bubanka

# 76
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 #Crazy #Crazy ТЕЯ, ако не знаех, че на 2-те снимки е една и съща жена, нокога не бих и предположила даже  Naughty.

Ето това имах предвид  Flutter, като си говорехме, че след снемането на грима човек е друг Wink

Последна редакция: пт, 30 дек 2005, 11:35 от Шани

# 77
  • София
  • Мнения: 1 544
 #Cussing out #Cussing out :bad-words : Само аз ли не виждам снимките???   Помогнетееееееееееееееееееееееее. Много съм любопитна

# 78
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Без грим изглежда добре, но с грим прилича на травестит

Общи условия

Активация на акаунт