Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 745
  • 753
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 801
Хайде момичета давайте положителните тестове  EFP EFP EFP EFP EFP да се размърда малко темичката newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

За себеси мога да кажа че се мобилизирам след като се  newsm45 newsm45 newsm45 и се натръшках  smile3511 smile3511 smile3511 вече гледам напред и се готвя психически за следващия път който със сигурност ще бъде положителен вярвам в това

# 136
  • Мнения: 8
Момичета, да ви се похваля ли...не знам-днес на 13 ден изненадващо реших да направя уринарен и той взе, че ми показа положителен резултат. Още не мога да повярвам и да се зарадвам Praynig

# 137
  • Мнения: 1 625
ani_y Честито Simple Smile, пожелавам ти след 9 месеца поне едно прекрасно бебче Simple Smile

# 138
  • Мнения: 248
Момичета, да ви се похваля ли...не знам-днес на 13 ден изненадващо реших да направя уринарен и той взе, че ми показа положителен резултат. Още не мога да повярвам и да се зарадвам Praynig
Браво и честито  bouquet Пусни утре и кръвен, за да се убедиш и повярваш  Hug

# 139
  • Мнения: 3 404
АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ПОЧНА СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ  EFP EFP EFP EFP     Ani   smile3501  newsm51                                                                                                                      SHOKO  ,хубавото в ситуациата е,че си си  newsm45 ,вярвах в твоя успех,но .....възхищавам ти се,че веднага си готова за битка,много е важно знаеш.

# 140
  • София
  • Мнения: 6 232
Браво,Ани,супер  newsm44 Честито  smile3501

# 141
  • Мнения: 114
 БРАВО това е страхотна новина any_y ,представям си колко е хубаво  Hug Честито!Разкажи ни чувстваш ли някакви признаци  Wink newsm10 newsm10 newsm10 Силните болки и кървенето е било от имплантацията!

Последна редакция: сб, 19 ное 2011, 22:14 от ZVEZDICHKATA

# 142
  • Мнения: 149
ani_y  Честито  newsm44!Момичета ако въпроса ми от предният ми пост не е за тази тема моля някой да  Rolling Eyesми каже или просто няма кой да ми отговори newsm78

# 143
  • София
  • Мнения: 23 410
songi, защо ти е датата на последния цикъл?
16.10 е, но много зависи за какво питаш.

# 144
  • Мнения: 1 089
ani, честито, мила newsm44. Трудно ги вярваме ние тези неща, но си бременна. Пожелавам ти здрав и ревящ финал след девет месеца  Praynig Hug
songi, първи ден на последния ти цикъл е 16.10 (блокажите могат да предизвикат закъснения). Но ако искаш да смяташ кога не искаш да идва  Wink, забрави за това колко ти е дълъг обикновено цикъла. Сега всичко е по-различно и лекарствата могат да му попречат да дойде при всички обстоятелства. Все пак ти пожелавам да не ти ти дойде сега.

Момичета, записвам се и аз тук. Прибрахме си децата  Simple Smile. Дежурния лекар дето ни ги върна беше доволен от двете мъничета и доволен от всички ембриончета, че се развиват много по-добре (верно е, видях доклада). Сега нещата изглеждат нормално, за разлика от предния. Явно този протокол ми понесе по-добре. За съжаление другите дето бяха с добър брой клетки, не искаха да ги замразят, защото считат, че не са достатъчно силни да преживеят замразяване и размразяване и да ни дадат добър шанс за бременност. Много са придирчиви за замразяване, само около 10% от хората имат за замразяване по техните стандарти. Ако бях в БГ можеше да измоля да ми ги замразят, ама тука такива екстри няма. Нищо, ако се хванат и родят и двете - пълна къща  Grinning.

Прегръдки на всички и много палчета на всички чакащи положителни тестове. Дано ги видим тия две черти Hug

# 145
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Момичета, да ви питам нещо.  newsm78
Понеже от снощи са ме обвзели натрапчиви мисли, станах тази сутрин и си направих един тест, но не за бременност, а за овулация. Нямам у нас за бременност, умишлено, за да не се тествам рано. Но не издържах повече, а бях срещала май някъде че при бременност и овулационният тест е +. Та, днес ми е 10 ден след трансфера, овулационният тест е категорично положителен, мога ли според вас да се надявам на бременност в този случай или това е фалшива тревога?  Rolling Eyes

# 146
  • Мнения: 232
Момичета, да ви се похваля ли...не знам-днес на 13 ден изненадващо реших да направя уринарен и той взе, че ми показа положителен резултат. Още не мога да повярвам и да се зарадвам Praynig
Браво, ani_y!!! Чудесно!   Hug Радвам се за теб! На мен ми е 35-ти ден от цикъла. Не ми идва, но и тестът ми на 13-ти ден не показа втора черта и това доста ме разстрои, но се надявам да е било рано. Много ми се иска да е така. Нямам никакви признаци нито, че се е получило нещо, нито че ще ми идва. Ще изчакам 17-ти ден /вторник/ и тогава ще направя пак тест, пък ще видим.  Sad
Кураж на всички! Дано успехът да се настани трайно тук и да има много усмивки!

# 147
  • Мнения: 232
Момичета, да ви питам нещо.  newsm78
Понеже от снощи са ме обвзели натрапчиви мисли, станах тази сутрин и си направих един тест, но не за бременност, а за овулация. Нямам у нас за бременност, умишлено, за да не се тествам рано. Но не издържах повече, а бях срещала май някъде че при бременност и овулационният тест е +. Та, днес ми е 10 ден след трансфера, овулационният тест е категорично положителен, мога ли според вас да се надявам на бременност в този случай или това е фалшива тревога?  Rolling Eyes
Мисля че тестът за овулация отчита само ЛХ хормона. Логично е да отчита положителен, ако вземаш хормони които подпомагат бременността. Ако отчитат и бременност, защо тогава комплектът включва тест за бременност?! Та според мен може да показва, но по-скоро не.  newsm78

# 148
  • Мнения: 232
Момичета, да ви питам нещо.  newsm78
Понеже от снощи са ме обвзели натрапчиви мисли, станах тази сутрин и си направих един тест, но не за бременност, а за овулация. Нямам у нас за бременност, умишлено, за да не се тествам рано. Но не издържах повече, а бях срещала май някъде че при бременност и овулационният тест е +. Та, днес ми е 10 ден след трансфера, овулационният тест е категорично положителен, мога ли според вас да се надявам на бременност в този случай или това е фалшива тревога?  Rolling Eyes
Ама това наистина е интересно! Какви неща се случват тук! Кандидат мама, ти направо ме разби!!! Дано пък да отчита!!! С нетърпение ще чакам да направиш контролен и дано да е положителен като този!!!  Hug

# 149
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
tony.la , последното от което имам нужда в този момент е да ми се присмиваш  Rolling Eyes
Съжалявам изобщо, че споделих.

Общи условия

Активация на акаунт