Как се посреща Новогодишната Нощ в Чикаго и други градове...

  • 1 123
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 964
Да от чалга певиците доста са идвали,преди няколко години беше голяма мода да пеят тука,вече не идват много обаче,защото в БГ си вадели повече пари,пеели по цяла седмица,всяка вечер по кръчмите,а тук нали знаеш само петък и събота.

# 16
  • Мнения: 7 091
Често идват БГ изпълнители , преди няколко месеца тук бяха Щурците, Васил Найденов и Валя Балканска . Преди време ( 2 години май беше ) идваха Сигнал и направиха страхотен новогодишен купон, Васко Кръпката е идвал няколко пъти .
Виж , ако питаш за фолк изпълнители/ки - нямам идея, предполагам, че някой друг ще може да се включи с отговор по този въпрос.

Не, питах по принцип за БГ изпълнители, не конкретно за фолк, поп, рок, рап или каквото там  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 254
Жаничка,

Извинявай... Must Seen са неща (забележителности), които си струва да се видят. С други думи после да не ме е яд, че не съм ги видяла. Често по туристическите гидове пишат суперлативи за това или онова, но после отиваш и се разочароваш.

Аз тази година бях в канадската провинция Бритиш Колумбия. Прочетох сума ти суперлативи за ботаническата им градина, която е на 1ч път от Ванкувар. Потеглих аз натам и какво да ти кажа пълно разочарование, пълна скръб, а входът беше много скъп. Розовата градина (в последствие се оказа, че беше 1/3 от цялата атракция)... ами то беше минал сезона на розите...Simple Smile) Японската секция (друга 1/3) пълна ирония... На никого не бих препоръчала да си губи времето и парите да отиде до там. Но виж... ако говорим за ботаническата градина  в Монтреал... веднага с 2 ръце бих гласувала че трябва да се посети от любителите на флората!!!

За Азис да ви кажа, че тарифата му за частно парти в БГ е от 2,000 Лева нагоре...Simple Smile)

Аквариума не си струва,според мен,не ме впечатли много,може би защото съм се нагледала на такива неща докато живеех в Флорида, а и билета да влезеш вътре си беше доста солен ако не се лъжа.А това МUST SEEN,нямам и идея какво е.

# 18
  • Мнения: 86
Zdravei Jule, i az bih preporachala Navy Pier i visokite sgradi Hancock(Ima kafe na 97ia etaj koeto opredeleno si struva da se vidi vecher-vijdat se svetlinite na zelia grad)i Sears Tower. Ako si padash po izkustvo-Art Institute(museum) shte ti e interesen Wink Michigan ave. ima mnogo magazini(skapi) #Crazy...

# 19
  • Мнения: 254
Missy мноог благодаря, освен това инфо, което чух и от други, (явно си струва да се видят тези неща) ми препоръчаха и уличката Rush, kakto i State i Division za barove i krachmi:)

Da nepremenno bih posetila tozi musej, blagodarq za preporakite!!!

POzdravi,
Jule


Zdravei Jule, i az bih preporachala Navy Pier i visokite sgradi Hancock(Ima kafe na 97ia etaj koeto opredeleno si struva da se vidi vecher-vijdat se svetlinite na zelia grad)i Sears Tower. Ako si padash po izkustvo-Art Institute(museum) shte ti e interesen Wink Michigan ave. ima mnogo magazini(skapi) #Crazy...

# 20
  • Мнения: 254
Ники, благодаря много за инфото...Това за дамската тоалетна беше забавно, трябва обаче да се види:))

Kolko vreme otnema planetariuma i akwariuma da se razgledat?!?

Мой приятел живее в Poysippi (ako Vi govori neshto) bilo na 30 mili na zapad ot Oshkosh (koeto e na sever ot Milwakee, sigurno znaete...) Наблизо имало ски писти. Той каза, че тези дни е ставало за ски, дано завали обаче още сняг...Simple Smile

Super za ledenata parzalka, nepremenno shte ja opitam. Tazi godina oshte ne sam otkrila sezona, makar, che mi e na 5 min pesha ot v kashti parzalkata do Obshtinata v Toronto.

Ako iskate daite mi telefonite si na lichni (този на Жани вече го имам)  i mojem da se vidime da piinem po edno kafence (ako Vas Vi ustroiva tzentara kato location razbira se...). Програма отсега нямаме точна, но сигурно един ден ще слезем до Чикаго и ще разгледаме града, а вечерта ще отидем на нощни ски:)

# 21
  • Мнения: 964
Забравих да ти кажа,че и разходката с лодка по река Чикаго е доста интерсна но не за този сезон.Ако идваш лятото непременно трябва да се качиш на едно от корабчетата който тръгват от пира и по реката влизат между големите билдинги,има гаид който разказва за архитектурата на зградите,история и може да видиш доста детайлно много неща.Аз лично много се впечатлих от това "пътешествие".Може да се качиш и на по големите яхти които обикалят около пира,тръпката там е да се насладиш на обяд или вечеря на фона на целия град погледнат от водата.Ние ходихме следобед на залез слънце,беше доста красиво.Кафето на Хенкок също ти го препоръчвам на залез,първо виждаш градът на шир на светло и после на тъмно със всичките светлини,гот е.
А за тази Ботаническа градина дето разправяш не съм чувала за нея,но бях очарована от Бритиш Колумбия като щат,има страхотна природа,особенно планините между Ванкувър и Калгари останаха ми очите.Там видях сняг на 1 август между другото Joy

# 22
  • Мнения: 964
Джуле претъпкана ти е пощата немога да ти пратя нищо на личния

# 23
  • Мнения: 254
Жани, поизпразних кутията, сорри!!! Мерси първо за всички идейки, които си ми предоставила.

Хей супер, ти доста си поскитала:)) О.. не ми напомняй за тези планини там... Това е едно от най-красивите места, които сам посещавала в живота си. Аз на планини и подобни гледки съм ненаситна:)) Миналата година ходих там на командировка и имах шанса да остана на ски ваканция в Банфф, невероятен курорт, много по-евтин от световно известния Уистлер. Аз подобно на тебе се любувах като малко детенце. Видя ли ледниците?!? те са точно на границата между двете провинции Бритиш Колумбия и Алберта.  Тази година бях да изкачвам планина малко на север от Ванкувър.... и видях дървета сигурно поне на 300 години.. супер високи и с огромен ствол... а какъв чист (ако такова понятие все още съществува ) въздух?!?




А за тази Ботаническа градина дето разправяш не съм чувала за нея,но бях очарована от Бритиш Колумбия като щат,има страхотна природа,особенно планините между Ванкувър и Калгари останаха ми очите.Там видях сняг на 1 август между другото Joy

Цитат

# 24
  • Мнения: 964
За скитането съм ти казвала и друг път  Mr. Green 48 американски щата и 5 канадски провинции,само до Аляска и Хавай още не съм ходила.А и из Европата съм поомела доста.Златен мъж имам,там е тайната  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 254
Какво...Simple Smile)) Ей супер!!! Коя ти е любимата точка на света?

Абе той мъжо със сигурност е златен, ама и тези сапфирчета 3 в 1, не са хич за подценяване:))

За скитането съм ти казвала и друг път  Mr. Green 48 американски щата и 5 канадски провинции,само до Аляска и Хавай още не съм ходила.А и из Европата съм поомела доста.Златен мъж имам,там е тайната  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 964
Любимата ми точка на света-ами у дома в Ямбол при мама и при тате,от къщи по хубаво си нема.България там е най-хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт