Жената СТРЕЛЕЦ!-2 част

  • 78 169
  • 479
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 661
Скорпион-обсебваща скука-Не Благодаря , Овен и Лъв си ми пасват Най. Водолеите също са добри партньори което най-ме е впечатлило в подобен мъж-не ми държеше сметка и е много високо интелигентен, спокоен и голям мъжкар. ( разбира се вероятно не всички са такива и е до човек)

# 421
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Точно това им ценя на Водолеите-много са интелигентни! Изобщо,въздушните,добре умеят да ни разгарят огъня и да ни задържат интереса!
От себеподобните,мъжете Лъв не понасям,а за мъж Стрелец,ами много сме еднакви.За Овена вече е ясно.По-инатливи са обаче от нас гадините.На нас като,че ли по-бързо ни минава.

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 16:02 от Nina_Z

# 422
  • Мнения: 661
Вярно е, че бързо ни минава, лошото при нас е, че ако някой ни ядоса качествено( може и от една дума да се случи или нещо дребно да ни изкара от кожата) направо освирепяваме и сме способни на много тежки думи. Иначе-Да, бързо ни минава, аз лично обаче не забравям, не гоня гарес , не съм отмъстителна но и не забравям ако някой ме е засегнал качествено.

# 423
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Същата съм и аз.

# 424
  • Мнения: 360
Ами, аз съм на границата между стрелец и скорпион.Астроложка ми каза, че имам силно влияние на зодията, и много нейни нюанси. Асцендента ми е скорпион, Венера също. И съм се забъркала с един скорпион от една година, тръпка ми е, но не знам дали ще продължат нещата. По стечение на обстоятелствата си причинихме това - онова, а май и двамата уж прощаваме, но в никакъв случай никога не забравяме. И сякаш по малко се жилим взаимно и става токсично. Аз честно да ви кажа, не харесвам много огнените зодии, нищо, че уж съм такава. Много са ми нетърпеливи, някои и егоистични, въздушните хич не ги броя, адски несериозни са и съм забелязала, че много лъжат. А, аз от лъжи откачам. Разбирам се със земните и водните. След 4 год. с рак, и 1 със скорпион, разбрах, че с такъв тип хора осъществявам най - истинска и дълбока душевна връзка. Харесвам чувствителната им природа, която мисля, че и аз притежавам. Близките ми са или земни, или водни зодии. А, огнени и въздушни - по - скоро за маса.

# 425
  • Мнения: 661
Аз точно обратното. Огън и въздух-екстра, като не съм попадала на въздушен лъжлив-а винаги надушвам лъжата. По-специално от Близнаци, познавам доста и всички са крайно различни-от депресивни, мрънкащи, до оправни, работари ( говорим за жени) като от вторите имам близки приятелки,  а това някой да ми мрънка не знам къде ми бърка, земните не са ми по-вкуса, прекалено са ми мудни, не са авантюристични, за един салам мислят 3 часа дали да го купят, за телевизор не ми се мисли-3 години. Разбира се пак всичко си е до човек, аз като енегичен, авантюристичен човек ми идва прекалено тази мудност.

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 13 459
На рибоците трябва с памук да им вадиш душата, с нашето типично джаста-праста в един момент удряме на камък. Рибите са от тихата бяс.
Скорпионите са ми супер наситени от към емоции, но за сериозна връзка не са ми ок.

# 427
  • Мнения: 10 008
Защо да трябва? Нищо не трябва. Те да се стараят. А на мен кой ще ми вади душата с памук? 😀
Защо жената да се прави на маймуна?

# 428
  • Мнения: 774
Защото Рибите са пасивни в сравнение с нас. На нас малко ни дай и подпалваме. Трябва да им е подходяща водата за да плуват. Те не скачат с главата напред като нас. Аз нямам нерви да се занимавам. От един мъж очаквам да урежда всичко и предлага варианти, не да се мята насам-натам и да чака насоки. Овен и Лъв са по-реактивни в това отношение.

# 429
  • Мнения: 360
Най - добрата ми приятелка е рибка. Много, много я обичам. Прекрасен човек е. За партньор не знам дали бих ги избрала, въпреки, че се сетих първото ми гадже беше Риби. Добре ни беше заедно. Беше умен. И още ме търси и ми казва, че си припомня старите времена, с добро Simple Smile

# 430
  • Мнения: 6 146
От един мъж очаквам да урежда всичко и предлага варианти, не да се мята насам-натам и да чака насоки. Овен и Лъв са по-реактивни в това отношение.
Досега не съм попадала на такъв мъж, който урежда всичко, пък искам. Така ми е писнало все аз да съм инициатора и все на мен да се чака, включително и Овен в това число.

# 431
  • Мнения: 774
От един мъж очаквам да урежда всичко и предлага варианти..
Досега не съм попадала на такъв мъж, който урежда всичко, пък искам. Така ми е писнало все аз да съм инициатора и все на мен да се чака, включително и Овен в това число.
Мъж Дева вършеше тази работа. Примерно, тръгваме за някъде и аз не знам с коя авиолиния летим и с кой полет, само взимам багажа и се качвам. Той се грижеше за всичко на 100%. Много ме разглези. Ако ти се отдаде възможност,  знаеш. Wink

За Рибите май разбрах къде е проблема. Много са чувствителни пък ние, Среличките, не сме много тактични.

# 432
  • Мнения: 1 119
Най-грижовен към мен е бил Дева. Никога не съм мислила дали ще закъснеем. Никога не съм мислила какви са ни плановете. Той уреждаше всичко и винаги бяхме точни.
Но... критиката, изискванията, правилата. Стрелец трудно живее с тях.

# 433
  • Мнения: 28
Ами аз не съм добър в плановете, но ми е много странно като заговорихте за плануване и Стрелец в едно изречение. Моята приятелка е “живей за момента, утре може и да няма”. Не мога да си я представя точно с мъж Овен, аз Овни много харесвам, но тя в компания с такива стига винаги до спорове. С Лъв беше преди мен и скъсала с него точно защото постоянно планувал в бъдещето, задушавал я, не й давал нужното пространство за себе си. Казвала ми е, че в един момент й звънкал да я буди и това много я нервирало. Joy На мен ми е много трудно да не съм обсебващ, защото просто искам постоянно да съм с нея, но се научих да уважавам личното пространство и да не повтарям грешките на бившите й. И даже е казвала, че мъжете Риби и Стрелци за нея са най-готини, но със себеподобните се кара, а Рибите й играят по свирката.

Последна редакция: нд, 22 дек 2019, 20:29 от cancerthecrab

# 434
  • Перник
  • Мнения: 4 863
От около година имам...закачка със Скорпион. Не знам дали е от зодията, или от разликата във възрастта (той е 13 години по-малък от мен Blush ), но редовно ме изкарва извън нерви. Абсолютно съм съгласна, че са склонни към драми - за най-малкото нещо. "Късаме" през 10 дни - избухва за нищо, обявява тържествено, че това е краят и след няколко часа се завръща кротък като агънце Stuck Out Tongue Winking Eye

За плановете - аз смятам, че плановете се правят, за да се провалят, но трябва да знаем какво да правим след това Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт