А коя не е фен на грима?

  • 2 765
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз  Grinning  Фен съм на естествената красота,слагам само спирала без нея не мога

# 31
  • Мнения: 17 407
Е - има ли ходещи си натурел, без 2-3 кила "гипс и шпакловки"?

Аз съм първата признала си. Рядко се гримирам  Blush
Имам ли и други съмишленички?  Rolling Eyes

ИМа, то и без друго не ми отиваа грим. Напследък и червило  не слагам, само балсам за устни.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тея - тоз мачо и аз не бих го оставила вън  Flutter

# 33
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
   
Гримирам се само по някакъв повод или вечер, ако излизаме! Иначе ходя без грим и се чувствам много по-добре, отколкото напудрена!

  Това все едно аз съм го писала Wink

# 34
  • Мнения: 1 153
Въх ма Теьо как можа да изтипосаш тоя  рус звер сега кошмари ще сънувам hahaha Mr. Green

# 35
  • ново
  • Мнения: 5 970
Ежедневно ползвам само червило и пудра/щот съм много бледолика/. Спирала - много рядко Naughty
Мразя да изглеждам като индиански вожд Joy

# 36
  • у дома
  • Мнения: 1 581
мразя гримове, и като видя с по един сантиметър слой такъв по лицето на някоя мадама бляяяяяяя  Naughty аз лично си слагам спирала и гланц за устни Simple Smile много рядко някакви сенки и то по специален повод.

Приказна Нова година!

# 37
  • Русе
  • Мнения: 856
Аз също не слагам грим с изключение само,ако излизам на заведение.Има жени,които когато са без грим не можеш да ги познаеш ,а при мен е обратно.

# 38
  • Мнения: 160
Аз също не слагам нищо освен балсам за устни, ама не защото не искам, а защото не мога. Опитвала съм се, ама резултата е плачевен. Мъжо много се радва, защото той е почитател на "натуралната красота". Червило сложих за последно преди години (3-4) и аз не помня по какав повод. Ама тайно си мечтая един ден да  се науча и да мога ако искам да се гримирам по разни поводи.

# 39
  • Мнения: 1 645
И аз съм в отбора на" натуралните".
Слагам чат пат червило,но предпочитам гланца.Спирала не съм си слагала,не помня от кога , и спирам до тук.
Ако някой ми даде да се гримирам,просто няма да знам как.
Като се замисля сега newsm78,най - гримирана бях на сватбата си - и то доста семпло.

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Има жени,които когато са без грим не можеш да ги познаеш...

ей това е много смешно  hahaha  и същевременно трагично  Tired

# 41
  • Мнения: 5 178
И аз си ходя "натурална", последно се гримирах за коледния банкет и после два дни ходих подпухнала...  имам лека непоосимост към гримовете   Flushed

# 42
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз също не слагам грим с изключение само,ако излизам на заведение.Има жени,които когато са без грим не можеш да ги познаеш ,а при мен е обратно.
А, това не значи, че са наплескани с тонове грим. Моя колежка навремето ходеше винаги с очна линия. Толкова бях свикнала да я гледам така, че веднъж като я видях без нея все едно че виждах друг човек. Много странно ми беше. Както за хората с очила, същата работа.

Наскоро не съм се гримирала, в смисъл откакто родих избягвам, защото много целувам бебето.  Grinning Не, че преди съм се гримирала кой знае колко, но червило и спирала поне слагах.

# 43
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Аз също не слагам нищо освен балсам за устни, ама не защото не искам, а защото не мога. Опитвала съм се, ама резултата е плачевен. ............... Ама тайно си мечтая един ден да  се науча и да мога ако искам да се гримирам по разни поводи.

И аз съм от тези - червило + максимум спирала на партита.
А иначе вечно бързаща, ако случайно се търкаля балсам в чантата ми може и да мацна на работа, иначе си хода "голичка"

Обаче наистина се кефя на добре гримирана дама.

# 44
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз също не съм фен на грима. Дори вазелин слагам рядко.

Общи условия

Активация на акаунт