Продължителност , на извънбрачна връзка

  • 14 016
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Тя може и да ти е приятелка, но ти със сигурност не си й. Смеха по-долу в поста ти е доста далеч от приятелски коментар.
Мнението ми е, че щом толкова години тримата стоят в този вид отношения, те напълно ги устройват. А ако някой от тримата се надява на промяна, най-вероятно е пълен наивник.

И незнам, защо някой хора решават, че любовницата непременно иска някой ден да се омъжи. ooooh! Не предполагаш ли, че в 21 век има хора, които искат да имат и други отношения освен брак?

# 16
  • Мнения: 1 129
Да си призная, на мен също ми се е искало да споделя някаква история или казус споделен ми от приятелка например, но винаги съм се чувствала кофти още преди да съм написала първата дума от поста си. Разбирам раздразнението на някои от съфорумките. Все пак когато някой ти се разкрие и то нещо толкова лично, предполага конфиденциалност. Макар, че именно такива теми се превръщат в "горещи" за дискусия.

Така или иначе историята вече витае във виртуалното пространство - ето го и моето мнение:
Мъжете кръшкат, изневеряват, слагат си го с която пусне и в повечето случаи без гузна съвест. Аз обаче не мога да си представя, че ще съм нечия любовница години наред и съвестта ми ще е чиста. Любов, див секс, хубави взаимоотношения, пък той си седи при жена си, с която дори няма деца. И аз да съм съгласна на това?! Да съм готината приятелка, която не се сърди, че на Коледа празнува сама с децата си, понеже г-н Величие трябва да е при съпругата си и да и замазва очите. Да звъня, за да чуя човека, към който изпитвам чувства (предполагам) и той да ми затваря, понеже не може да говори с мен пред жена си. Да съобразявам свободното си време с това дали жената на този мъж си е у дома или той ще ме удостои с вниманието си. Или пък жена, която от години не прави секс, любов или не се чука дори с мъжа си. Да не ми се налага, но не бих търпяла подобно нещо. Съпругата на този мъж едва ли е глупава. Какво прави тя 20 години с него?! И изобщо, не че искам да изкарам този  мъж невинен, но той просто си играе и си урежда перфектно ежедневието благодарение на 2 глупави жени.

# 17
  • Мнения: 116
Че какво повече и трябва на една жена?Отгледала си е децата,има си връзка,получава си любов,секс.Няма рутина,няма еднообразие.Струва ми се,че в тази връзка (а не във всички извънбрачни) в по-добра позиция е любовницата.

# 18
  • Мнения: 755
Гледам благородство струи от всички "съпричастни" постовете. Браво!
По темата - това да ръзсъдим по проблема на приятелката се изтърка, ще бъдеш изцентрофугирана - освен, ако не искаш точно това. Sunglasses

# 19
  • Мнения: 4 068
Не я обича, а спи с нея за разнообразие според мен. А дали спи с жена си си знае само той, а твоята приятелка вярва на това, което той казва. Според мен си му е добре с жена му, спи си с нея, спи и с любовницата за разнообразие, но без да е нужно да поема ангажимент за две чужди деца при положение, че дори свои няма. Приятелката ти ще остарее продължавайки да вярва в бла, бла истории, а той ще я смени за по-младо разнообразие след време.

# 20
  • Мнения: 3 634
Да си призная, на мен също ми се е искало да споделя някаква история или казус споделен ми от приятелка например, но винаги съм се чувствала кофти още преди да съм написала първата дума от поста си.

Тогава правиш като мен. Пускаш темата с думите, че си чела книга или гледала филм. Важно е до края на темата никой да не те попита как се казва или кой е автора.  Wink

Очаквах темата да е за продължителността на извънбрачните връзки като цяло, а не да нищим на Кънчето приятелката.

# 21
  • Мнения: 1 129
Да си призная, на мен също ми се е искало да споделя някаква история или казус споделен ми от приятелка например, но винаги съм се чувствала кофти още преди да съм написала първата дума от поста си.

Тогава правиш като мен. Пускаш темата с думите, че си чела книга или гледала филм. Важно е до края на темата никой да не те попита как се казва или кой е автора.  Wink

 hahaha хубав съвет, но ако ме попитат ще те викам ти да мислиш име на филма/книгата  Blush

# 22
  • Мнения: 3 634
Ти няма да го разказваш много увлекателно, ще се придържаш към темата. Аз успявам да ги заблуждавам до 6-та страница.

# 23
  • Мнения: 1 129
Ти няма да го разказваш много увлекателно, ще се придържаш към темата. Аз успявам да ги заблуждавам до 6-та страница.

 Joy важното е като ме хванат, а те Ще ме хванат да си насреща. Инак сме се увапцали преди още да съм измислила да бъде или...

# 24
  • София
  • Мнения: 2 217
На пича така му е добре, но май и на приятелката ти също. Значи...проблем няма....

Шанелке, май-май...нежните ти думи свършиха, а? Joy
Много летиш на метлата напоследък -що така? Hug

# 25
  • Мнения: 662
Имам такава приятелка, но с тази разлика, че тя през цялото време е била обвързана /или омъжена/ за друг, а задължително си хваща и любовник.При нея проблемът е, че е адски неудовлетворена от отношенията със съпруга си, тя всъщност търси любов, нищо друго.Последната и връзка е по-особена само.Любовникът и също е женен, има дете, отделно е известна личност и пази поведение.Изведнъж тя се оказа в ролята на любовница, но изглежда я устройва.

Ако и на двете страни от подобна връзка им е добре, и положението ги удовлетворява, ти няма какво да направиш.Аз също не разбирам точно подобни действия, години наред да не събереш смелост и да се разделиш с партньора си, щом явно положението не те задоволява, странно ми е...

# 26
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Не я обича, а спи с нея за разнообразие според мен. А дали спи с жена си си знае само той, а твоята приятелка вярва на това, което той казва. Според мен си му е добре с жена му, спи си с нея, спи и с любовницата за разнообразие, .....
Подкрепям Peace Кой мъж разказва на любовниците си как и по колко го прави с жена си???
И без това нищо не може да предложи освен илюзии. 

# 27
  • Мнения: 116
Не я обича, а спи с нея за разнообразие според мен. А дали спи с жена си си знае само той, а твоята приятелка вярва на това, което той казва. Според мен си му е добре с жена му, спи си с нея, спи и с любовницата за разнообразие, .....
Подкрепям Peace Кой мъж разказва на любовниците си как и по колко го прави с жена си???
И без това нищо не може да предложи освен илюзии. 

А коя любовница вярва в това,че любовникът и не спи с жена си?Не вярвам да има още такива-много е изтъркано това.

# 28
  • Мнения: 65
Каквато и да е връзка не може да съществува, ако липсва взаимност.

# 29
  • Мнения: 2 448
На мен най интересно ми стана кой е форума, в който мъже споделят лични преживявания по такива теми.Че женската гледна точка тук е предъвквана до степен да ти се догади.

Общи условия

Активация на акаунт