Кой е финансовия министър вкъщи?

  • 3 610
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Сива икономика в нашето семейство няма bowuu /само чат-пат някоя малка резерва, скрита разумно от мен,което веднага при бюджетен дефицит бива извадена и употребена/.Парите са ни общи,държим ги на едно място,водя подробна отчетност и въпреки затягането на коланите,свършват със скоростта на светлината.Мъжът ми отказва да се занимава със счетоводната част -той бил щатен държавен служител Heart Eyes.Често обича да казва "Ето,изтеглих ти,давам ти ги и се оправяй,защото само като ги гледам,ми се повръща".

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз.
Мъжът ми ненавижда да се занимава с всякакъв вид институции, а и предвид страстта му към фотографията и приложението й в бита ни, предпочитам да не получава управлението на семейните финанси.

# 17
  • Мнения: 11
Айде, айде...Признавайте за скритите кашета....

Аз съм от 4г. в едноличен авторитарен финансов борд...Демек положението е дървено и наклонено ooooh! Whistling Party Party Party

# 18
  • Мнения: 1 525
Той взима заплата, и тя взима заплата.
Той й е казал нейната да си я пази.
Дава й всичките си пари.
Сметки, кредитни задължения, пазарувания ... той.
Тя - вчера плато, днес чанта.
Та питам - в това семейство кой е финансовия министър?

# 19
  • Мнения: 11

Та питам - в това семейство кой е финансовия министър?

Комшията...или в най-лошият случай...Дянков.. Laughing Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 755
В момента е той. Открих даже , че  така ми е по гот. Grinning

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз съм министър без портфейл.
Но все по-често се налага да бъркам в сивата зона.

# 22
  • Мнения: 263
След преврат преди 5 години, няколко опита за контрапреврат от моя страна ..Той е финансовят министър:)Но....министър председател съм АЗ Mr. Green  bowuuВсичко минава на първо , второ четене и в крайна сметка каквото каже кака Бойка Mr. Green
Естествено с плащането на всички неоспорими разходи се занимава финансовият министър, всичко останало... bowuu

# 23
  • Мнения: 11
Кои разходи са "неоспорими"? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Кои разходи са "неоспорими"? newsm78

Ми парното например  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 11
Кои разходи са "неоспорими"? newsm78

Ми парното например  Mr. Green

Що? Аз споря че може и без парно... Друго? Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Кои разходи са "неоспорими"? newsm78

Ми парното например  Mr. Green

Що? Аз споря че може и без парно... Друго? Crossing Arms

Ти можеш да спориш, но като има излязла сметка за потребено парно, предполагам, че се плаща все пак.

# 27
  • Мнения: 263
Кои разходи са "неоспорими"? newsm78

Ми парното например  Mr. Green

Що? Аз споря че може и без парно... Друго? Crossing Arms

Ти можеш да спориш, но като има излязла сметка за потребено парно, предполагам, че се плаща все пак.

Peace Парно слава Богу нямам, но ток, вода, телефони....ние у дома може да си ги оспорваме, ама....требе да се плащат ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 210
Всеки от двама ни управлява финансово поверените му министерства.
Той- на енергетиката, водите, образованието, хранителната промишленост, покупки на недвижимо имущество и спестовните фондове, аз- министерството на удоволствията и лукса, движимостите и задграничните визити. Също оглавявам и министерството на ремонтите, когато ме стегне шапката. И много ме бива в реинвестирането.

# 29
  • Мнения: 30
аз съм финасовия министър Flutter но той е зам.министъра ,кйто дава инжекции hahaha

Общи условия

Активация на акаунт