Мъж сметкаджия или си въобразявам?

  • 10 615
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Търси си някоя да го издържа, струва ми се.

# 46
  • Мнения: 69
Мен ако питаш, той иска да я разкара. Rolling Eyes

ако е така, ще е най-добре за нея.
Аз и казвам да не го търси, да не му се обажда, да види, дали той има действителен интерес за нея.
Тя като не му се обади три, четри дена и той започва да и звъни и всичко започва отначало.
Тя пак започва да му се обажда, той пак с половин уста всичко.
Много странен човек, а което най-много ме плаши е, че си играе много гадни игрички с нея.

Досегашните и приятели бяха много свестни и отговорни момчета, не е попадала да гадняри,
за това го няма и нужния опит. То не е зле човек да се опари, но дано последиците не са катастрофални.

# 47
  • Мнения: 2 401
Не съм чела постовте в темата, но си имам твърдо мение.
Българските мъже са путьовци и капути. Те очакват жена им да е спермохвъргачка, майка, слугиня и да плаща сметките, ако може. 
Тоя тъпак, ако самият не отговаря на условията, които предявава към към гаджето си - да му бъде веднага бит шута в задника.

# 48
  • Мнения: 1 253
Минзи....  Joy
Аз и преди те харесвах; сега вече се влюбих.
Ама много си права. Моята теория е, че съвременото поколение е хипер разглезено от майките и жените си. Бащите и дядовците ни въобще не бяха такива по мои спомени.
Та ние сме си виновни, а бихме могли да променим положението, ако по-често казваме "Моля?!!!" "Не." "Ти си луд" и "Я се разкарай", вместо да разбираме, говорим, прощаваме, дундуркаме...

# 49
  • Мнения: 21 451
Здравейте,
Това което ме притесни е, че тя ми показа един техен чат в скайп, в който той пише, че не се занимава с жени, които нямат стабилно образование и стабилна заплата. Основният негов критерий за избор на жена е нейното образование и заплата, точно това са му думите, дословно.
В смисъл, че той няма стабилно образование и стабилна заплата, как може да изисква такъв критерии.


   Ами така е, съвсем нормално е една жена, например, да поставя като първоначален критерии за мъжа образованието и добрата му заплата, и в тоя форум да питаш, 99 процента от жените ще ти кажат че това е най нормалното изискване. Дори и жената сама да не покрива тоя критерии.
   И мъжете се научиха така, живеем във времена на равенство.
   Еврейството нищо общо няма.

# 50
  • Мнения: 2 563
ако действително е евреин, забравИ да се стигне до сериозни отношения и брак! Еврейската общност е затворена, много, много, ама много рядко се женят за жени с друго вероизповедание. Може да спи със сестра ти, може да се влачат години наред, но едва ли ще се ожени за нея. Аз бих казала да не си губи времето с него, освен ако и вие не сте от същата общност и вероизповедание.

Абе глупости бе хора, светът е пълен със семейства, в които единият родител е евреин, другият е нещо друго. В България дори няма общност на ортодоксалните евреи, при които може да се говори за затворена общност (в която мъжете въобще не поглеждат други жени, като ли да спят с тях!).

Момчето звучи като пълен боклук, а коментарът каква му била религията е прочутата българска толерантност.

# 51
  • София
  • Мнения: 62 595
Това зная аз - това пиша! Ако не е вярно, ок. Не съм казала, че мъжете не спят с други жени, а че избягват да се женят за жени с друго вероизповедание. Целия свят ти не го познаваш, има си статистически изследвания, включително генетични. В доста общности, независсимо дали религиозни или други, традициите са по-силни от волята на индивида и еддна от тези общности е еврейската.
Какво се впрягаш на тема толерантност? Да не би да съм обидила някого,  да съм проявила ресова, етническа или религиозна нетърпимост? Хората си имат своите историччески причини за по-голямата затвореност по отношение на браковете, какво толкова странно има?

# 52
  • Мнения: X
Минзи заби точката на темата. Joy

# 53
  • Мнения: 2 563
Целия свят ти не го познаваш, има си статистически изследвания, включително генетични. В доста общности, независсимо дали религиозни или други, традициите са по-силни от волята на индивида и еддна от тези общности е еврейската.


Абе аз целия свят не го познавам, но познавам много евреи, включително в семейството ми и ако знам нещо със сигурност, това е, че една еврейска общност с едни правила не съществува. Евреите са пръснати по целия свят в най-разнообразни общности с най-разнообразни правила и много евреи сключват брак с неевреи. Около мен е пълно с такива бракове.

Ако въпросният момък не се носи само в черно със специалната шапка, цицит и другите атрибути, мисля, че не можем да направим заключение, че никога не би се оженил за жена, която не е еврейка.

# 54
  • Мнения: 5 710
точно така е.
в моето семейство също има евреи, поради тази причина

# 55
  • София
  • Мнения: 62 595
ок, инфото ни е различно!

# 56
  • Мнения: 69
Благодаря за отговорите ви.

Сестра ми се озапти нещо, май се стресна, това ме успокоява.
Добре, че споделя с мен повечето неща, или поне така си мисля.

Аз нищо против нямам момчето, не го дискриминирам, но поведението му ме притеснява,
думата влюбване, чувства, любов, никъде не се споменава, от него не излизат такива думи.

Днес четох последното му съобщение към сестра ми и гласеше, че той много мислел тях двамата
и бил сигурен, че много ще се разбират и много ще успеят в живота.  Ще кажеш, че е някой селяк,
на който му търсят жена, гледа яко сметката. Е хубаво де, ама влюбен мъж такива бул шетни не пише.

# 57
  • Мнения: 2 032
Е ти как така четеш личните съобщения, пуснати за сестра ти?
Тя непълнолетна ли е, или има проблеми с умственото развитие, че да й е нужна специална протекция?
Тя знае ли, че я изтипосваш във форума?
Значи, ти написа какво я привлича в продавача (не е заплатата му), написа колко е умна и красива сестра ти- къде точно тогава е поводът за притеснение?

# 58
  • Мнения: 69
Е ти как така четеш личните съобщения, пуснати за сестра ти?

Съобщенията са написани в скайп и тя ми дава да ги чета, защото сисподеля с мен и ме пита какво мисля.

# 59
  • Мнения: 4 965
Не знам колко са годишни сестра ти и този мъж, но за мен пък е немислимо човек да има сериозни намерения и да говори за любов, лигни, въздишки и т.н.
По-изкуствено ми е един мъж да говори за някакви пеперуди в стомаха, отколкото да говори за бъдещето, разбирателството и т.н.
Това един човек да желае семейството му да е успешно в живота, не означава, че чака на жена си да го издържа.
Според мен, ти просто си предубедена. Чудя се сестра ти наясно ли е, че така обсъждаш интимния й живот...
На мен пък този човек ми звучи много разумно и здраво стъпил на земята.

Общи условия

Активация на акаунт