Мини конкурс на Garnier!

  • 5 395
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
отговор в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 46
  • Мнения: 221
 в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 47
  • Мнения: 330
Отговор в) има действието на 5 продукта за лице в един

  Peace

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте темичката е много хубава, ще има ли нов конкурс?

# 49
  • Мнения: 11
Отговор
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smileв) има действието на 5 продукта за лице в един

# 50
  • Мнения: 812
в) има действието на 5 продукта за лице в един  Hug

# 51
  • Мнения: 2
Здравейте, красиви мами! Колко от вас вече изиграха играта на ВВ крем във Фейсбук? Simple Smile Досега там сме раздали 48 комплекта ВВ крем на Garnier, a всеки ден до 18-ти декември раздаваме по цели 6 комплекта!

Побързайте и участвайте на http://www.facebook.com/GarnierBBkrem - всеки ден можете вие и избраните от вас 5 приятелки да спечелите по 1 комплект ВВ крем на Garnier.

Поздрави и успех!!!

Екипът на Garnier

# 52
  • Мнения: 0
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 53
  • Мнения: 0
В) верен отговор.

# 54
  • плевен
  • Мнения: 33
      В )    е верният отговор     bouquet

# 55
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
в) има действието на 5 продукта за лице в един   Hug

# 56
  • Мнения: 12
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 57
  • Мнения: 0
отговор В) има действието на 5 продукта за лице в един и е супер  Hug
 

# 58
  • Мнения: 91
Здравейте, дами,
дали някой е успял да тества вече този продукт?

Иска ми се да го пробвам, но честно казано бих изчакала някой да сподели мнение... особено как се представя при смесена кожа Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 5 658
Радвам се да дам отзивите си за този продукт след няколкодневно ползване. Кремчето е със сравнително гъста и твърда консистенция, но се нанася лесно, без да остава напластено неравномерно. По-скоро функционира като фон дьо тен, отколкото като крем, моята кожа е смесена и ми понасят само кремове с немазна консистенция, този е такъв. Добре заличава неравности по тена, без да остава видим по кожата, лицето не изглежда китосано. Ползвам цвят медиум, който дори и малко по-тъмен от моя естествен тен (имам доста светла кожа), изглежда естествен. Не се налага да го подновявам през деня. За мен и моята кожа продуктът е успешен и ще го ползвам с удоволствие.
Благодаря на екипа на Гарние!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт