Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 744
  • 753
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 43 223
Сега чакаме и Кандитат мамата. Айде, Стеле вади резултата. 

# 271
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Стели айде, че умрях от нетърпение. Момичета ще ме уморите мене Вие  hahaha hahaha hahaha

# 272
  • Мнения: 14
здравейте, на 12.11. ми беше трансфера. От 3дни усещам през целия ден гадене и ми е лошо като хапна нещо. Имам и запек, пия Дуфастон, фол.кис., Достинекс. Нямам никакви други симптоми, тест ми казаха да направя на 14-15ден. Дали това гадене се дължи на хормоните или...???  Rolling Eyes

# 273
  • Мнения: 1 625
Благодаря ви момичета, без вас не знам какво щях да правя.
Този опит беше на естествен цикъл+замразени. Сега ми остава само да се помоля всичко да е наред за напред.
Хайде бързо други положителни резултати от тестчета да завалят.

# 274
  • Мнения: 165
Щарки , в тозии сън не се ли появих и аз някъде. newsm47 , много се надявам всички да сме с положителни резултати Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 275
  • Мнения: 104
a_leks  smile3501 smile3501 smile3501 много се радвам и много щастливи емоции за напред. Дано всички ни достигне  Praynig

# 276
  • Мнения: 1 098
Айде и аз да се разкрия, в неделя ще правя Шуър-а, да видим Simple Smile
Стискам палци на всички ! Hug Praynig Heart Eyes

# 277
  • София
  • Мнения: 16 700
Щарки , в тозии сън не се ли появих и аз някъде. newsm47 , много се надявам всички да сме с положителни резултати Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Охх, Кремче, аз не сънувам всички, да не говоря, че не става пожелание/по заповед newsm78...резултатът на a_leks го сънувах през уикенда, даже рових да проверя дали не съм го прочела някъде във форума (а не сънувала)...абе, луда ми работа...

# 278
  • Мнения: 53
Честитооооо a_leks   bouquet Hug
Дано всички усетим този дълго бленуван момент  Praynig Hug

# 279
  • Мнения: 117
Ехеее здравейте момичета и от мен на мен ми е 8 ден след трансвера направиха ми го на 13.11 Sandra123 май се движим двете хихиххи аз реших в петък да ходя да си правя тест на 10-я ден не е рано нали как мислите че вече не издържам искам да видя покачва ли се нещо какво става  Grinning

# 280
  • Мнения: 1 098
Ехеее здравейте момичета и от мен на мен ми е 8 ден след трансвера направиха ми го на 13.11 Sandra123 май се движим двете хихиххи аз реших в петък да ходя да си правя тест на 10-я ден не е рано нали как мислите че вече не издържам искам да видя покачва ли се нещо какво става  Grinning


И аз съм с вас , момичета ! Успех на всички !  Heart Eyes Hug Praynig

# 281
  • Мнения: 1 413
Момичета днес си прибрахме 2 бебчета Peace Дано всичко завърши  добре Praynig
Честитооооо на всички ++++++++ Hug Hug Hug

# 282
  • София
  • Мнения: 23 410
Щарки , в тозии сън не се ли появих и аз някъде. newsm47 , много се надявам всички да сме с положителни резултати Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Охх, Кремче, аз не сънувам всички, да не говоря, че не става пожелание/по заповед newsm78...резултатът на a_leks го сънувах през уикенда, даже рових да проверя дали не съм го прочела някъде във форума (а не сънувала)...абе, луда ми работа...
Една опаковка приспивателни да ти пращаме и докато не изсънуваш всички никакво събуждане  Crazy

# 283
  • Мнения: 33
 Heart Eyes Аххх, какви хубави новини! Супер, a leks! Heart Eyes
 Sonqi, още се чудя кога да си направя шуърчето- сигурно в петък на рд-то, знам ли може тогава да получа най-красивия подарък! Simple Smile Иначе кръвния си е на 1 декември, както са ми определили датата.
Хайде, момичета, разтягайте коремчетата и само  EFP Wink

# 284
  • Мнения: 3 404
  newsm78

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 18:48 от ZVEZDA *

Общи условия

Активация на акаунт