Накъде вървим?

  • 1 985
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 710
е не, Ментова ...  smile3532

# 16
  • Мнения: 141
                                                              За България
В тези години след разпадането на ЕС в България ще властва беззаконието и нищетата.Нашата страна за n-ти път ще трябва да погребе свой идеал.Не е изключено в тези мигове на карта да бъде поставена терит.цялост на страната
А, мии..чак тогава ли ще властва беззаконието и нищета? newsm78
А пък що се отнася до териториалната цялост на страната, тя вече беше под въпрос преди мнооого години, когато започна т.нар. въз. процес, той и за това почна де, ако някой не знае....
Турция не я мисли.

# 17
  • Мнения: 5 710
Аз това предсказание мога да го спретна , като прочета днешния вестник Grinning)
- проблеми в земеделието и финансиране - чек
- свито кредитиране - чек
- Евразийския съюз - чек
- Кунева ще прави партия - чек
- турците предатели - чек
- нищета , ниски пенсии, разпад на Ес, дългови кризи, - чек, чек, чек и чек

утре дори смятам да опитам да направя по-широко предказание, за цялата планета т.к знам да чета и на английски  Twisted Evil

Последна редакция: пт, 18 ное 2011, 23:12 от 10 c's

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Заинтригува ме 10 c's  Thinking
Хвърли едно око и на Бангладеш, и Шри Ланка - живо се интересувам  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 480
Тва звездите или кристалната топка ти го говорят? Нямах сили да го изчета докрай.

Не, духът на Ванга! Сигурно се е явила на някого.  Joy  Joy  Joy

Ура за Пръмовата снаха! Да живее! Този път я пренебрегнахме, но следващия трябва да и позволим да ни заведе до светлото бъдеще! Срамота е да не се възползваме от нейния колосален талант!

Последна редакция: сб, 19 ное 2011, 02:03 от vl

# 20
# 21
  • Мнения: 1 310
Най-интересна ми стана датата най-отдолу, под текста. Нещо не и схващам смисъла. newsm78
Не че самият пост е с дълбок смисъл. Crazy

18.11.2011 или 18. 1+1=2. 2011 или 18 + 2. 2011 = 20 20 11 или 20. 20 +11 = 20.31 или 2031 това ще започне да се случва!
Освен ако:
18+11+20+11 или 60г. пр. Н. вр.(Новото време) Тоест, 2091г. ще приключи!
rotfImbo
Ментова,   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 12 163
Обичаш да пускаш теми с дълъг цитат в началния пост. Т.е. предполагам, че и тук текста е цитат.

Ментова Уби мъ.
 Joy hahaha Joy

# 23
  • Мнения: 2 927
Ментова, официално ти връчвам приз "Номеролог намбър уан при Клю" - БГ Мамма, България.
Подозирам, че способностите ти са се отключили, след като си се къпала в изкуствено- осоления океан и си пътувала нерегламентирано в автобус № 284.
ПП Чакам прогноза за Перу, изследователският ми дух ме зове. Ех, защо не станах археолог, така нямаше да прилича на бягство  Tired

# 24
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Това за Русия в първият пост е иззето от книгата за Ванга.За другите точки,не знам.Ментова наистина ме разсмя Hug

# 25
  • Мнения: 654
Да попитам за Сингапур?
Щото нашия бивш кмет щял да ходи,та дали ще остане?

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
vl ми напомня на Смит от матрицата, мине се не мине и се мултиплицира.
Добре, че е Татмън се справя с него ... за сега.

# 27
  • Мнения: 2 480
Обичаш да пускаш теми с дълъг цитат в началния пост. Т.е. предполагам, че и тук текста е цитат.

Ментова Уби мъ.
 Joy hahaha Joy

Пиша "цитат", но това всъщност са статии, които са ми направили впечатление. Кои умни, кои от глупави по-глупави, но впечатляващи. Някои от тях си струват дискусията, а други-не.

# 28
  • Мнения: 2 480
vl ми напомня на Смит от матрицата, мине се не мине и се мултиплицира.
Добре, че е Татмън се справя с него ... за сега.

Какъв Смит, каква матрица? Мъгла.....И кой се справя с мен? Или може би с него?

# 29
  • София
  • Мнения: 12 163
Пиша "цитат", но това всъщност са статии, които са ми направили впечатление. Кои умни, кои от глупави по-глупави, но впечатляващи. Някои от тях си струват дискусията, а други-не.
Така е, спор няма, уточних защо те споменавам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт