Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 744
  • 753
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 547
Ани, Звездичката, Дарлена - чакаме трицифрените чХГрезултати и след 9 месеца  ylinfant

Момичета, мен вчера ме хвана шубето и не отидох за кръвен. И тъй като вчера следобед си бих поредната доза Прегнил, сега трябва да чакам до четвъртък, за да направя кръвен. Но, междувременно преди инжекцията направих уринарен, който излезе с 2 черти, но втората беше доста по-светла от контролната. Все пак се виждаше много ясно. Не знам как да тълкувам този резултат, но реших да не правя втори уринарен заради Прегнила.
Проблемът е, че вече не усещам нищо. Запекът мина, подутият корем почти спадна, кървенето спря отдавна. Само гърдите ме болят, но те винаги си ме болят. Как може моят док да ме кара да чакам 21 дни до кръвен, това е нечовешко! Като ви слушам как ходите още на 13 ден на кръвен и се чудя защо при моя док се чака толкова много. Аз съм си решила за четвъртък, тогава ще ми е 17 ден от трансфера и ще са минали 4 дни от последната доза Прегнил. Според вас дали ще покаже реален резултат тогава? Има ли шанс да покаже отрицателен на 17 ден и на 21 ден да покаже положителен?

# 181
  • Мнения: 33
Ани, Звездичката, Дарлена - чакаме трицифрените чХГрезултати и след 9 месеца  ylinfant

Момичета, мен вчера ме хвана шубето и не отидох за кръвен. И тъй като вчера следобед си бих поредната доза Прегнил, сега трябва да чакам до четвъртък, за да направя кръвен. Но, междувременно преди инжекцията направих уринарен, който излезе с 2 черти, но втората беше доста по-светла от контролната. Все пак се виждаше много ясно. Не знам как да тълкувам този резултат, но реших да не правя втори уринарен заради Прегнила.
Проблемът е, че вече не усещам нищо. Запекът мина, подутият корем почти спадна, кървенето спря отдавна. Само гърдите ме болят, но те винаги си ме болят. Как може моят док да ме кара да чакам 21 дни до кръвен, това е нечовешко! Като ви слушам как ходите още на 13 ден на кръвен и се чудя защо при моя док се чака толкова много. Аз съм си решила за четвъртък, тогава ще ми е 17 ден от трансфера и ще са минали 4 дни от последната доза Прегнил. Според вас дали ще покаже реален резултат тогава? Има ли шанс да покаже отрицателен на 17 ден и на 21 ден да покаже положителен?
Rusalina, и моят доктор ми е казал на кръвен на 21 ден!! Нечовешко е наистина, вече търпението ми се изчерпва! Sad Днес ми е 11 ден и се изкушавам от по-ранни тестове, но съм решила да изтърпя! Heart Eyes

# 182
  • София
  • Мнения: 6 232
pycalina, за мен също е напълно безсмислено това безкрайно чакане. При положителен- ОК-явно,идеята е с теста,направо да минеш на преглед за точица,но,при отрицателен,още 11 дни да продължаваш да се блъскаш хормони,е глупаво.....все пак,не са бонбонки  Thinking В случая,обаче,като си на прегнил,просто нямаш друг избор,защото ще се изкриви резултата. Отрицателен на 17,няма как да стане положителен след три дни. Ембрионите следват определен стадий на развитие и до това време могат само да растат...или да спрат /обратното си е напълно възможно-положителен за кратко,после отрицателен и..биохимична  CloseHug

# 183
  • София
  • Мнения: 547
Момичета, искам да ви изброя всички лекарства, които пия в момента. Моля ви споделете вие какво пиете. Притеснява ме, че на част от тях пише да не се пият ако е установена бременност и тъй като в момента има шанс да съм бременна ми е притеснено. Направо си закусвам, обядвам и вечерям в аптеката  Mr. Green

Медрол (пих го 10 дни)
Папаверин
Утрогестан (перорално и вагинално)
Климонорм
Бромокриптин
Аспирин Протект
Прегнил (инжекции)

Останалите са витамини и минерали:
Магнерот
Фертилейд
Витамин С

# 184
  • София
  • Мнения: 6 232
По-добре,не чети листовките-щом са ти ги изписали,са с някаква цел,както ми беше казала и доки

# 185
  • Мнения: 53
Здравейте и аз да се запиша  Grinning
Трансфера беше в събота.

На мен док ми каза да пусна ЧХГ на 5-ти и на 10-ти ден  Shocked
На 5-ти ден какво би отчело???? Rolling Eyes Thinking

От това което съм чела за развитието на ембриона след трансфер в случая на 3-ти ден, едва към 6-ти 7-ти се очаква да се е пропукала обвивката и да започне имплантирането, и след това започва да се отделя хормона! Какъв резултат ще се види на 5-ти?
Само ще се нашашкам допълнително  Embarassed

# 186
  • София
  • Мнения: 6 232
scruffles,резултатът не е за теб,за лекарката ти е-дали има имплантация. Стойност,различна от нула,тогава,им го показва. Отчита,независимо,дали са три или петдневни ембриони  Peace

# 187
  • Мнения: 1 413
Хора направо откачих #Cussing out В сряда ми е трансфера, а доктора сега ми заявява, че евентуалното възпаление на тръбите (тъй като са ми запушени, но съм пила антибиотик преди да започна) може до попречи на имплантацията tantrum Не знам какво да мисля?!

# 188
  • София
  • Мнения: 6 232
bugito,за какво възпаление става въпрос-ако е за течност-хидросалпингс и, е сигурен в това,факт е,че няма забременели с нея,защото е токсична за ембрионите.По-добре да ги замразят,да отстраниш проблема и да ги върнат. Докторът как го реши днес това  Close

# 189
  • Мнения: 43 214
Не е хидро това. Възпаление може да се получи от студен душ или от нещо такова.
Един курс АБ  ще те оправи.

# 190
  • Мнения: 1 413
bugito,за какво възпаление става въпрос-ако е за течност-хидросалпингс и, е сигурен в това,факт е,че няма забременели с нея,защото е токсична за ембрионите.По-добре да ги замразят,да отстраниш проблема и да ги върнат. Докторът как го реши днес това  Close

В нищо не е сигурен!! Преди да почнем процедурата ми видя снимката на тръбите и нищо не каза и така чак до днес!! Моят гинеколог, който ми прави снимката каза, че тази течност се вижда и че аз нямам със сигурност! Ще видим в сряда какво ще кажат #2gunfire

# 191
  • Мнения: 343
Момичета, за съжаление имам отрицателен тест  Cry Борбата явно продължава ! Стана ми мъчно, но няма да се предам-продължавам напред и съм сигурна ,че следващия път ще успея! Стискам палци за другите момичета на които предстои тест и се моля за тях!

# 192
  • Мнения: 165
ehsia - много съжалявам миличка  Tired незнам какво да кажа  newsm45

Аз днес съм 6-ти ден и толкова ме е страх от деня на теста ,че не иска да идва  smile3518 Weary

# 193
  • Мнения: 3 404
Аз преключих с опита,отново отрицателен шуър,и после кръвен 2,92.Имало е някакво развитие,но... На всички вас късмет и надежда.

# 194
  • Мнения: 114
Аз съм ревнала още преди да чуя резултата  newsm45 може ли да съм такава newsm61. някак си чувствам че няма нищо ... ehsia , ZVEZDA  Ще продължаваме да се борим!.

Общи условия

Активация на акаунт