Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 744
  • 753
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 413
Пантерка,  Hug Hug HugДнес всичко ще е ясно Whistling

# 616
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Момичета, тази тишина ме плаши  hahaha hahaha hahaha Казвайте какво става  newsm78 newsm78 Крики, bugito .....

# 617
  • Мнения: 117
Ехоо bugito какво става всички сме в очакване не ни дръж в напрежение моляти се охх аз дойдох от днес на работа и ми едно такова странно ужасно направо за едно се бях нагласила а то какво стана Sad ама пон имам добра новина  Grinning вече са стогнали до 11 000 номер за даването на парите от ин витро фонда а аз съм 11 575 номер и с една дума февруари ще ме викнат да ми дадът парички  Hug

# 618
  • Мнения: 104
Здравейте момичета. Сега се връщам от преглед. Точицата се видя.... Едничко ембрионче 7мм. Но пък сега ще чакам сърчицето. Стискам палци на всички да стигнат до този момент и до края  Hug

# 619
  • Мнения: 1 625
Marzelivka69  супер Simple Smile, дано след всеки преглед имаш само хубави новини.Моят преглед е в петък и от сега съм изтръпнала какво ще каже доки.

# 620
  • Мнения: 1 413
Момичета, днес доктора ми каза, че щом имам кръв нещата не са на добре и нищо не е станало Cry
Чхг ще излезе утре Tired

# 621
  • Мнения: X
ето ме и мен на хоризонта, голямо чакане днес пред тия кабинети от 8часа сутринта до 13часа. Кръвните резултати днес са Естр. 1305, Лх 1.12 фоликулите са между 17,5мм и 16мм 6бр и няколко по 12-14мм/ днес последен ден може би инжекции, утре наново кръв за хормоните и преглед и ако всичко е наред най вероятно вечерта Прегнил и в четвъртък пункцията.

# 622
  • Мнения: 240
bugito   Cry  дано да греши  Praynig Praynig Praynig

# 623
  • Мнения: 53
Момичета, днес доктора ми каза, че щом имам кръв нещата не са на добре и нищо не е станало Cry
Чхг ще излезе утре Tired

охххх дано не е така  Praynig
а с това чакане за резултат бих полудяла  Rolling Eyes аз едва 1 час издържам, не бих могла да си представя какво е цял ден  #Crazy

# 624
  • Мнения: 1 413
Още от вратата ни посрещна с предложение за лапаро и че е очаквал вече да ми е дошло (но още не е). После ме пита за чхг, които си правих и като чу, че от 0.67 е станало1.13 каза, че това е позитивно и явно става нещо, но дано да не е извън маточна #Crazy Вече направо се побърках Rage

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 17:08 от bugito

# 625
  • Мнения: 310
Голямото чакане сега ми предстой.Днес ми беше трансфера на 2 ембриона и след 2 седмици ще видя има ли резултат.Стискайте палци и на всички ,който чакат като мен успех Hug

# 626
  • Мнения: 53
bugito има надежда, вярвай  Hug
стискам палци  Praynig

Marzelivka69   bouquet честита точица   bouquet
и аз се моля за една такава  Praynig Praynig Praynig

# 627
  • Мнения: 104
bugito ситуацията е много странна но не губи вяра. По някога се случват чудеса..
Incredible  стискаме палци. Не го мисли само да се тормозиш. Каквото има да става ще стане. Уплътни си времето за да минава по бързо. Ще те чакаме с хубав резултат.
kriki Успех дано всичко мине гладко  Praynig Пък после и за другото така  Praynig

# 628
  • Мнения: 1 413
Няма да има никакво чудо, просто доктора май не го бива. Сега ще трябва не само да мисля за следващ път, а и да се чудя при кой доктор #Cussing out

# 629
  • Мнения: 1 186
Няма да има никакво чудо, просто доктора май не го бива. Сега ще трябва не само да мисля за следващ път, а и да се чудя при кой доктор #Cussing out
поговорете първо и виж какво ще каже док, но ако имаш усещане, че това не е твоя доктор можеш да го смениш. избираш други клиники, отиваш и преценяваш, ако и там не ти хареса въпроса става сложен, ако някой ти допадне и хареса - опитваш. 50 процента от успеха е спокойствието и вярата ти в лекаря.

Общи условия

Активация на акаунт