Какво ще кажите за име Богдан?

  • 5 482
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 547
Какво да кажа....? Истината ще кажа- изобщо не ми харесва.

# 16
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Не ми харесва звучи ми грубо

# 17
  • Мнения: 1 897
Харесва ми! Peace
Интересно е и по-различно от твърде масово разпространените напоследък Борис и Боян.
На галено - Боги или Дани.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Допада ми името.Галените имена са ти ги изброили по-горе, но като цяло на мен много ми харесва Боги, Бого, Дани.

# 19
  • Мнения: 1 092
Повече харесвам Божидар, но пък и името Богдан си има своите предимства.

# 20
  • Мнения: 1 207
Не ми харесва, но не ми е особено неприятно. Галеното Боги ми е сладко, но пък вие не го щете точно него.

# 21
  • Мнения: 8 244
Sorry, честно - не ми харесва..

# 22
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Много ми харесва Heart Eyesсъщо и галените Боби, Боги и Дани.
Има хубаво значение, има имен ден .

# 23
  • Мнения: 1 615
Хубаво мъжко име. Галени - Боби, Дани или просто Бо Simple Smile

# 24
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Какво да кажа....? Истината ще кажа- изобщо не ми харесва.

Подкрепям това мнение

# 25
  • Мнения: 182
     Благодаря на всички за мненията!
 Спряхме се на това име,т.к първо- бебето е дългоочаквано от години и искахме нещо да е свързано с подарък (Божидар го отхвърляхме заради галеното), второ- на галено искаме да му викаме Дани (но не исках Даниел и тому подобни имена).

# 26
  • Мнения: 6 993
Божидар много повече не го харесвам.

# 27
  • Мнения: 1 296
     Благодаря на всички за мненията!
 Спряхме се на това име,т.к първо- бебето е дългоочаквано от години и искахме нещо да е свързано с подарък (Божидар го отхвърляхме заради галеното), второ- на галено искаме да му викаме Дани (но не исках Даниел и тому подобни имена).
Тоест, избрали сте Богдан, така ли?

# 28
  • Мнения: 5
Спряхме се на това име,т.к първо- бебето е дългоочаквано от години и искахме нещо да е свързано с подарък (Божидар го отхвърляхме заради галеното), второ- на галено искаме да му викаме Дани (но не исках Даниел и тому подобни имена).

При тези обстоятелства мисля, че Богдан е много подходящо име, лека бременност и здраво бебче на финала.

# 29
  • Мнения: 1 207
     Благодаря на всички за мненията!
 Спряхме се на това име,т.к първо- бебето е дългоочаквано от години и искахме нещо да е свързано с подарък (Божидар го отхвърляхме заради галеното), второ- на галено искаме да му викаме Дани (но не исках Даниел и тому подобни имена).

О, ами тогава Богдан си е вашето име. Лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт