Мини конкурс на Garnier!

  • 5 394
  • 72
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 545
*********************************** рекламна публикация ***********************************

Здравейте дами,
Както е ставалo дума няколко пъти във форумите на БГ Мамма, козметичният продукт ВВ крем печели все повече популярност по света. Има доста изписано по темата, включително и тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620777.0.


Вече и Garnier представи своя ВВ крем с името Miracle Skin Perfector – хибридна формула, съчетаваща следните няколко ефекта върху кожата: овлажнява, изравнява цвета, придава естествен блясък, прикрива несъвършенства и бръчици, съдържа UV фактор 15.

Затова Garnier обявява мини конкурс за правилен отговор на въпроса:

С какво ВВ крем се различава от обикновените кремове за лице?

а) в тубичка е, а не в стъклено бурканче
б) причислява се към продуктите на професионална козметика
в) има действието на 5 продукта за лице в един

Първите 5, които изберат правилния отговор и го публикуват тук, в темата, ще получат подарък ВВ крем от Garnier.

Нека победителите споделят опит и впечатления, след като пробват продукта.

Успех Simple Smile

Последна редакция: пн, 21 ное 2011, 10:23 от BG-Mamma™

# 1
  • Мнения: 1 761
Според мен отговорът е : в) има действието на 5 продукта за лице в един. Simple Smile

# 2
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 3
  • Мнения: 36 047
от мен също отговор:
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 4
  • Мнения: 2 275
отговор В: има действието на 5 продукта за лице в един
 Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 5 658
Отговор в) има действието на 5 продукта за лице в един
 Peace

# 6
  • Мнения: 434
Отговор в) има действието на 5 продукта за лице в един

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 670
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 8
  • София/Бургас
  • Мнения: 97

в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 10
  • Мнения: 3 316
в) има действието на 5 продукта за лице в един  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 12
  • Мнения: 346
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 13
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Може би вече няма смисъл, но верният отговор е в).  Peace

# 15
  • sofia
  • Мнения: 176
Може пък и да има смисъл : в ) има действието на 5 продукта за лице.

# 16
  • Мнения: 161
в) има действието на 5 продукта за лице в един
* изравнява
* прикрива
* с блясък
* хидратира
* с UV защита
 Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 18
  • Мнения: 18
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 19
  • Мнения: 1
Отговор в е верен.

# 20
  • на една крачка от Дунав Мост
  • Мнения: 109
Правилният отговор е "в" ,и аз мисля да го пробвам скоро, макар да ме съмнява ефекта му както го дават на рекламата

# 21
  • Мнения: 66
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 22
  • Мнения: 2
Уау! 20 верни отговора за по-малко от 1 ден!!! Вие сте страхотни! Благодарим ви за големия интерес и активност по темата!!!

Ето ги и нашите 5 печеливши по реда на отговаряне:

1) HollywoodGirl
2) TheBlackWidow
3) bubanka
4) alex_jp
5) Атти

Те ще получат лични съобщения с подробности как да доставим техните награди - комплект ВВ крем на Garnier. А след това, ще сме им благодарни да споделят впечатления от Miracle Skin Perfector.

Благодарим ви още веднъж!

Екипът на Garnier

# 23
  • Мнения: 0
 Отговор В

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ей, че сте бързи, то човек не може да се включи! Mr. Green

Честито на победителите! Hug

# 25
  • Мнения: 1 531
ех верно сте много бързи: исках и аз да си кажа в-то Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 316
жалко, че печелившите са само 5  #Puppy dog   

# 27
  • Мнения: 0
в) има действието на 5 продукта за лице в един Simple Smile) Garnier e най качествената козметика досега която сам ползвала !!! Все така да ни радват с новите си продукти,защото нямат грешка !! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 434
Да,жалко,че печелившите са само 5. Peace Мен ме дели само 1мин от 5-тото място. Laughing

