Къде държите прахосмукачките

  • 4 328
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 32
Тъй като жилището ни е малко тесничко, прахосмукачката я държим зад вратата на хола. Пък и да е пред очите на мъжа ми, белким се сети да я ползва от време на време.

# 16
  • Мнения: 23
На терасата Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 296
В новото ни жилище въобще се отказах да търся място за прахосмукачката.
Всеки път я зарязвам на различни места - я в дрешника, я под плота в антрета, я нишата пред банята....

# 18
  • София
  • Мнения: 62
Тъй като жилището ни е малко тесничко, прахосмукачката я държим зад вратата на хола. Пък и да е пред очите на мъжа ми, белким се сети да я ползва от време на време.
newsm62 Има ли ефект?
По темата-нашата я държа зад вратата на спалнята.И там ми пречи smile3516!

# 19
  • Мнения: 2 286
Нашата е в гардероба на секцията. Като си избирахме секция, изключително много държах да е с гардеробче, защото освен прахосмукачката, там си държа и дъската за гладене, които иначе много ми бодат очите като се виждат.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Стои на терасата.

Не е добре да се държи в жилищни помещения, нито в спални, особено пък ако има малки деца, заради акарите в праха, който вече е събран вътре...Говоря за обикновена прахосмукачка с хартиена/платнена торбичка.

# 21
  • Мнения: 6 713
Стои на терасата.

Не е добре да се държи в жилищни помещения, нито в спални, особено пък ако има малки деца, заради акарите в праха, който вече е събран вътре...Говоря за обикновена прахосмукачка с хартиена/платнена торбичка.



Това е много добър довод да не се държат в спалните... Peace Не се бях замисляла изобщо, а си напълно права и е доста логично... Rolling Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Това съм го чела преди време като съвет от специалист във връзка с алергични състояния при децата, продължителни кашлици, астми и т.н.

От тогава седи на терасата. По -удобно ми е вътре, но по -безопасно е да е там.  Peace

# 23
  • Мнения: 1 232
Ще я държа в тоалетната, в специално изработен шкаф. След като няма висока влажност, надявам се да не ми се повреди.
Да попитам за дъската за гладене. Къде  я държите?

# 24
  • Мнения: 56
Държа я в един шкаф в кухнята.

# 25
  • Мнения: 6 713
Ще я държа в тоалетната, в специално изработен шкаф. След като няма висока влажност, надявам се да не ми се повреди.
Да попитам за дъската за гладене. Къде  я държите?

Дъската я държа в спалнята, винаги е разгъната, много често гладя и не я затварям след всяко гладене.

# 26
  • Мнения: 1 296
И аз там, но не защото гладя често, а защото ме мързи  Embarassed да я вадя и после да я прибирам.

# 27
  • Мнения: 0
В мокрото помещение, до пералнята.Но все ми пречи в интерес на истината......

# 28
# 29
  • варна
  • Мнения: 1 830
На терасата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт