Chemtrails?

  • 3 258
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Следите са от остатъците от горенето на керосина, вода и въглероден диоксид.
В зависимост от височината, вятъра, влажността и температурата се получават различни следи.

как така защо Бром ... не си ли чувала с какво са подтискали мераците на войниците ... с бром.
и затова ни пръскат, за да правим по-малко секс .... гадове мръсно зелени  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 2 815
Значи не съм била само аз вчера, дето е крепила да не й падне капата, докато блеех в небето...
Но за първи път така очОизвадно се летеше над главите ни - моите дребуси не пропускат летящ самолет и съм в час грубо с потока, но вчера просто наистина всичко белееше, че и на кръст се преплитаха дирите. Един , както летеше по права линия и в един момент направи завой на поне 40градуса - иначе все осевата държат. Други 2 летяха паралелно - сигурно са можели и да си говорят през люковете, толкова близо изглеждаха, после си кръстосаха трасетата.
Облак не видях, но небето цял ден беше бяло на дъъълги разсейващи се ивици.
И да,нищо не може да се направи, но е ясно, че нещо там горе става.
Да сме живи и здрави...пък колкото добутаме.
П.С. Не съм в София.

# 17
  • Мнения: 654

Ако това е вярно, каква полза има който и да е от това?
Подготвят ни за живот на друга планета.
Щото на тая скоро ще и видим сметката.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 751
вчера имаше цял ден такива следи над софийското небе. моя приятелка ги беше заснела следобяд, каза, че ги наблюдава от сутринта.

и тази сутрин ги имаше. не знам chemtrails ли са, какво са, но цялото небе беше набраздено от тези дълги ивици, които не се разнасяха.
В София от две седмици има такава мъгла, че и птиците ще започнат да оставят следи.

Нормата за фини прахови частици във въздуха е 50, а в графиката, която ще приложа се вижда, че измерените концентрации често са и над 400.http://93.123.36.139/param.php?p=%D4%E8%ED%E8+%EF%F0%E0%F5%EE%E2 … E0%F1%F2%E8%F6%E8

Chemtrails-ите са ни най- малкия проблем, ама нейсе.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 375
ето две снимки от софийското небе вчера:

http://media.snimka.bg/9699/025653414.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/9699/025653416.jpg?r=0

# 20
  • София
  • Мнения: 12 751
гъстичък ни е въздуха, както казах. С нож може да се реже. поне данните за това не са параноидни фантасмагории, а чиста, документирана истина.

# 21
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Добре, сериозно.
А кому е нужно да ръси хората с бром? И с каква цел?

Не съм химик, но бърза справка в Гугъл показва, че бромът "В течно състояние разяжда човешките тъкани, а неговите пари дразнят очите и дихателните пътища. Бромните пари са силно отровни при вдишване."
Ако това е вярно, каква полза има който и да е от това?
И на мен ми се иска да не виждам логика и да не обръщам внимание на такива конспиративни теории, още повече че нямам необходимите познания по химия и физика. Обаче мои лични познати, които са физици и химици определено не го смятат за безобидно /това естествено не може да послужи като доказателство пред вас, но мен ме кара да се замисля/.
Единствено ми е правило впечатление, че в един и същи ден, при едно и също метеорологично време, се наблюдават и двата типа самолети.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 751
Единствено ми е правило впечатление, че в един и същи ден, при едно и също метеорологично време, се наблюдават и двата типа самолети.
Защото летят на различна височина и имат различен тип двигатели. Такива следи имаше и когато бях дете, а това беше много, много отдавна.

Всъщност в подобни тревоги не ме учудва друго, а че реалните проблеми със здравеопазването ни, например, не предизвикват почти нищо у популацията, освен посещение при хомепати и други шарлатани.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 163
 Гледах за пръскането по National Geographic /или Discovery беше/, че може да се ползва за промяна на климата, там където има суша- да вали и обратно. И че дори е било използвано при аварията в Чернобил- имало е дъждовен облак, които се бил насочил към Русия, и за да не се изсипе там, с помощта на такова пръскане облакът са го изсипали над Беларус. Обясняваха го с протичането на някаква химична реакция. Имаше интервю и с  пилота.
П.п. Сега погледнах към небето, има някакви линии...Обаче докато не се каже в новините, значи не е истина  Mr. Green

# 24
  • Мнения: X
Единствено ми е правило впечатление, че в един и същи ден, при едно и също метеорологично време, се наблюдават и двата типа самолети.
Защото летят на различна височина и имат различен тип двигатели.
На каквато и височина да са,следите от самолетните двигатели ,които използват Само керосин, какъвто и тип да са,изчезват след минути,най-много.Не се задържат по небето с часове,да не говорим за денонощия....
Децата ми като бяха малки ,засичайки самолети в небето ,бързах да им ги покажа....да не ги изпуснат,толкова бързо се разнасяха дирите им....
И на мен доскоро не ми се вярваше,ама...."Няма дим без огън!" ,както се казва.....

# 25
  • София
  • Мнения: 38 985
Майтап, майтап, ама и аз оня ден /събота към 17ч/ се загледах в небето, защото имаше странни следи. Подредени като "елхичка" - т.е. диагонални, една срещу друга. Така летяха самолетите. Определено не бяха пътнически. И аз им знам пътя на пътническите тук - към летището и те не летят така.

София е толкова замърсена, че не ми се говори. Един приятел си купи някаква скъпа джаджа, да си вкарва повече въздух в двигателя на колата, да става по-бърза. Оказа се, че при тая запрашеност в София това ще затрудни, а не улесни двигателя.

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
така си е, аз даже знам, че при определени условия може и сиво-черни да бъдат
дори съм ги снимал гадовете. даммм. ама явно е било тестово пръскане с бром и йод и затова не се вижда често.
Макар че като чета все стигам до неприятния извод, че някъде са напръскали много със някой засекретен алкалоид от рода на глупина. Казват че имал трайни последици характерни с ускорено намаляване на АйКю-то  .

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
..... Оказа се, че при тая запрашеност в София това ще затрудни, а не улесни двигателя.
Имаше един съфорумец тук, който би могъл до някъде да разясни какво точно дишате, но го баннаха.
предполагам агентите на ОНЕЗИ...

# 28
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 906
Макар че като чета все стигам до неприятния извод, че някъде са напръскали много със някой засекретен алкалоид от рода на глупина. Казват че имал трайни последици характерни с ускорено намаляване на АйКю-то  .


 smile3532

# 29
  • Мнения: X
така си е, аз даже знам, че при определени условия може и сиво-черни да бъдат
дори съм ги снимал гадовете. даммм. ама явно е било тестово пръскане с бром и йод и затова не се вижда често.
Макар че като чета все стигам до неприятния извод, че някъде са напръскали много със някой засекретен алкалоид от рода на глупина. Казват че имал трайни последици характерни с ускорено намаляване на АйКю-то  .
При теб определено бързо действа......     Joy   

Общи условия

Активация на акаунт