# 29
  • Мнения: 3 372
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 30
  • Мнения: 1 837
Верен отговор в.

# 31
  • Мнения: 72
в)има действието на 5 продукта в един

# 32
  • Мнения: 0
мисля че отговорът е В

# 33
  • Мнения: 814
Честито на първите пет!

# 34
  • Мнения: 1 722
в) има действието на 5 продукта за лице в един
 Simple Smile

# 35
  • Мнения: 109
Отговор в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 36
  • Мнения: 90
в) има действието на 5 продукта за лице в един
- изравнява
- прикрива
- с блясък
- хидратира
- с UV защита
 

# 37
  • Мнения: 22
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 38
  • Мнения: 2
Дами, красиви мами Simple Smile Интересът към темата и продукта ВВ крем е очевиден. За нас е изключително показателно, че до момента няма нито един грешен отговор на нашия въпрос.

Поради това, ви каним да участвате в нашия конкурс във Фейсбук, където също можете да спечелите Garnier BB крем. Ако ви харесват нашите продукти, не забравяйте да харесате и Фейсбук страницата ни Simple Smile

http://www.facebook.com/GarnierBBkrem

Поздрави!

Екипът на Garnier

# 39
  • Мнения: 0
отговора е" В"

# 40
  • Мнения: 133
Включвам се късно,но и аз смятам,че верният отговор е: в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 41
# 42
  • Мнения: 0
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 43
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Четете ли нещо повече от първия пост по темата?! Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1
в) има действието на 5 продукта за лице в един. Smile

# 45
  • Мнения: 1
отговор в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 46
  • Мнения: 221
 в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 47
  • Мнения: 330
Отговор в) има действието на 5 продукта за лице в един

  Peace

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте темичката е много хубава, ще има ли нов конкурс?

# 49
  • Мнения: 11
Отговор
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smileв) има действието на 5 продукта за лице в един

# 50
  • Мнения: 812
в) има действието на 5 продукта за лице в един  Hug

# 51
  • Мнения: 2
Здравейте, красиви мами! Колко от вас вече изиграха играта на ВВ крем във Фейсбук? Simple Smile Досега там сме раздали 48 комплекта ВВ крем на Garnier, a всеки ден до 18-ти декември раздаваме по цели 6 комплекта!

Побързайте и участвайте на http://www.facebook.com/GarnierBBkrem - всеки ден можете вие и избраните от вас 5 приятелки да спечелите по 1 комплект ВВ крем на Garnier.

Поздрави и успех!!!

Екипът на Garnier

# 52
  • Мнения: 0
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 53
  • Мнения: 0
В) верен отговор.

# 54
  • плевен
  • Мнения: 33
      В )    е верният отговор     bouquet

# 55
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
в) има действието на 5 продукта за лице в един   Hug

# 56
  • Мнения: 12
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 57
  • Мнения: 0
отговор В) има действието на 5 продукта за лице в един и е супер  Hug
 

# 58
  • Мнения: 91
Здравейте, дами,
дали някой е успял да тества вече този продукт?

Иска ми се да го пробвам, но честно казано бих изчакала някой да сподели мнение... особено как се представя при смесена кожа Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 5 658
Радвам се да дам отзивите си за този продукт след няколкодневно ползване. Кремчето е със сравнително гъста и твърда консистенция, но се нанася лесно, без да остава напластено неравномерно. По-скоро функционира като фон дьо тен, отколкото като крем, моята кожа е смесена и ми понасят само кремове с немазна консистенция, този е такъв. Добре заличава неравности по тена, без да остава видим по кожата, лицето не изглежда китосано. Ползвам цвят медиум, който дори и малко по-тъмен от моя естествен тен (имам доста светла кожа), изглежда естествен. Не се налага да го подновявам през деня. За мен и моята кожа продуктът е успешен и ще го ползвам с удоволствие.
Благодаря на екипа на Гарние!   bouquet

# 60
  • Мнения: 413
Здравейте, красиви мами! Колко от вас вече изиграха играта на ВВ крем във Фейсбук? Simple Smile Досега там сме раздали 48 комплекта ВВ крем на Garnier, a всеки ден до 18-ти декември раздаваме по цели 6 комплекта!

