СПАМО-ЧАТ (21.11-28.11) - ДъБестБюти&СпаМаммаТиймИнТайм

  • 3 729
  • 173
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 249
Дето се вика - защо на кутията пишат, че пъзелът е от 3 до 5 години, като аз го наредих само за месец...  Whistling

 Joy

Аре, няма ме.

ПП - другата седмица ще си имам ооооще една нова шефка. След повече от година и половина без, сега ми е мноооо тегаво, ама мнооооо. Трябва да се правя, че работя  Joy

ПП 2 - пак си изплющях простотиите най-отгоре на нова страница, този форум ме дебне да ме прецака, усещам го!  Crossing Arms

 hahaha Crazy

# 31
  • Мнения: 648
Дето се вика - защо на кутията пишат, че пъзелът е от 3 до 5 години, като аз го наредих само за месец...  Whistling
Joy
Аре, няма ме.
ПП - другата седмица ще си имам ооооще една нова шефка. След повече от година и половина без, сега ми е мноооо тегаво, ама мнооооо. Трябва да се правя, че работя  Joy
ПП 2 - пак си изплющях простотиите най-отгоре на нова страница, този форум ме дебне да ме прецака, усещам го!  Crossing Arms hahaha Crazy
Joy Joy Joy
  Hug

# 32
  • Мнения: 648
Сега видях че на пъзела пише 3+, аз само три часа го сглабях бре  ooooh! а беше малък към 20 части   Laughing

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Добър ден ...  Crazy Hug

Какво къде влиза и излиза не разбрах Whistling ... хич не обичам пъзели аз, детето обаче се справя с тях в пъти по-добре от майка си, та може би един такъв ще го зарадва....

Ним, при вас на всеки човек по един шеф ли му слагат?  Mr. Green


К'во става тука бе... явно е заразно  ooooh! Hug

Аморе, нещо да сЪ поФалиш?  Flutter Heart Eyes

На всички  Hug

# 34
  • Мнения: 648
Мон  Hug ето такъв е нашият, но е с малко части има и много по-сложни...сложила съм го на бюрото за красота  Crazy  

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аха, мерси Мег  Hug, ще разгледам значи и за нещо подобно, моят син си пада по такива работи ... само дето при нас няма да стои за красота ами ще го сглобява и разглобява до откат ... докато се разпадне или докато успее да загуби и счупи половината части /в това е невероятен спец Mr. Green/...

# 36
  • София
  • Мнения: 3 249
Ним, при вас на всеки човек по един шеф ли му слагат?  Mr. Green

По-лошо - на едно магаре по двама шефа слагат.  Tired  Не за друго, ами защото всеки индианец изпълнява работа за две позиции, за които няма хора да работят, а само вождове да управляват!!!  Joy

Аз до сега рапортувах на баш шефа, но вече си имам буфер  Mr. Green  Така ми е по-добре, поне за момента. Настоящата шефка е кротичка за сега. Да видим обаче другата каква ще дойде, че нали знаете - на нов шеф и малко прасе не се радвай, че не знаеш каква свиня ще излезе...  Whistling

 Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 3 249
Гласувахте ли тукSimple Smile

Да подкрепим Ирисчето и да се надяваме на кИфтаци  Laughing

# 38
  • Мнения: 648
Гласувах за нея  Hug , аз кебапчета не щъ защото са ми дошли до гуша  Laughing ,ама виж някоя песен на Рамщайн ще ми изпълни душицата...  Laughing

# 39
  • Мнения: 36 088
а за красавица гласувахте ли?  Joy



рамщайн 2 в 1  Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 3 249
За каквото видях, за всичко гласувах.  Laughing  Някои от резултатите леко ме изненадаха, но съм склонна да вярвам, че Отилия е раздавала кебапчета за негласуване  Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 36 088
Отилия не съм я виждала, май само още 2-3 не си спомням как изглеждат ...

# 42
  • Мнения: 648
Не ги знам другите номинирани... в другите категории...не съм ги виждала...по - интересно ми е в най-готин съфорумец, ама и там никой не е пуснал снимка  Whistling а и гласуването е свършило...


Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 14:33 от Мегич

# 43
  • Мнения: 648
Бубе,да те поздравя за новия аватар  Grinning

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Баси ... аз все едно в друг форум пиша... Joy
Изобщо не ги знам повечето, нещо не са ми много интересни. И по принцип, такива напъни за номинации, гласуване ... и дрън-дрън, не са за мен тия работи Crazy
Ама, като сте казали Whistling, за нашето момиче и още няколко, заслужаващи внимание /положително или отрицателно е друг въпрос/, гласувах. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт