Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 745
  • 753
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3
Zdravei te i ot men..... stork-boy stork-girl smile3504 haide dano vsichki imame kusmet i chakaneto si zaslujava  bouquet

# 226
  • Мнения: 3 404
Само да потвърдя че няма чудо  EFN
обадих се на док много се изненада от резултата явно не го е очаквал каза да отида в петък да коментираме защо се е получило така и как продължаваме
         Шоко,мила,незнам какво да кажа  smile3505  newsm45

# 227
  • Мнения: 8
Момичета, да внеса малко свежест-вчера правих кръвен тест и резултата е 2000, което не мога да повярвам, чакам го от 4 год сигурно. Пожелавам на всички да го видите!

# 228
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Ани  smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 миличка и успех до края  Hug

# 229
  • Варна
  • Мнения: 801
ani_y  честито  много се радвам за теб лека бременност и прекрасно бебе на финала

# 230
  • Мнения: 104
ani_y   bouquet Честито много се радвам за успеха. На кой ден направи теста/ Цифрата е много сериозна  Simple Smile

# 231
  • София
  • Мнения: 6 232
Ани,супер,честито  Hug...вече трябва да се види и точицата,предполагам с тази стойност...дойде  ли вече 17-ти ден  newsm78

# 232
  • Мнения: 3 404
АНИ   Hug ,браво радвам се за теб,айде да дадеш надежда и на чакащите след нас.Ние недадохме положителни резултати,но след теб вярвам и искам нещата да се променят.Май ми намирисва на 2 бебешока с този резултат.Късмет мила.  Hug

# 233
  • Мнения: 240
ani_y , честито! Лека бременност и щастлив финал!  Hug
Да споделя и аз нещо хубаво - ще си имаме момиченце!  Laughing Joy Laughing
Кураж, момичета! Хубавите неща се случват наистина  Hug  Heart Eyes

# 234
  • Мнения: 232
Момичета, аз ударих на камък. Днес надеждата ми си отиде. Ще си поплача още и ще я повикам отново. Дано се върне. Брагодаря ви, че бяхте с мен в Дългото чакане. Пожелавам на всички сбъдване на мечтите. Аз ще продължа, но нека изплача и таз мъка.  Hug

# 235
  • Мнения: 1 089
ТоничкаCry   action032  action032  action032. Ще се върне надеждата, няма как  Hug
Ани, честито мила  Grinning Grinning Grinning, пожелавам ти здрави бебоци на финал (не знам това ЧХГ на кой ден е, ама и на мен ми намирисва на повече от едничко Wink)
krisi, честита дъщеричка  Grinning (и аз искам девойка  Embarassed, но няма да върна и момче)

# 236
  • Варна
  • Мнения: 801
tony.la съжалявам  Hug няма как надеждата ни е останала така че няма да ни напуска

# 237
  • Мнения: 104
tony.la  Hug не губи надежда. "Загубена е битката, но не и войната" следващия път ще бъде твой.
krisi72  да имаш момиченце е прекрасно. Успешна и лека бременност  Laughing

# 238
  • Мнения: 248
Ani, честито четворно ЧХГ!!! Много се радвам  Hug Дали не растат две душички в теб   Praynig
Криси, честито и на теб за момиченцето  Hug Аз също искам момиченце:) В Юлската тема с момичетата правим предположения вече коя какво предчувства че ще има, аз предчувствам момченце, въпреки че много, ама много искам момиченце. Абе каквото е, такова само се моля да ми е здравичко  Praynig Утре съм на преглед за сърчице  Praynig
В 15та г.с. може ли вече да се види пола, не е ли рано  newsm78

# 239
  • Мнения: 104
Бамбукита аз исках много момиченце и от самото начало бях сигурна, че ще е такова. Май майките си усещаме Simple Smile. Не е рано към 16-тата седмица се вижда. Не помня вече дали беше на обикновенния или на 3D но се вижда. Права си иначе, каквото и да е да живо и здраво и все ще те ядосва  smile3503 сега се успокоявам от мойата, че ми вдигна кръвното на бързо  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт