След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 196

  • 34 422
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0

A little gift and my hugs for all of you. Have a nice evening !     Hug Hug





# 16
# 17
  • Мнения: 23 356

Както писах по-рано Халит и Берг са били на премиерата на филм. Отговорили са на репортерски въпроси. Халит е казал, че вече е безпредметно да се говори подходящо ли е да се излъчва сериал като ВВ. " Рейтингът на сериала говори сам за себе си."

Питат го за ставащата все по-дълга брада.

 Халит: "Мен не ме дразни. Не мога да кажа същото за Бергюзар. Само на нея й пречи. За разлика от Бергюзар обаче Али много харесва брадата. Всеки път, когато го взема на ръце започва да си играе с нея."  Laughing Laughing Laughing


Берг: Още дълго време не смятам да се ангажирам с каквито и да е проекти. Ще изчакам синът ми да порасне малко. Така имам възможност да си почина. Понякога правя кекс и баници и ги нося на Халит на снимачната площадка. Като ме видят там за всички, които работят по снимките на сериала настава празник.


Берг и Халит са се увлекли в приказки с репортерите.  Кино салонът се е оказал претъпкан и те са се отказали да гледат филма. Обиколили са магазините и след това са вечеряли двамата в ресторант.

По Стар ТВ ще дадат репортаж предполагам.

# 18
  • Мнения: 11 116
Варна, благодаря за превода, но...тук ми намирисва на нещо много специално.  Hug Hug Hug Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 1 017
Варна, Hug Hug
Mydream ,дали си мислим едно и също newsm78 JoyБаници,кексове #Crazy Joy,сигурно и курабийки - доволна е жената и сигурно има защо Blush

# 20
  • Мнения: 2 411
Момичета,снощи нямях интернет и аз като Майдрим.
Не съм гледала серияла.Сега повече от час се мъча и нищо не се получава.
Dizito ми накъсва,после спря и не мърда на никъде. Опитах с линкове ,който Ани е сложила в другата,
тема, но  не се получе.Сваля само по няколко минути.
Най -добре ставаше с Dailymotion ,но за съжаление няма линк.Има ли друг начин от някъде да го гледам@

# 21
  • София
  • Мнения: 1 017
http://www.ddizi.com/izle/29798/Muhtesem-Yuzyil-34.-Bolum.htm

НАДЕ,ТУК ЧУДЕСНО СЕ ОТВАРЯТ ЧАСТИТЕ

# 22
  • Мнения: 11 116
Наде, тук е целият епизод. Картината не е лоша. http://www.youtube.com/watch?v=Cy_nCI61rDs

# 23
  • Мнения: 4
Варна, благодаря за превода, но...тук ми намирисва на нещо много специално.  Hug Hug Hug Hug
Благодаря ти и аз,Варна! Hug Hug Hug
Майдрийм Grinning Hug,ще е прекрасно! Grinning Hug
Само си мисля,че Халит ще иска да е отново до нея през цялото време ,а му предстои вероятно  поне още година интензивно снимане.
Ще видим.. Laughing

# 24
  • Мнения: 11 116
Мисля, че са предвидили нещата, Фрешче. Те са сладури.  Hug Grinning Времето ще покаже. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 4
Мисля, че са предвидили нещата, Фрешче. Те са сладури.  Hug Grinning Времето ще покаже. Heart Eyes
Така е Hug-времето ще покаже! Grinning Hug

# 26
  • Мнения: 25
Майдриим
       

Отново за чудесната тема.Благодаря на всички ви за това прекрастно и незаменимо кътче.
Снощи и аз си скъсах нервите с този нет и съм изгледала само до 3 част щото бях на работа.


Имам питане : искате ли да ви преведа диалозите .Снощи се изложих.

# 27
  • Мнения: 11 116
Имам питане : искате ли да ви преведа диалозите .Снощи се изложих.[/size][/color][/b]

Данайче, би било чудесно!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 4




Имам питане : искате ли да ви преведа диалозите .Снощи се изложих.[/size][/color][/b]
Данайче Hug,няма такова нещо,снощи преведе толкова моменти! Hug
Когато имаш време,ще се радваме да разберем още неща от серията! Hug

# 29
  • Мнения: 25
  bouquetФреш невероятна си  bouquet
но аз нищо не направих снощи.

4 част :
Махи и Гюлша  на терасата:
Гюлша : не се тормозете султанке ,Скоро Хюрем ще е обикновена робиня. Валиде вече е наредила на калфите....без нейно разрешение Хюррем и в банята няма да може да влезе........
Махи: тъмни облаци са надвесени над Хюрем.


Хатидже: сине ,къде си? МАмО КАЖИ КЪДЕ Е ДЕТЕТО ми
Нигяр Калфа: Ти ли го уби? Ти си влюбена в Ибрахим  Ти си онази  робиня,
 която е между нас
Или не !  аз ли убих сина си ,Аз ли съм убийцата?
валиде : Кошмар сънуваш моя Хатидже Детето умря Не обвинявай   нито себе си ,нито другиго !
Оставете ни сами

Ибрахим сам: сине мехмеде , ти дано в рая намериш спокойствие  Греха на майкати или мой грях изкупи?! сине баща ти много те обича Ако имах грях заради тебе всичко бих поел
Сине ,прости ми!

  Бали бей съобщи ,че дивана е събран

Сюлейман : Аяс паша да ръководи това заседание Ибрахим е все още болен Да се въстанови

Ибрлахим : Аз ще водя това важно заседание


Гюл ага : най - красиваат от султанките ,както заповядахте намерих Якуб ефенди, очаква ви

Хюррем : Якуб ефенди ,нали каза ,че отровата  ще подейства ?А ето той е здрав здравеничък!
Наистина падна на легло ,но един чуждестранен лекар дойде , разбра че е отровен и му даде противоотрова
Другата лекарка не се досещаш
Якеб : ако заповядате  друга по- силна отрома ще направя ,да подейства веднага
Хюррем : не , сега не !По - късно аз ще те потърся,Но

Общи условия

Активация на акаунт