Побързайте и участвайте на http://www.facebook.com/GarnierBBkrem - всеки ден можете вие и избраните от вас 5 приятелки да спечелите по 1 комплект ВВ крем на Garnier.

Поздрави и успех!!!

Екипът на Garnier



Има ли ограничение в броя на игрите за деня newsm78
Днес играх два пъти та затова се чудя или се отчита само по един път на ден newsm78
Успех на всички !

# 61
  • Мнения: 356
срахотен креми и страхотна игра   bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Благодаря на сериозността на екипът на Гарниер България.
Спечелих конкурса и получих кремчето си. Направиха си труда да го изпратят зад океана и съм много благодарна на сериозостта им. Така се печелят клиенти на световно ниво. Wink
Благодаря отново!  Peace

# 63
  • Мнения: 91
Радвам се да дам отзивите си за този продукт след няколкодневно ползване. Кремчето е със сравнително гъста и твърда консистенция, но се нанася лесно, без да остава напластено неравномерно. По-скоро функционира като фон дьо тен, отколкото като крем, моята кожа е смесена и ми понасят само кремове с немазна консистенция, този е такъв. Добре заличава неравности по тена, без да остава видим по кожата, лицето не изглежда китосано. Ползвам цвят медиум, който дори и малко по-тъмен от моя естествен тен (имам доста светла кожа), изглежда естествен. Не се налага да го подновявам през деня. За мен и моята кожа продуктът е успешен и ще го ползвам с удоволствие.
Благодаря на екипа на Гарние!   bouquet

Мерси, че сподели впечатленията си - звучи ми доста добре, ще взема да го пробвам и аз:)

# 64
  • Мнения: 2
Здравейте, Дами! Благодарим ви за отзивите за Garnier BB крем и за високата активност в играта тук, във форумите на БГ Мама!!!

Напомняме, че играта във Фейсбук продължава с пълна сила, така че заповядайте: http://www.facebook.com/GarnierBBkrem?sk=app_281954645177962

@totomaniak - Няма никакво ограничение в броя на участията за ден - колкото повече участия записвате, толкова по-голям шанс за награда имате.

Поздрави,

Екипът на Garnier

# 65
  • Мнения: 66

Отговор в) има действието на 5 продукта за лице в един
 

# 66
  • Мнения: 3
отговор в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 67
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря на сериозността на екипът на Гарниер България.
Спечелих конкурса и получих кремчето си. Направиха си труда да го изпратят зад океана и съм много благодарна на сериозостта им. Така се печелят клиенти на световно ниво. Wink
Благодаря отново!  Peace

Браво! Това се казва коректност!  Peace

Да попитам, има ли във Варна тестери някъде, защото съм с чувствителна кожа и ми се иска да го пробвам?!

# 68
  • Мнения: 2
Здравей Chockolina,

Предоставили сме тестери на всички големи магазини за козметика и дрогерии в цялата страна. Не би трябвало да имаш проблем с намирането на тестери на Garnier ВВ крем, ако влезеш в някой от тях.

Поздрави!

Екипът на Garnier

# 69
  • Мнения: 2 562

Да попитам, има ли във Варна тестери някъде, защото съм с чувствителна кожа и ми се иска да го пробвам?!
Да,има в Пикадили.Поне в това което е до ОБ Peace

# 70
  • Мнения: 2
Красиви мами, последни малко по-малко от 6 часа, в които можете да участвате за наградите на Garnier ВВ крем във Фейсбук: http://www.facebook.com/GarnierBBkrem.

Резултатите от последния ден на играта ВВ награди ще бъдат обявени утре, 18.12. на стената на Фейсбук страницата.

Успех на всички!

Екипът на Garnier

# 71
  • Мнения: 13
в) има действието на 5 продукта за лице в един

# 72
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря за отговорите, Garnier и bubka:)! "Пикадили" до ОБ ми е съвсем близо, така че ще мина оттам. Party

Общи условия

Активация на акаунт